Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ezt a krémet mire tudnám használni? fórum

Ezt a krémet mire tudnám használni? (tudásbázis kérdés)

8. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 08:52
A karikás szemre szokták javasolni az aranyér krémet.
7. timycat (válaszként erre: 6. - Semleges)
2022. dec. 15. 04:19
Nekem pont ugyanezt egy idős bőrgyógyász mondta
2022. dec. 15. 03:40
Valahol azt olvastam, hogy az aranyeres kenőcsök a legjobb szemránc krémek.
2022. dec. 15. 00:18
Én olajokat használok szinte mindenre.
2022. dec. 14. 19:48
Táskás szemek,szarkalábak kezelésére.
2022. dec. 14. 19:38
Száraz kezekre. Én tuti bekenném vele, főleg ha be is gyullad a széltől meg a hidegtől.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 14. 19:25
Kicserepesedett ajakra pl
2022. dec. 14. 19:15

Van egy majdnem teli tubus krémem, ami már az eredeti funkcióját nem fogja betölteni (aranyeres panaszok).


Mivel gyógynövényes, gondoltam jó lehet másra is. De mire?


Ezek az összetevői:

Desztillált víz, kocsányos tölgy-kivonat (Quercus Robur), Közönséges orbáncfű-kivonat (Hypericum Perforatum), Orvosi szemvidító-kivonat (Euphrasia Rostkoviana), Orvosi körömvirág-kivonat (Calendula Officinalis), Közönséges cickafark-kivonat (Achillea Millefolium), Illatos ibolya-kivonat (Viola Odorata), Lándzsás útifű-kivonat (Plantago Lanceolata), Erdei mályva-kivonat (Malva Mauritiana), Fekete bodza-kivonat (Sambucus Nigra), Mezei zsurló-kivonat (Equisetum Arvense), Bortermő szőlő olaj (Vitis Vinifera), Sheavaj (Butyrospermum Parkii), Caprilil glikol/Fenoxietanol/ Hexilén-glikol, Propilén-glikol, Carbomer, Poliszorbát 20, Indiai tömjénfa-kivonat (Boswellia Serrata), Nátrium-hidroxid, Aloe Vera levél-kivonat, Parfüm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook