Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ezt most csak én nem értem? Hogyan működik ez a férfiaknál? fórum

Ezt most csak én nem értem? Hogyan működik ez a férfiaknál? (beszélgetős fórum)


1 2
16. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 16. 19:34
Talált közben mást, aki nem tépelődött.
15. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 16. 19:24
Kapunk seggbe rúgást, vagy nem?
14. vigyefene (válaszként erre: 12. - Amaunet)
2020. júl. 16. 19:22
7,3 billióan vagyunk, tehát az is lehetséges.
13. vigyefene (válaszként erre: 10. - Bozsu55)
2020. júl. 16. 19:21
Vagy túúúúúúúl kevés, vagy túúúúúúúúúúl sok.
12. Amaunet (válaszként erre: 8. - Vigyefene)
2020. júl. 16. 19:21

El tudom képzelni, hogy van ennyire butuska, tapasztalatlan kislány és azt is, hogy nem tud kihez fordulni a kérdésével. (bár ott kéne lennie egy barátnőnek, anyukának).

Én a helyében még névtelenül sem tenném közé a butaságom történetét.:)

Elraknám a elmúlt feliratú ládikóba, de a tanulságot elől tartanám.

11. vigyefene (válaszként erre: 9. - 16b5d6ae34)
2020. júl. 16. 19:21
Ááááá, én csak mosolygok.
10. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 16. 19:20
Hány éves vagy, ha nem titok?
9. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 8. - Vigyefene)
2020. júl. 16. 19:18
Ciki... lehet azóta ezen nevet több ember.
8. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 16. 19:15

Amikor ilyeneket olvasok, első gondolatom az h kitaláltátok.

Nem tudom elképzelni azt h valaki szerelmet vall az első találkozáskor.

Nem haragudj, nem kötözködni akarok.

2020. júl. 16. 19:12

Két randi után szerelmet vallott? És te kibírtad röhögés nélkül? Ez a krapek vagy nem százas vagy épp most nyert meg egy fogadást. :)))

Engedd el ezt az egetrengető liezont, annyit sem ért hogy leírd.

6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 16. 19:06

Te voltál kéznél azon a munkahelyen. Talán annyit tett volna még azért, hogy kufircolhasson, hogy munka után felmegy hozzád.

A másik lehetőség, hogy egy töketlen kis muki volt, aki nem is akart testi kontaktot (sőt! tart is tőle)és érzelmileg is labilis, ha első találkán szerelmet vall.


Lépjél túl rajta! Az ilyen pasik csak bonyodalmat okoznak.

5. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 16. 19:04

Érted ezt te, csak nem ezt szeretnéd.


Kezdeményezett, elkérte a számod,meggondolta magát.

Lépj,ne tépelődj!

4. 0423381b4f (válaszként erre: 2. - 0423381b4f)
2020. júl. 16. 19:04
*őt
3. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 16. 19:03
Szerintem unatkozott,én nem keresném a helyedben. Ha valóban érdekelnéd, tök mindegy h ott melózik v sem,nem szívodott volna fel.
2020. júl. 16. 19:01
Lehet,hogy úgy érezte,hogy te nem érdekled őr.
2020. júl. 16. 18:56

A helyzet az hogy én már teljesen össze vagyok zavarodva. A munkahelyemen ismerkedtem meg vele, ő nem ott dolgozik, alkalmi munkája volt nálunk. Igazából az hogy ott néha össze futottunk teljesen véletlen volt. Már a második ilyen össze futásnál el kezdte "csapni a szelet" szóval elég rendesen éreztette hogy bejövök neki és a számomat is el kérte. 1x találkoztunk munkahelyen kívül, de nem történt köztünk semmi, viszont szerelmet vallott. Utánna még 2x találkoztunk melón belül, akkor is egyértelműen éreztette és célozgatott rá hogy jó lenne ha össze jönnénk. Na ő végzett nálunk az aktuális munkával és azóta nem dolgozik ott,viszont azóta sem keres.

Most én vagyok a hülye vagy ez tényleg érthetetlen?

Azt még értem ha valaki képes azért is kamuból szerelmet vallani hogy egy nő szét tegye a lábát és utánna nem keresi. Na de ezt már csak azért sem értem mert szerelmet vallott viszont ugyan akkor lett is volna rá lehetősége hogy történjen valami, ő nem akarta vagy ha akarta is nem tett semmit érte.

Tegyük fel hogy csak egy estére kellettem volna akkor azt várhatta hogy én kezdeményezzek? Na de miért, mikor tudja hogy nem közömbös és benne lettem volna, akkor is ha utánna pofára esek hogy hopsz csak jó színész és csak ennyire kellettem.

Vagy ha nem egy estét akart tőlem akkor most tényleg nekem kéne keressem?

Én valahogy úgy érzem hogy egyik esetben sem nekem kellett volna vagy kellene lépnem. Vagy tényleg ez már a megszokott hogy a nő kezdeményez?

Nyugodtan mondjátok meg ha csak én vagyok a hülye mert nem értem, de akkor sem értem, valaki világosítson fel légyszíves.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook