Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook profilomon belül meg tudom nézni mi a jelszavam? fórum

Facebook profilomon belül meg tudom nézni mi a jelszavam? (tudásbázis kérdés)

10. Soufflet (válaszként erre: 8. - Bichi)
2022. jún. 14. 19:27

Amugy ha neked jo...

En ugyem logok a fb-on mar regota, talan azert mondtam hulyeseget .

Neha nem sajnalom, hogy egy azonositashoz a halott orrganyam bugyogo meretet is bekerik.

Nevetseges, ha igaz, hogy FB enyit and a viztonsagrs.

9. Soufflet (válaszként erre: 8. - Bichi)
2022. jún. 14. 19:22
Nincs neked gyerekeid?
8. Bichi (válaszként erre: 6. - Soufflet)
2022. jún. 14. 10:54
Semmi baja a rendszeremnek, hisz a jelszavak megjelenítéséhez kéri a kódot, vagy az ujjlenyomatot, de az egy általános kód, tehát ha azt tudod, minden jelszót látsz... Mondjuk nálunk az egész családnak ugyanaz, senkinek nincs titka :DDDDDDD
7. Soufflet (válaszként erre: 5. - Valakivagyok1984)
2022. jún. 14. 10:12
Megoldottad? :)
6. Soufflet (válaszként erre: 3. - Bichi)
2022. jún. 14. 10:11

Akkor gratulalok a rendszerednek, beallitasaidnak. Az en jelszavaimat sehol nem tudod szetbarmolni akkor sem, ha a kezedbe adom feloldott telefonom, laptopom.


Nekem jelszoval vedett a laptopom, pont azert, mert ha evente 1-2-3-4- szer utaztatom, nem fogok arra gondolni, hogy levedjem. Aki mas hasznalja, tudja a jelszot.

Es pin kodot hasznalok a kepernyo feloldasra is. Mar csak azert is, mert olyan szaraz tud lenni a borom, hogy par tablet meg azt sem erzeki a kepernyon, hogy megnyontam. Egyszer probaltam az ujjlenyonatot beallitani,de nem tudta beolvasni.

Es nem a keszulek hibaja. A rendorsegi rendszeren sem tudtak bescanelni. Kaptam kezkremet, es varrunk.... es varrunk.... Es a caapnala bedugtam a kezem. Utana mukodott.


De ez egy nem biztonsagos rendszer. Ujjlenyonatot konnyebb lopni, mint pin kodot.


Sajnalatos, ha igaz, hogy fb-on barki szorakozjat egy megtalalt profillal, de nem hiszem el, hogy ennyire visszaleptek.

2022. jún. 14. 07:59
Köszönöm😊
4. Bichi (válaszként erre: 3. - Bichi)
2022. jún. 14. 07:16
lépve, nem lépben :D
3. Bichi (válaszként erre: 2. - Soufflet)
2022. jún. 14. 07:14
Ez nem egészen így van. Ha be vagy lépben, akár telefonon, akár gépen a beállításokban lehet látni a jelszavat. Ha olyan a telefon ezt ujjlenyomatolvasóval lehet csak feloldani, de normál esetben még az sem kell, gépen meg pláne semi...
2. Soufflet (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2022. jún. 13. 23:21

Nem. ahogy jelszo, pinkod valyoztatashoz minden telefon, e-mail rendszer is Ker megerositest, ha be is vagy jelentkezve, a fb-nak is van ilyen biztonsagi rendszere, hogy pl. ne tudjuk veled valaki kicseszni, ha eppen lezaratlanul hozzafert.

Ha elfelejtetted milen cimre regisztraltal, azt meg tudod nezni a profilodnal.

2022. jún. 13. 21:28

Sziasztok,


Facebooknak illetve a messengernek, meg lehet tudni úgy a jelszavát, hogy be vagyok lépve? Írja azt valahol?

Köszönöm

Nem vagyok nagy facebookozó:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook