Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez így nem mehet tovább.. fórum

Ez így nem mehet tovább.. (beszélgetős fórum)


1 2 3
45. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Linella7)
2012. júl. 3. 21:00

Kedves Linella7


Ez most mi? Mesélek...


Egyszer volt hol nem volt, túl az önbecsülés városán egy falu. Ebben a faluban lakott egy egyszerű teremtés, Linóleum leányka.

A szülei igyekeztek minden nap a tisztaságra nevelni, és arra hogy a legszebb dolog mások szolgálata.

Linóleum kisasszony ezt szépen megtanulta, és így választott magának egy olyan társat aki naponta szépen végiggyalogolt rajta.

Eleinte fel sem tűnt Neki, hiszen erre nevelték, és milyen dolog lenne már ha ez ellen tiltakozna?

Társa, fapapucsos Gusztáv, aki gyakorta végiggyalogolt rajta, nemegyszer megjegyezte, hogy csempéztesse ki a szegélyeit, hogy ott még jobb lesz, mert akkor hangosabb csapódó hangokat fog adni az a holland lábbelije, és akkor a szoba még inkább visszhangozhat.

Ráadásul ez nem volt elég, mivel Ő így nem bírt ránézni Linóleum kisasszonyra, ráparancsolt, hogy naponta kenje be magát viasszal.

A drága kisasszony mindent megtett, sőt úgy gondolta magától, (nem sejtve, hogy az önállóság i hiba lesz) hogy rózsaillattal kedveskedik urának.

Fapapucsos Gusztávnak több sem kellett örömmel méltatlankodhatott, hiszen Ő a tenyeres talpas, buta és irányítható lányokhoz szokott.

Persze Gusztáv tudja, hogy néha visszakozni kell, ilyenkor behozza a felmosóvödröt, és szépen letakarítja Linóleum kisasszonyt aki ekkor a napból kb. 5 percig érzi a törődést.

Linóleum kisasszony érzi, hogy ez így nem mehet tovább, és valamit tenni kell, de ehelyett egy helyben, sajnálja önmagát, és azt mondja sajnálja ezt a szürke, egy helyben toporgó mozdulatlan létet... Álmaiban nagyon szeretne Mozgólépcső hercegnő lenni.

44. simple (válaszként erre: 42. - Vigike)
2012. júl. 3. 20:46
Igen, erről van szó, nagyon jól leírtad!
2012. júl. 3. 20:46
igen eléggé zárkózott lettem miatta... már alig van 1-2 ember akivel beszélek.. barátaim meg....
42. vigike
2012. júl. 3. 20:42

Bezony! Nem csak ő hibás, hanem te is. Mégpedig azért, mert így gondolkozol és tűröd a pasit. Ki ő? Miért játszik istent? Egyébként csak jóindulatból mondom tényleg minden rosszindulat nélkül, hogy szerintem keress fel egy pszichológust mert neked saját magaddal is problémád van! Ha nem kezeled akkor mindig ugyan azokat az embereket fogod magad köré bevonzani. Egyszerűen ilyen a kisugárzásod! Ezt kezelni kell! Érdemes lenne valami önismereti tréningre járnod a szoli helyett. Nem másnak kellene megfelelned, hanem saját magadnak!

Nagyon tudom neked ajánlani az Ámor c. műsort. Nézd vissza a videótárban a műsorokat! Nagyon jók és elgondolkodtatóak!

41. simple (válaszként erre: 1. - Linella7)
2012. júl. 3. 20:37

"A kedvéért csináltatok műkörmöt, szoliba járok"


Hát a javaslatom az, hogy ne maradjatok együtt. Itt veled is, és vele is nagyon súlyos gondok vannak, a fenti tőled idézett mondat alapján.

40. 728bc799e2 (válaszként erre: 39. - Linella7)
2012. júl. 3. 20:36
dobd ki.... itt több sebből vérzik a történet...
2012. júl. 3. 20:34
igen exem is zsarolt ezzel.. de ő is él még valahol:D egyébként nálunk lakik jelenleg, beleszól abba,hogy szüleim mit h csinálnak.. közben mosnak rá főznek rá... tökingyen
38. a14deb9047 (válaszként erre: 30. - Linella7)
2012. júl. 3. 20:29
Az én férjem is ki akart ugrani a kilencedikről, meg altató, bla-bla-bla... Él, mint Marci Hevesen 30 év után is :D
37. a14deb9047 (válaszként erre: 32. - Linella7)
2012. júl. 3. 20:27

Aki ilyet mond, annak a kötelet a kezébe kell adni!

A legsablonosabb zsarolási szöveg! Ez a gyengék "fegyvere"... Egy nagy frászt!

36. vigike
2012. júl. 3. 20:27
Nem fogja megtenni! Ez csak zsarolás! Zsarol téged minden irányból! Teljesen tönkre fogsz menni mellette, ha nem lépsz sürgősen! Fizikai tüneteket akarsz? Mióma, ciszta? Ezek mind a nőiségre utalnak. Ha a belső lelki békéd nincs meg és nem vagy boldog, az önbecsülésed is lent van, nincs önbizalmad akkor bizony számolj ezekkel a betegségekkel is. Előbb-utóbb ez lesz. Hidd el, én már csak tudom! Lépj minél előbb, ne gondolkozz és végképp ne érdekeljen, hogy ő mit mond! Ez a te életed! Neked jogod van boldognak lenni és élni az életedet! Ne legyél kishitű! Igen, tanácsot adni mindig könnyebb, tudom! Én is hasonló helyzetben vagyok, de nem ennyire durva. Megértem a bánatodat, teljesen átérzem amik kavarognak benned!
35. 728bc799e2 (válaszként erre: 33. - Linella7)
2012. júl. 3. 20:27
ha a szex sem jó, akkor az régen nem jó...
34. 728bc799e2 (válaszként erre: 32. - Linella7)
2012. júl. 3. 20:26
ez csak érzelmi zsarolás... nem fogja megtenni... ha meg igen... hát drága, arról nem te tehetsz, akkor beteg...
2012. júl. 3. 20:24
a szex meg ....
2012. júl. 3. 20:23
én is attól félek, hogy megtörik.. az agressziójának pedig van oka. több rossz szokása is van ezt nem tárgyalnám.. mondta multkor ha elhagyom ő megöli magát...
2012. júl. 3. 20:21

Nekem a férjem előtt egy igazán komoly kapcsolatom volt! 18 éves voltam amikor összejöttünk, és imádott... nekem meg ez kellett, mert előtte annyi csalódás ért... aztán fél év után már túlságosan sok volt, ahogyan imádott... állandóan féltékenykedett, nem beszélhettem senkivel, pasi haverjaimmal meg pláne... nem tudtunk sehová elmenni, mert elvárta, hogy leüljek egy sarokba és senkivel ne beszélgessek, mert akkor nem lehet féltékeny...aztán már sehova sem jártunk, mert mindig veszekedés lett a vége... és persze ezzel egyidejűleg a szex is csak romlott, ami az elején sem volt túl fergeteges... bánom már, hogy 2,5 fél évet rápazaroltam, mert egyszerűen lusta voltam kilépni, és mert sajnáltam, ha ott hagyom, akkor összetörik.. kár volt, mert a végén már megundorodtam tőle, pedig mint barát és ember jó volt...

és akkor jött a férjem, és ég és föld... féltékeny ő is, és én is, pont amennyire kell, és nem több!

és mindenben más... nem tökéletes, mert olyan nincs, de én sem vagyok! De szeretjük egymást nagyon, 1 év után eljegyzett, fél évre rá lagzi, és 9 hónappal az esküvő után megszületett a kislányunk, aki azóta már 1,5 éves!

És még most is boldogok vagyunk, pedig a szürke hétköznapokat éljük, a problémáinkkal...


soha nem engedném, hogy valaki így beszéljen velem! Te se engedd! mindig van jobb!! merj lépni! ne pazarold az idődet egy értelmetlen kapcsolatra! lehet, hogy már nem is szereted igazán,csak ragaszkodsz! én is azt hittem,hogy szeretem, de később rájöttem, hogy sose szerettem...

2012. júl. 3. 20:20
Köszönöm a tanácsokat. Az a legszomorúbb, hogy más nem tudja, hogy nem énvagyok a rossz... és ő is azt hiszi h neki van igaza és csak én vagyok a hibás. Ennek vége kell lennie. Éés a munkához visszatérve. vendéglátós vagyok, a vendéglátásban dolgozók pedig hétvégén illetve általában délutános műszakban dolgoznak. miatta nem dolgozom jelenleg. mert megfenyegetett, h akk hazaköltözik mert nem is tudunk együtt lenni.. és sem mondtam h hagyja ott a munkájáz értem..
29. vigike
2012. júl. 3. 20:18

Gondold végig, hogy mit szeretsz benne és miért ragaszkodsz hozzá! Ez legyen az első! Írj egy listát a jó és a rossz tulajdonságairól. Gondold végig, hogy a rossz tulajdonságaival együtt le tudsz-e élni egy életet vele? Mert ő nem fog megváltozni csak rosszabb lesz a helyzet, ő pedig agresszívebb lesz. Addig lépj amíg nem késő és még fiatal vagy! Találsz még olyat aki hozzád való! Ne egy ilyenhez ragaszkodj! Ezt hívják társfüggőségnek. Ragaszkodsz a rosszhoz is, nem tudod elengedni! Hidd el, tudom miről beszélek!

A másik amibe bele kéne gondolnod, hogy mi lesz ha a felesége leszel és esetleg lesz gyerek is. A gyerek életét is tönkre akarjátok tenni közösen? Ez a kapcsolat sajnos halott!

28. 06718ca650 (válaszként erre: 21. - Linella7)
2012. júl. 3. 20:17
igen, azt hiszem tényleg az. :)
27. Fisica
2012. júl. 3. 20:17

és még ennek a kedvéért mész szoliba meg körmöshöz?

Nem fog megváltozni, ha szeretne nem így viselkedne, inkább fejezzétek be, ebből csak te jössz ki rosszabbul úgyis.

26. 06718ca650 (válaszként erre: 20. - Linella7)
2012. júl. 3. 20:17
általában a kapcsolatok során alakulnak az emberek, de teljesem nem változhatsz meg. tudod te mit kell tenned. :)
25. Pretty41 (válaszként erre: 1. - Linella7)
2012. júl. 3. 20:16
Egyértelműen szakítani kell. MOST. Később még nehezebb lesz és talán még el is durvulhat. Az ilyen kapcsolatok vezetnek előbb utóbb a családon belüli erőszakra. Tudom, sok nő szégyelli bevallani, hogy megalázzák, bántják. De hidd el ez nem a te hibád, nem a te szégyened. Emelt fővel lépj ki!
2012. júl. 3. 20:16
Lehet,hogy egy kicsit egyedül kéne lenned.Teljesen egyedül,ne legyen barátod.Dolgozz,tanulj,élj.Lenne időd átgondolni,hogy te mit is akarsz az élettől,milyen elvárásaid vannak.Pasitéren is.Aztán aki nem megfelelő,azt gyorsan lapátra kell tenni.Biztos,hogy találnál te sokkal jobbat is magad mellé.
23. judit0625 (válaszként erre: 13. - Linella7)
2012. júl. 3. 20:16
Látod, kimondtad a lényeget!!! " de minek.."!!!! Tedd ki a szűrét minél hamarabb! Egy ilyen alakért nem érdemes könnyeket ejteni!!!
2012. júl. 3. 20:15
nem kell miatta szoliznom, műkörmöznöm, a rendetlenség sem zavarja (igaz elég ritkán esik meg), kedves, udvarias, mindenről elbeszélgetünk, olanokról amikről elég kevés emberrel tudok, minden téren renben van:). szerintem ez lenne a normális, bár van aki szeret áldozat lenni.
21. Linella7 (válaszként erre: 19. - 06718ca650)
2012. júl. 3. 20:15
Minden tiszteletem neki! Kihaló faj :D
2012. júl. 3. 20:14
túl sokat változtam miatta:( 9 hónap után ismertem meg a szüleit.. ő meg már itt lakott nálunk... ez is milyen.
19. 06718ca650 (válaszként erre: 17. - Linella7)
2012. júl. 3. 20:13
elmondom neked drága, így négyszemközt XD, hogy én 14 éves korom óta egy fiúval vagyok együtt, de még mostsem ilyen bunkó.
18. killimi (válaszként erre: 1. - Linella7)
2012. júl. 3. 20:13

Szerintem biztos találsz olyat akinek nem kell megfelelned, aki kedvéért nem kell megváltoznod, hanem elfogad annak aki vagy!

Ha nem vagy boldog, akkor vegyetek érzékeny búcsút egymástól.

2012. júl. 3. 20:12
én nem tudom mik a normák.. 2 barátom volt. ő sem engedett sehova. mindegyik adott okot a féltékenységre. egész nap együtt vagyunk. nélküle nem mehetek sehova. rámszól,hogy miért bámulom a pasikat mikor nemis nézek meg egyet se...
2012. júl. 3. 20:10
egy év után ilyen hülye? mi lenne később vele. hagyd a fenébe. tudom könnyű mondani, de el nem bírnám képzelni egy ilyen mellett az életemet.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook