Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez lehetett előző életbeli álom? fórum

Ez lehetett előző életbeli álom? (beszélgetős fórum)


7. tien
2021. ápr. 18. 12:49

Nekem van egy visszatérő álmom.Egy kissé elhanyagolt ,ámde gyönyörű kúriában élek.


Tudom ,hogy az az otthonom ,mikor felébredek.

Mintha az álmom lenne az igazi életem.


Bár messzemenő következtetéseket nem tudok ebből levonni,hisz alvásparalízissel is küzdöm.


Érdekesek ezek a dolgok ,mi játszódik le az agyunkban

alvás-àlom közben?

6. globus (válaszként erre: 1. - Valaki1996)
2021. ápr. 18. 10:28
Lehet, hogy nehéz volt a vacsora.
2021. ápr. 18. 10:19

Engem múltkor TRex meg valami mammutféle fekete fehér bika kergetett.

Aztán rajottem hogy előtte pár nappal Jumanjit meg a Legendás állatokat néztem.

4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Valaki1996)
2021. ápr. 18. 09:57

Lehet az is, lehet akár jövőbeni is.

És ha igaz, hogy egyidőben több létsík létezik, és minden létsíkon "egyszerre" éljük az életünk: amikor itt alszunk, akkor egy másikon "van nappal", és fordítva. Ki tudja?

Meg van egy olyan mondás is, hogy "éhes disznó makkal álmodik", vagyis tudat alatt szeretnél pároddal már elmenni kettecskén valami kis nyugis helyre pihenni, kikapcsolódni... :))

2021. ápr. 18. 09:36
Lehet. Hogyne lehetne? Minden az, aminek hiszed.
2021. ápr. 18. 08:59
Egyszerűen csak furcsa.
2021. ápr. 18. 08:49

Nagyon furcsát álmodtam. Az volt a lényeg hogy a mostani párommal ültünk egy mezőn egy padon, szerintem egy fiatal pár lehettünk. A távolban 2-3 ember dolgozott, az egyik kalapban és sötét ruhában mert odébb volt egy virágos rét és szerintem a növényekkel csináltak valamit. Napos idő volt.

Talán jeleztem a páromnak hogy menjünk el sétálni mert találtam valami érdekeset és lementünk egy föld alatti alagútba ahol nem volt teljesen sötét egy ideig mentünk aztán én észrevettem hogy kilukadtunk valahol, mert süt a nap.

A földön mindenféle csontok voltak és állat szagot éreztem. Egy pillanatra még kilestem hogy mi lehet ott lent ahol süt a nap de nem láttam semmi extrát, talán volt egy felirat de nem láttam semmit, elkezdtem visszafelé rohanni és nagyon féltem aztán később kijutottam és a párom is ott volt.


Sosem álmodtam még ennyire korai korszakról.


Ez lehet reinkarnációs álom, vagy csak egy furcsa álom volt?


25/n

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook