Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebook fiók feltörése fórum

Facebook fiók feltörése (beszélgetős fórum)

1 2
18. andi6020 (válaszként erre: 16. - ZiziZoé)
2014. júl. 8. 10:31
Ennek a kapcsinak sanyi.
2014. júl. 8. 10:15
Az én exem is feltörte először a gmail-emet, aztán arra kért új jelszót a Facebookhoz és simán be tudott lépni én viszont nem....mindezt azután, hogy szakítottunk 4 év után, mert ő becsajozott...
16. ZiziZoé (válaszként erre: 14. - *virág)
2014. júl. 8. 10:13
passz, ez a baj, h nem tudom, h belépett, vagy tesztelget :(
2014. júl. 8. 10:10
Más fiókjának feltörése,levél felbontása,sms-ek megnézése -----> azonnali szakítás,megbeszélés nélkül.Ezen nincs mit beszélni.
14. *virág (válaszként erre: 12. - ZiziZoé)
2014. júl. 8. 09:59
Miért is vitatkozol vele egyáltalán bármiről? Lehet, hogy nem is lépett be, csak ráérzett a dologra? Te meg ugrasz? :)
13. 72497ec515 (válaszként erre: 12. - ZiziZoé)
2014. júl. 8. 09:58
Neked is megrendült a bizalmad, ha most nem tudjátok megbeszélni akkor előbb utóbb úgy is szakítás lesz belőle. Én nem húznám el a dolgokat egy életem van nekem is ,inkább keresnék egy olyan embert aki tisztel szert, és megbecsül. (ezt most nagyon könnyen mondom mert nem abba a helyzetben vagyok ,de nem is hagynám hogy egy minimális intim területem ne legyen )
12. ZiziZoé (válaszként erre: 11. - 72497ec515)
2014. júl. 8. 09:54

ez a baj, és ezt nem érti


Tény h írtam olyan dolgokat, ami most bántja. De neki is elmondtam, és a kétgyerekes anyuka barátnőmtől csak tanácsot kértem, h ÉN mennyiben kezelhetném jobban párom kisfiát....


Aki az anyukájától tanult dolgokat mondogatja nekem, h biztos az apja rám költi az összes pénzét, és ő azért nem kap fagyit.... És ezt leírtam a barátnőmnek és most én vagyok a rossz ember, nem ő, h feltörte..

2014. júl. 8. 09:41
tesómnak a párja is feltudja törni, én olyan hülye vagyok hozzá hogy nem is próbálkoznék sosem érdekelt, a telefonját sem nézegetem, de ha nálunk előfordulna akkor biztos hogy nagyon megrendülne a bizalom.
10. virag32 (válaszként erre: 7. - ZiziZoé)
2014. júl. 8. 09:33
Ha más gépen megváltoztatod,az otthonin se fog tudni belépni,kérni fogja az új jelszót.
9. Boszy28 (válaszként erre: 6. - Macsek.)
2014. júl. 8. 09:29

De csak a megjegyzett jelszavakat tárolja.

Annyi program van a feltörésre, hajajj :(

8. Boszy28 (válaszként erre: 5. - ZiziZoé)
2014. júl. 8. 09:28

Na, ezt ne hagyd! Annak írsz, akine akarsz, arról, amiről akarsz.

Nálunk is így volt, hogy egymás gépét használtuk, de eszemben sem volt, hogy megnézzem az e-mailjeit, üzeneteit. Ősszel még neki sem volt eszében, aztán ahogy megromlottak a dolgok, mindenféle hülyeséggel megvádolt, és bizonyosságot akart szerezni, hogy megcsalom. Nem csaltam meg, nem is talált semmit, csak az én agyam elszállt, és véget vetettem a dolgoknak. Ez volt februárban. Életem legjobb döntése volt a szakítás, pedig nem vagyok mai csirke (34év).:)

2014. júl. 8. 09:27

remélem, most boldog mert nekem elrontotta a napomat


Azt mondja, h úgyse érteném, de a wifi és a szolgáltató a lényeg...


most, másik helyen megváltoztattam a jelszavaim. Akkor ha elvileg otthon nem használok semmit, és a telefonomat is csak wifi nélkül, akkor nem tud hozzáférni a dolgaimhoz?

6. Macsek. (válaszként erre: 1. - ZiziZoé)
2014. júl. 8. 09:24

Ha Mozillát használsz, akkor az tárolja a jelszavakat.

Itt tudod megnézni:

Eszközök - Beállítások - Mentett jelszavak - Jelszavak megjelenítése

5. ZiziZoé (válaszként erre: 4. - Boszy28)
2014. júl. 8. 09:08

hát lehet, h itt is az lesz a vége :(


nem állítottam be, h jegyezze meg, sőt megbíztam benne, amikor megengedtem, h közösen használjuk a gépemet... És visszaélt vele, nekem ez fáj :(


Sőt most osztja az észt, h kiknek ne írjak többet...

2014. júl. 8. 09:06

Nekem nem volt beállítva, hogy jegyezze meg a jelszavamat, exem mégis feltörte minden fiókomat: gmail, facebook, stb. Van ezekre valami program, a google simán kiadja, ha rákeres az ember.

Nálunk már a feltörés előtt is problémák voltak, ez volt az utolsó csepp a pohárban, 6 és fél év után szakítottam vele.

2014. júl. 8. 08:57
Ha nincs kémprogram a gépben akkor nem tudja visszanézni. Esetleg ha beállítottad, hogy jegyezze meg a jelszavad.
2014. júl. 8. 08:52

Sziasztok


Úgy gondolom, hogy a párom feltörte a Facebook fiókomat. Nincs benne semmi titkom, pár barátnőmmel levelezek csak ott, és igen, néha előfordul, hogy elmondom nekik, mi bánt a kapcsolatban, de ezt előtte is tartom.


Azt mondja, csak blöfföl és ráérzett dolgokra, nem törte fel.


Ha közös gépet használunk, ugyanazon wifivel, vissza tudja keresni a jelszavam úgy, h nem veszem észre?


Mondtam neki, h örülök, h ezzel azt érte el, h nem bízom meg benne. Én nem turkálok sem a telefonjában, sem a gépében :(

2014. júl. 8. 08:50
Facebook fiók feltörése
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook