Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ezek lehetnek terhesség jelei? fórum

Ezek lehetnek terhesség jelei? (beszélgetős fórum)


1 2
3. 7230827147 (válaszként erre: 2. - 1782621a1c)
2012. ápr. 7. 03:15
Köszönöm, kedves vagy, de én már nem örülnék neki annyira:D Nem hiába védekezünk...
2012. ápr. 7. 03:14

,,esetleg mi van, ha még is''


ez esetben fogadjátok őszinte gratulációmat, és sok boldogságot.

2012. ápr. 7. 01:57

Sziasztok!


Tisztában vagyok vele, hogy már van 500 "terheslehetek"? fórum, de én most az én tapasztalatom szeretném leírni, nem máséból következtetni, illetve véleményekre lennék kíváncsi, hogy másnak milyen jelei voltak?

Szóval eddig minden hónapban mindig 2.-a körül jött meg a mensturációm olyan görcsök közepette, hogy 2 napig csak feküdni bírtam. Most 7.-e van és még mindig nem jött meg. Utána olvastam a neten a tüneteknek, és a fejfákjás, ingerlékenység, mellfeszülés ...ezek általánosan mindenkinek vannak, menstruációs tünetek is lehetnek. De most nem úgy görcsöl a hasam, mint máskor. Olyan 2 napja görcsölget, de hamar el is múlik és szinte nem is érzem. Illetve a mellfeszülés már vagy 4 napja megvan. De ami feltűnt nagyon, hogy ilyenkor már nem szokott lenni hüvelyváladék. De nekem most eléggé sok van.

Jelentem, felelősségtudatos ember vagyok, védekezünk minden alkalommal a párommal, mielőtt bárki megszólná ezt. Viszont most nagyon megijedtem, hogy esetleg mi van, ha még is...???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook