Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ezt el kell viselnem? fórum

Ezt el kell viselnem? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 28. 15:28

Szinte mindenki azt írta, hogy zavarná. És mit tennétek? Tiltani nem akarom, mert nem akarok pórázt tenni a nyakába...

De akkor mi a megoldás?

16. Pufóka6 (válaszként erre: 11. - Drnéni)
2010. jan. 28. 15:28
Ez igaz. De kérdem én: ha semmi gyanúsat nem észlelsz, nem sumákol, őszinte és tényleg csak barát a csajaival, téged pedig szeret nagyon és te is őt, akkor mért kéne szakítani? Nem érdemesebb elgondolkodni az egészen és valahogy kompromisszumot kötni?
2010. jan. 28. 15:27
Köszi a választ mindenkinek! Várok még véleményeket!
2010. jan. 28. 15:27
engem személy szerint nagyon zavarna.
13. 499fab94ab (válaszként erre: 11. - Drnéni)
2010. jan. 28. 15:27
De szeretem. Miért hagynám ott? Csak arra voltam kiváncsi, hogy más nő ezt hogyan tolerálná.
12. e27d5a6391 (válaszként erre: 1. - 499fab94ab)
2010. jan. 28. 15:20
Szia nem akarok okoskodni de szerintem nem normális......
2010. jan. 28. 15:19
Miért kéne elviselni? Akkor hagyod ott, amikor csak akarod.
10. Pufóka6 (válaszként erre: 1. - 499fab94ab)
2010. jan. 28. 15:12

Szio! Az én párom is ugyanilyen! Egyetlen egy fiú barátja van, a többi mind lány! És DVD-ket ír nekik, neten folyton beszélgetnek, magához hívja, vagy megy hozzájuk, vagy megy velük beülni valahova, a múlt héten egyikkel elment úszni és kondizni, a héten egy másikkal elment megnézni egy komédiát...meg ilyenek.

Az az igazság, hogy ő sokkal jobban érzi magát csajok társaságában, így hát mindig is sok csajjal vette körbe magát. Eleinte rengeteg gond volt ebből, mert én nem voltam ehhez hozzászokva, nem értettem vele egyet, sőt néha rájöttem egy-egy flörtjére is, és olyankor cirkuszoltam. No de mostanra rendeződött, mert annyira komoly a kapcsolatunk és annyira szeretjük egymást, hogy ez már nem számít. Teljes mértékben megbízok benne. Menjen velük ahova akar, ha egyszer én nem tudok valamiért menni, hát ne menjen egyedül, én se szeretek egyedül menni sehova sem.

A nagy részét a barátnőinek bemutatta nekem, vagy sokat mesélt róluk és sokat én is megkedveltem. Csak 1-2 van, akit ki nem állhatok és nem bízok bennük, azoktól intenzíven tiltom is, de nem erőszakosan (!!!), csak úgy finoman megértetem vele, hogy én mennyire nem kedvelem őket, és mennyire örülnék, ha elkerülné őket.

Te is vedd lazán a dolgokat! Hadd menjen. Ha meg akar csalni, úgyis megcsal. De ha tiltod, vagy hisztizel, azzal csak befeketíted magad, esetleg ki is szerethet belőled (nem akarlak megijeszteni, de ez az igazság).

Amit nem tudsz, az nem fáj ;) Gondolj erre.

Remélem segítettem :)

2010. jan. 28. 15:08
Nálunk pedig az a helyzet,hogy állandóan velem akar lenni, ami nem baj, viszont én vágyom egy kis szabadságra is! De azért pasikkal nem járogatok el sehova se, egy kivétellel: énekelni járok és zenészeim vannak. De ez sztem teljesen más szitu, hiszen ez félig-meddig munka is.
2010. jan. 28. 15:06
Én már azt is utálnám ha telón beszélne velük...tényleg az sztem a megoldás, ha megkéred had menj velük,és ha megengedi,akkor is látni fogod ha kínos nekik a helyzet...és akkor már gyanakodhatsz...
2010. jan. 28. 15:05
Szerintem teljesen normális. Persze ha ismered ezeket a lányokat. Ha nem...akkor is normális. Bár azért ha nem akarja őket bemutatni, akkor ott már van valami.
6. Énekes pacsirta (válaszként erre: 1. - 499fab94ab)
2010. jan. 28. 15:05

Szia! Szerintem is furcsa ez az egész!

Én nem hagynám! Menjél te is velük, ez egy jó taktika! Így legalább megtudod,hogy mi a helyzet!

5. 00495ec28d (válaszként erre: 1. - 499fab94ab)
2010. jan. 28. 15:04

Valószínűleg engem is zavarna az ilyen!

Biztos nem férne bele neki hogy Tégd is magával vigyen?Mert ez így elég gáz.....persze nem azért mert megcsal vagy valami de fordított helyzet neki hogy tetszene???

4. Burkuska (válaszként erre: 1. - 499fab94ab)
2010. jan. 28. 15:03
Szerintem nem normális.
3. brigibaba (válaszként erre: 1. - 499fab94ab)
2010. jan. 28. 15:01

hát elég furi...

de egyszer kérd meg hagy menj velük te is ha megharagszik akkor az gyanús!!

2010. jan. 28. 15:00

Elírtam


Tehát nem tartom normálisnak, hogy kettesben eljárkál a lányokkal.

2010. jan. 28. 14:59
A párommal fél éve vagyunk együtt. Neki vannak a baráti társaságában nők, amit teljesen normálisnak tartok. De szerintetek az normális, hogy kettesben eljárkál velük kirándulni, vagy kocsikázni, vagy felugrik egyikhez egy teára? Ez normális, és én dramatizálom túl a dolgot? Rossz barátnő lennék? Ti el tudnátok ezt fogadni? Vagy, hogy lehet változtatni? Arra mégsem kérhetem, hogy válasszon köztem, és a barátai között. Szerintetek mi a megoldás? Köszi előre is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook