Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez most mi? Vége? Vagy még mindig nyitva hagytunk egy kiskaput? fórum

Ez most mi? Vége? Vagy még mindig nyitva hagytunk egy kiskaput? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
29. b3d6601d1d (válaszként erre: 1. - Sweetcat)
2011. júl. 7. 09:43

Dalszöveg:


Járnék, a lépted nyomán.

Szólnék, a csend dallamán.

Szállnék, a széllel feléd.

Úsznék, a könny tengerén.


Veled indulnék,

Veled érkeznék.


Tik-tak, olyan távol vagy,

Tik-tak, most csak álmodlak,

Tik-tak, úgy vágyom rád,

Tik-tak, bárcsak itt volnál.

Tik-tak, fáj az ébrenlét,

Tik-tak, veled ébrednék,

Tik-tak, nagy a távolság,

Tik-tak, hogyan lépjem át?


Súgnám, a szívem szavát.

Szórnám, a nyár illatát.

Égnék, a csókod tüzén.

Élném, mi rég bennem él.


Veled indulnék,

Veled érkeznék.


Tik-tak, olyan távol vagy,

Tik-tak, most csak álmodlak,

Tik-tak, úgy vágyom rád,

Tik-tak, bárcsak itt volnál.

Tik-tak, fáj az ébrenlét,

Tik-tak, veled ébrednék,

Tik-tak, nagy a távolság,

Tik-tak, hogyan lépjem át?


Tik-tak…

Tik-tak…

Tik-tak…

Tik-tak…


Tik-tak, olyan távol vagy,

Tik-tak, most csak álmodlak,

Tik-tak, úgy vágyom rád,

Tik-tak, bárcsak itt volnál.

Tik-tak, fáj az ébrenlét,

Tik-tak, veled ébrednék,

Tik-tak, nagy a távolság,

Tik-tak, hogyan lépjem át? :D :D :D

28. Vigyorex6 (válaszként erre: 23. - 9be942522b)
2011. júl. 7. 09:43
Hú Pálmás! Akkor én koravén vagyok! Én 23 évesen sem tudtam 2 évig a szakítás mezejére lépni és kínlódtam, pedig már rég nem volt jó és szerelem sem volt már. Szerintem én ez a döntésképtelen, hezitálós fajta vagyok. Lehet, hogy nekem később lesz könnyebb??! :P
27. 9be942522b (válaszként erre: 25. - Arianne113)
2011. júl. 7. 09:42
Juj de jóóóó... üss még! :)
26. Vigyorex6 (válaszként erre: 22. - Arianne113)
2011. júl. 7. 09:40

Szerinte meg sokat tanultál belőle. Nem? ...és még mindig előtted az élet, a boldogság.

Anno nekem volt egy 7 évig tartó kapcsolatom. Kb 5 év szerelem. Óriási. Mellette viszont sok pofon, de mit tenni, ha szerelmes csitri az ember lánya? :O) Aztán megölte bennem a szerelmet és 2 évig nem tudtam kilépni, mert ragaszkodtam. Aztán volt egy 1 évig tartó 0% szerelemmel, de gondoltam, hogy kinek a szerelem (?), legalább nem féltékeny állat. :D

Persze már a falat kapartam, kiléptem, de tanultam, rengeteget, és nem késtem le semmiről, de minden engem szolgál. Tudom is használni az ismereteimet.

25. Arianne113 (válaszként erre: 24. - 9be942522b)
2011. júl. 7. 09:39

Nálunk popóverés jár a negatív gondolkodásért! :D


Na de viccet félretéve nelegyél negatív. Minden egyes csalódásból is tanulhat az ember.

Mindenből, szó szerint.

24. 9be942522b (válaszként erre: 22. - Arianne113)
2011. júl. 7. 09:36

Az utolsó mondatod, legyen a tanulság a topic inditójának:)

Én is rossz tapasztalattal vagyok e téren, azért vagyok negatív..

23. 9be942522b (válaszként erre: 21. - Arianne113)
2011. júl. 7. 09:35

:)

Igen...csak azt próbáltam leírni, hogy egy bizonyos kor és tapasztalat után az ember már nehezebben tud váltani, nehezebben viseli el a változásokat,nehezebben nyílik meg új dolgok és főleg kapcsolatok felé.

2011. júl. 7. 09:35

Az a nagy helyzet, hogy ha megnézitek mindkét szemszögből a dolgot, akkor Pálmásnak is igaza van és nektek is.

Az idő mindent eldönt ez igaz, DE ha egy kapcsolat már nem megy, miért erőltessük és fektessünk bele felesleges próbálkozásokat?

Én 4 évig jártam az első nagy szerelmemmel, ebből legalább 2 és fél év volt a próbálkozás időszaka, ami sosem hozott végül boldogságot. Hülye voltam, ma már látom.

21. Arianne113 (válaszként erre: 18. - Db78bacc4f)
2011. júl. 7. 09:33
Hát jó gondolom az csak egy példaként szolgált. Nem akarta ráhúzni a harmincasokra.
20. 9be942522b (válaszként erre: 18. - Db78bacc4f)
2011. júl. 7. 09:32
Igazad van. Kicsit rosszul fogalmaztam,de te kijavítottál helyesen:)
19. 9be942522b (válaszként erre: 16. - 80ASIQ)
2011. júl. 7. 09:32
Aztán 6hónap hiábavaló próbálkozás után jön majd megint 6 hónap:)
18. db78bacc4f (válaszként erre: 14. - 9be942522b)
2011. júl. 7. 09:31
Szerintem nincs ilyen, hogy 30 felett, vagy alatt. Egyéntől függ, hogy mikor változik az ember gondolkodása valamitől, szerintem nem lehet ráhúzni egy bizonyos korra.
17. 9be942522b (válaszként erre: 15. - Vigyorex6)
2011. júl. 7. 09:30
Mi innen nem tudhatjuk pontosan, hogy mi játszódik le a két emberben és mit éreznek.Ahogy látom, a srácra nem nagyon kellene már érzelmileg számítani..
16. 80ASIQ (válaszként erre: 12. - 9be942522b)
2011. júl. 7. 09:30
Ez fél éven belül el fog dőlni. Ennyit nem szabad sajnálni döntésképtelenség esetén.
15. Vigyorex6 (válaszként erre: 12. - 9be942522b)
2011. júl. 7. 09:29
Talán igen. Visszanézve ki így, ki úgy értékeli az addigi életét. Ha magamból indulok ki, akkor nem bánom a nagy szerelmet sem, ami végül elmúlt, de a szerelemmentes kapcsolatot sem. Nekem megmutatták azt, ami nekem fontos pro és kontra: Szerelem nélkül lehet élni, de minek? :O) ... + azt, hogy nekem miként kell viselkednem, és hogyan szeretném, hogy hozzám viszonyuljanak, valamint, hogy nem érdemes mást, csak a legtöbbet.
14. 9be942522b (válaszként erre: 13. - Arianne113)
2011. júl. 7. 09:27
Pontosan.Csak 30 felett már sok mindent másképp lát az ember.
13. Arianne113 (válaszként erre: 10. - 9be942522b)
2011. júl. 7. 09:26

:)


Én meg hirtelen reagáltam. Valahol igazad van.

Csak az hogy fiatal nem jelent semmit.


Egy idősebb nővel is ugyanígy történhetne ez a helyzet, és történik is ebben a nagy világban.

12. 9be942522b (válaszként erre: 11. - Vigyorex6)
2011. júl. 7. 09:25
Igazad van,tanuljon...de az elvesztegetett időt késöbb nagyon fogja sajnálni...
11. Vigyorex6 (válaszként erre: 10. - 9be942522b)
2011. júl. 7. 09:23
Talán semmi sem felesleges. Ha ez nem úgy sül el, ahogy tervezte, akkor is rengeteget fog tanulni a kapcsolatokról és saját magáról, amit a későbbi életében és kapcsolataiban használni is tud majd.
10. 9be942522b (válaszként erre: 4. - Arianne113)
2011. júl. 7. 09:22
Dehogynem. Ő még tele van energiával,ne fecséreljen időt arra amire felesleges.
2011. júl. 7. 09:21
felejtsd el...
2011. júl. 7. 09:21

Én úgy látom, hogy sem Te, sem ő nem tud határozott, végleges választ adni arra, hogy hogyan tovább. De sürget valami?


Folytassátok tovább ezen a módon és az idő tényleg választ ad majd arra, hogy együtt maradtok-e vagy sem.


(2. hozzászólóként írom azaz első válaszadóként.)

2011. júl. 7. 09:20
Nem lehet megmondani, hogy mi lesz ebből, de mindig nehéz lezárni egy kapcsolatot, főleg,ha nem baromi nagy veszekedéssel ér véget és néha néha szexel folytatódik. Lehet hogy ennek itt vége, e az is lehet, hogy húzzátok egymást egy ideig, szexelgettek, elvagytok és utána mentek szét, vagy a harmadik, hogy újra elkezditek. Viszont nekem már ott gyanús a dolog, hogy a pasi a barátjára hallgat és azért mert ő azt mondja, hogy nem illetek össze, akkor már el is bizonytalanodik.
6. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Sweetcat)
2011. júl. 7. 09:19

Szerintem a férfiak egyszerűbbek, mint mi. Azt nem tudom, hogy szerelem volt-e a részéről valaha vagy csak elmúlt, de ő is mondta, hogy nem úgy szeret, ahogy Te ezt elvárnád.

Nekem is van egy ilyen arcom, mint Neked és ezzel simán megtudnám ölni a kapcsolatomat. A hisztit, nyavalygás, sértődöttséget....nagyon nehezen viselik a pasik. Lehet, hogy ezt megosztotta a barátaival és ők erre mondták, hogy nem illetek össze.

A sorozatos hideg sms-ek, az, hogy nem hív, stb...nem túl jó jelek, ez biztos.

Nehéz nem tenni a részedről ezért a dologért biztosan, de nem keresheted mindig Te őt. Mi értelme volna? A ritka találkozgatásba, az egyoldalú keresésben, a "csak" szexben hol van a társkapcsolat?

Ürítsd ki a fejed és higgadtan gondold át, hogy vajon ez az amit szeretnél?

5. a284cbe523 (válaszként erre: 1. - Sweetcat)
2011. júl. 7. 09:19

Szia!


Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ti játszotok egymással, sőt, kifejezetten játszmáztok. Nem a kapcsolattal van a baj, hanem veled és vele. Sajnos a cselekedeted nem spontán, hanem a játszma része. Ő odabújik, neked ez jó, majd semleges leszel, mert azért így mégse???? Mi az, hogy mégse? Ő meg ugyanezt fordítva.


Persze nem vezet sehová, száz szakítás kibékülés, és egyre több ék a kapcsolatba. Mi lenne, ha őszintén szeretnétek egymást?


A szeretetről nem papolnék, guglizz picit és ott megtalálhatod, hogy az önzetlen szerelem kábé hogyan nyilvánul meg. Nem így, ahogyan ti viselkedtek.


Inkább a hozzáállásodon változtass és persze a viselkedéseden.

4. Arianne113 (válaszként erre: 2. - 9be942522b)
2011. júl. 7. 09:18
Azzal nem lehet elintézni megoldani semmit hogy fiatal!
2011. júl. 7. 09:17

Hát ez valóban bonyolult se veled se nélküled kapcsolat... na de amíg nem tisztázódik az egész helyzet, miért engeded az ágyadba?


Így aztán könnyen az sülhet ki belőle hogy néha elmegy hozzád majd szexelni..


Szerintem zárjátok le ezt az egészet vagy így vagy úgy.

2. 9be942522b (válaszként erre: 1. - Sweetcat)
2011. júl. 7. 09:16
Ideje bezárni azt a kiskaput.Fiatal vagy még..
2011. júl. 7. 09:10

Sziasztok!


Szeretném kívülállók szemszögéből is látni a helyzetem, kíváncsi vagyok, hogy mi ez ami most van!

Szóval, a hétvégén véget ért egy 9 hónapos kapcsolatom, 30éves, vele terveztünk mindent, nyaralás, összeköltözés, stb stb stb. Aztán mivel új munkahelyem lett, és voltak más befolyásoló tényezők, az utóbbi 1 - 1,5 hónapban kissé eltávolodtunk egymástól. Be is vallom, hogy nagyon stresszes voltam abban az időben, nem tudtam lehet kezelni a helyzetet, ideges voltam, mindig besértődtem mindenen. No, de mindegy. Leültem vele beszélni a mostani helyzetről, vagyis csak akartam, h már nem érzem, h teljesen biztos lenne abban, amit velem tervez. Erre semmi válasz, 2 óra bújás után (ő részéről) kibökte, h hülye vagyok h ilyenek képzelődöm. Aztán másnap kinyögte, h tényleg megváltozott vmi kettőnk között, de nem tartotta olyan nagy dolognak, hogy emiatt szakítsunk, meg szeret, de h majd az idő eldönti. Na ez az a mondat, amitől falra tudnék mászni. Nem az időre kell várni, hanem hogyha van probléma, akkor az meg kell, lehet oldani. Így eltelt pár nap, minden nap együtt voltunk közben. Beszélgettünk, főztünk, sétáltunk, és hasonlók. Ezután mikor elment tőlem, azon az estén nem is hívott, pedig azon a napon a munkahelyem is elvesztettem. Ez rosszul esett. Következő nap este hívott, de végig csak panaszkodott, h szar az élet, semmi nem jó... De konkrétan nem mondta, hogy mire gondol. Sejtettem pedig. Este írtam neki, h szeretem. Erre ő: aludj jól.... Semmi érzelem. Persze elborult az agyam, megírtam neki, hogy egy két napig ne keressük egymást. Nem bírtam az érzelmeim visszautasítását. Köv nap semmi... Pénteken hívtam, 2 percet beszéltünk, megköszöntöttem. Ennyi. Majd utána, érdeklődtem, hogy van, hogy telnek a napjai, erre is semleges válasz. Este írtam, h hiányzik. És csodák csodájára erre is egy sablonos válasz. Itt már végképp bedühödtem, felhívtam és mondtam neki, h vigye el a cuccait, mert ezt így nem csinálom tovább, hogy írok, írok, és a semmi, sablon jön vissza. Azt mondta, h szeret, de nem úgy ahogy én szeretném, de ettől még nagyon szeret. 2 napig ki voltam kattanva, nagyon szarul éreztem magam. Hétfőn hívott, h ne így zárjuk le, üljünk le és beszéljük meg. Másnap találkoztunk. Először csak a sablonbeszélgetés, utána jöttek elő, hogy neki mi nem volt jó a kapcsolatban, utána én is elmondtam, de mindezt tök nyugodtan, egy hangos szó nélkül. Mondta, hogy nem a szeretettel van a gond. Ebben is kételkedem kicsit. Mert h vhány haverja szerint nem illünk össze, és ő is elgondolkodott ezen.

A csavar, h ugye csak ketten voltunk. Kérte, h öleljem meg, megöleltem, mondta, h hiányzom... Nem is akartam hozzá közelíteni, közömbös voltam vele. Aztán az egy ölelésből több lett, mindig jött, bújt, simogatott, puszilgatott. Kérdezte, h mi lesz ezután, hogyan tovább. És a sok ölelgetésből szex lett.... Mondjuk ezzel sosem volt köztünk probléma, rengeteget szeretkeztünk mindig. A szeretkezés végén, hogy mikor hívhat, 2 hetente? Hetente? 2 naponta?Semmit nem válaszoltam rá. Mert nem állapot, hogy neki már ez alatt a kevés idő alatt is mennyire hiányzom... Azzal váltunk el, hogy majd hívni fog.

Azóta kattog az agyam az egészen. A legnagyobb baj, hogy nem érzem úgy, hogy ennek itt azzal a beszélgetéssel mindennek vége lenne. Lehet hogy csak nem bírom felfogni? De pár nap után már azért leesett volna szerintem, nem vagyok az a beleélem magam a dolgokba típus, tudomásul veszem, hogy igen, és hogy nem!

Azóta még nem beszéltünk... Ez két napja volt!


Most akkor ez mi? Vége? Vagy még mindig nyitva hagytunk egy kiskaput?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook