Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fa vagy hálós oldalú járókát vásárolnál? fórum

Fa vagy hálós oldalú járókát vásárolnál? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. jan. 11. 11:34

Szia Ezti!


Itthon fa járókánk van, a Nagymamánál hálós.

Így mind a kettőt kipróbálhattuk. A fa jobb szerintem.

Jobban kilát belőle Gyöngyöcske, könnyebben tud kapaszkodni. Nem vibrál a háló a szeme előtt. Amíg nem tudott kúszni-mászni Gyöngyöcske, addig napközben a járókában volt. Amióta mászik, illetve már jár, csak akkor teszem be a járókába, ha "veszélyes" dolgot csinálok: konyhában forró edénnyel mozgok, nyitva van a bejárati ajtó, vagy felügyelet nélkül kellene hagyni pár percre (fürdőszobába kell mennem, stb.)

Szóval manapság már csak napi pár percet használjuk, leginkább csak a játékokat tartjuk benne. :-)


Akármelyiket is választjátok végül, használjátok jó egészséggel!

2008. jan. 11. 11:25
Ha vennék akkor nagy méretü fát vennék...nekem nem szerette egyik gyerek sem...
2008. jan. 11. 11:23
Nekünk kiságyunk volt,fenyőből csináltattuk, olyan összecsukhatóst, mert mindig vittük a nagyihoz,(szembe lakott) de nem sokat volt benne inkább a szőnyegen. Főleg cak alvásra használtuk. Járóka párti sem vagyok. Ha akar megtanul magától.
2008. jan. 11. 11:01
Fát, mert abban fel tud kapaszkodni, ha még nem olyan ügyes.Igaz, kiesik belőle a játék. Én nem vettem a babának "ketrecet" rohangáljon csak a lakásban. Több figyelem kell, de a babának is jobb.Esik kel, na és? Mint minden gyerekk:)
1. Ezti
2008. jan. 11. 10:48
Fa vagy hálós oldalú járókát vásárolnál?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook