Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ezt meg lehet nézni valamilyen adatbázisban? (Öröklés) fórum

Ezt meg lehet nézni valamilyen adatbázisban? (Öröklés) (beszélgetős fórum)


21. New(l)
2021. márc. 8. 11:35

Lesújtó a véleményed a szüleidről, de azért az örökségedet félted, amit az ő haláluk után markolnál föl.

Kis jellemhuszár. :)

20. Sziszi69 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 11:18

Nem értem az összefüggést a nyert pénzed és a kitagadás

között.

Valami nem stimmel ebben a történetben.


Két hete nyertem a lottón,elmondtam a lányaimnak és még szeretnek😂

19. Bichi
2021. márc. 8. 10:39

Csodálkoznék, ha tényleg tippmixen nyerted volna... szerintem teljesen máshonnan van a pénz, olyan helyről, amit tényleg mindenki elől titkolni kell...

Szánalmas vagy, hogy itt kérdezősködsz, hogyan tudnád "fehérre" mosni a fekete pénzed...

18. ariana
2021. márc. 8. 09:57
Fura ez a történet. Ha tisztességes úton jutottál hozzá a pénzhez, nincs mitől paráznod.
2021. márc. 8. 07:26
Ha elmultál 18, akko nem adhatnak ki infót róllad!!
16. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 07:05
Milyen okkal tagadnának ki? Nem olyan egyszerű az.
15. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 06:55

Nem, nem adhatnak ki rólad semmilyen adatot sem, még a szüleidnek sem.


Ezért azt gondolom, hogy nem kell történetet kitalálni. Nem kell az orrukra kötni. Annyit tudjanak, hogy törvényes úton jutottál hozzá. Nem csaltál, loptál, nem károsítottál meg másokat.

2021. márc. 8. 05:51

Senkinek semmi köze nincs hozzá (de tényleg), hogy kinek miből van autója. Gondolom nem egy új luxusautót fogsz kihozni szalonból (ha mégis, használd egészséggel és legyen benne sok örömöd). De egyébként még ahhoz sem lenne közük. Ez nem így működik, hogy elkezdek utánajárni kinek miből telik autóra, házra, nyaralásra.

Én egyébként átérzem a helyzetedet; nehéz ezt kívülállónak megérteni, hiszen csak a szüleid.

13. f.frezia (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 05:45

Nem tudom elképzelni, hogy valaki tippmix-en ennyit nyer. Max.online pókeren vagy ilyesmin. Mindegy is.

A kérdésedre válaszolva, passz.

Viszont miért nem találsz ki valami kevésbbé komplikáltat?

Pl.lottón nyerted. Van párod? Mondd, hogy ő szokott venni néha lottót és ennyi.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 2f9443a416)
2021. márc. 8. 05:33
Köszönöm, azt megköszönném :)
11. 2f9443a416 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 05:26

Másképp fogalmazzz, hagyd ki a játékot, meg a hazugságot!



De szerintem ha elmúlt valaki 18, akko nem adhatnak ki róla infót!!!


De megkérdem neked, 1 helyen!


Elég lenneennyi a kérdésből!!


"""Ha bemennek a szüleim mondjuk a bíróságra vagy közjegyzőhöz vagy valamilyen hivatali szervhez, ott meg lehet nézni, hogy rám hagyott e valaki valamit?"""

10. NomNom
2021. márc. 8. 05:24

Ilyen nincs ne szédíts már. 😅

És majd pont egy olyan fog annyit nyerni szerencsejátékon akinek a szülei elítélik az ilyesmit... Hát persze...

9. libikóka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 05:20

HA tényleg kitagadnának ezért!!!!! Akkor bocsi de lehet nem sokat veszítenél.Ekkora kontroll alatt vagy?


Vagy van itt még más is a háttérben amit nem tudunk.

Lebukni sem lehet jobb.

2021. márc. 8. 05:18
Kár volt feltenni a kérdést...
2021. márc. 8. 05:15

A hazug embert könnyebb utolérni, mint a sánta kutyát.


Tutti!

2021. márc. 8. 05:10
Beteg vagy pajtás!!!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2021. márc. 8. 05:04
Biztos vagyok benne, hogy kitagadnak ha kiderül, hogy honnan van a pénz. Ez 100%.
2021. márc. 8. 05:01
Igen, simán. Nem ismered őket. Ha elmondanám az igazat, egész életemben ezt hallgatnám. Ők ilyen fanatikusok, elítélik a szerencsejátékot... Jobban járok ha nem mondom el, ha nem akarom megnehezíteni a saját életemet.
2021. márc. 8. 04:57
Képes lennél ekkorát hazudni? Tedd. Te dolgod
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 04:56
Legyél tökös!(ha lány vagy akkor is) Semmi közük hozzá!Ne bonyolódj bele ilyen félredumákba:))
2021. márc. 8. 04:49

Többször nyertem már tippmixen, így elég szép összeget összegyűjtöttem. Szeretnék venni egy autót, meg még pár dolgot, de a szüleimnek nem szeretném elmondani, hogy honnan van a pénz. Már nagykorú vagyok, külön élek, de a szüleim nagyon nehéz esetek. A fizetésemből nem futná autóra, ezért tuti kérdezősködnének. Nagyon nehéz esetek, de tényleg...

Én régebben jártam egy idős bácsinak (szüleim nem ismerik, messze, más városban lakott tőlünk, kéthetente mentem hozzá, a nevét sem tudják) elintézni ilyen hivatali ügyeket, postára mentem, bevásároltam neki stb... Arra gondoltam, hogy azt mondanám, hogy ő hagyta ránk a pénzt. Mivel a szüleim nagyon furák, képesek ennek utánajárni. Ismerősöktől biztos nem tudnák meg, mert senki sem tudott róla, de ha bemennek mondjuk a bíróságra vagy közjegyzőhöz vagy valamilyen hivatali szervhez, ott meg lehet nézni, hogy rám hagyott e valaki valamit, vagy hogy honnan van a pénzem? Kb mindenhol vannak ismerőseik, azért kérdezem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook