Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez az új világ? fórum

Ez az új világ? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
29. kilurk (válaszként erre: 27. - Michelle.r)
2014. nov. 3. 16:27

Változnom kell nekem is.

De itt a norma elfogadásáról van szó. Nem arról, hogy én vagyok egy idióta.

Én nem vertem át senkit, és nem hagytam cserbe senkit.De mindenki más engem igen.

Akkor mennyit kell gondolkodnom?

28. fef1fd74b5 (válaszként erre: 25. - Globus)
2014. nov. 3. 12:36

Pontosan nem először, de én ezt nem is titkolom, mint néhányan. Sőt az elején mondtam is.

Esetleg még valami?

27. michelle.r (válaszként erre: 24. - Kilurk)
2014. nov. 3. 12:29

"100-ból 99 ilyen ember? "


Igen, te vagy az egyetlen kivétel ;)


Minden bántás nélkül javaslom, gondolkozz el, hogy neked miben kell változnod, mert a környezeted pontosan olyan, amilyen te vagy.

26. d1e807c461 (válaszként erre: 25. - Globus)
2014. nov. 3. 11:34

miért?

sok olyan van itt, akinek ez az első regisztrációja? :)

25. globus (válaszként erre: 20. - Fef1fd74b5)
2014. nov. 3. 11:33
Valószínűleg magácska sem először van itt.
24. kilurk
2014. nov. 3. 11:30

olyanokat találsz majd, akik a bizalmadba férkőznek, aztán majd jól pofára ejtenek, bőven....:-


Na ez az, hogy ennyi idő kellet ahhoz, hogy megismerjem őket.És rájöjjek, hogy hazug kamus mind.

Nem az a baj, hogy most több hónapja senkivel nem beszélek úgy mond, hanem mi lesz később? 100-ból 99 ilyen ember? Akire csak az első hónapban lehet számítani, utána meglop, meghúzza a nőmet..Tehát ha annyira óvatos vagyok, hogy senkit nem engedek magamhoz, akkor az a baj. Ha pedig azt mondom, hogy jól van hát csalódtam 50 emberbe de nem mindenki olyan, és mindenkit a keblemre veszek egyből, akkor az a baj.

Vagy én vagyok konzervatív, vagy egyszerűen nem találom a helyem ebben a társadalomban.

23. fef1fd74b5 (válaszként erre: 21. - D1e807c461)
2014. nov. 3. 09:48
Miért? Ezek csak a tények szerintem.:D
2014. nov. 3. 09:44

olyanokat találsz majd, akik a bizalmadba férkőznek, aztán majd jól pofára ejtenek, bőven....:-)

De talán nem meglepő, hogy a valódi világ is pont ilyen.

21. d1e807c461 (válaszként erre: 20. - Fef1fd74b5)
2014. nov. 3. 09:42
nagyon humorodnál vagy az utóbbi időben. :)
20. fef1fd74b5 (válaszként erre: 1. - Kilurk)
2014. nov. 3. 09:40

Akkor ez a te helyed!


Itt annyi őszinte virtuális barátot fogsz találni,hogy meg nem fogod tudni számolni a 10 újjadon.

Csak meg ne lepődj,ha a 10-ből 5 ember ugyanaz.:D

19. 12d083b51b (válaszként erre: 18. - Kilurk)
2014. nov. 3. 07:38

És te? Eddig te is közéjük tartoztál! Sőt, éppen az okozza a jelenlegi problémádat, hogy a kapcsolatod megromlott velük, és most igen-igen egyedül érzed magad!!!

Te mennyiben vagy más, mint ők???? :))))

18. kilurk
2014. nov. 2. 21:51

Hát legyen igazad :)

Nem fogok ilyen romlott társasággal foglalkozni mert jelenleg nem tudok kivel foglalkozni.

De mondjuk ők nem is romlottak, csak a rohanó világban nem tudják magukat megismerni rendesen.

Csak a mutatás, és a megfelelés egész nap.

Köszönöm mindenkinek :)

2014. nov. 2. 18:20

Sajnos részben jól látod a világot, valóban nagyrészt felületes és semmit mondó. A legtöbb ember nem vevő a mély és értékes dolgokra, mert az megérintené őket, amit nem akarnak, elvégre az akár kellemetlen érzésekkel, felismerésekkel is járhat. A kellemetlen dolgokat pedig mindenki igyekszik elkerülni, az egész társadalmunk a "könnyebbik út"-ra épül: minden a szórakozásról és a kényelemről szól.

Örülj neki, hogy te nem éred be ennyivel és ne keseregj, mihelyt megérted és elfogadod, hogy a dolgok miért vannak így, annál hamarabb találod meg a hozzád hasonló társaságot. :)

16. kilurk (válaszként erre: 15. - D1e807c461)
2014. nov. 2. 14:45
Olvasd vissza és értelmezd mi köze hozzá.
15. d1e807c461 (válaszként erre: 13. - Kilurk)
2014. nov. 2. 14:36

igazad van.

de miért kellett röhögnöd az ismerkedni vágyó hoxa-tagokon?

mi ebben a mulatságos?

s h jön ez ide?

mi köze a te problémádhoz?

14. 07d11172a7 (válaszként erre: 13. - Kilurk)
2014. nov. 2. 14:35
Bizalmatlanok az emberek.Adj idôt nekik is,magadnak is az ismerkedésre,akkor kevesebbet csalódsz majd.
13. kilurk
2014. nov. 2. 14:31

De új tag vagyok, csak néha néha ide tévedtem és olvasgattam régebben.

Hópihe.

Én nem csüngtem senki nyakán, de heteket kellet kérdezősködnöm a legjobb barátaimtól, mire segített valaki bármiben.Azt is épp hogy vagy csak félig.Azt adtam amire szükségük volt.

Az is érdekes, hogy bárkivel beszélek beszélgettem, feltettem neki 20 kérdést ő egyet.írtam neki 30 sort ő 4-et.

Tehát nem értem :)

És e mind igaz fiú és lány barátokra.

De hát ,majd lesz valami, csak azért ez már sok egy kicsit. Nem hittem volna, hogy ezt az érzést ennyire magamra veszem. Azt meg főleg nem hogy harcolnom kell vele.

De inkább tényleg vagyok egyedül, mint 10 érdektelen szürke kamus emberrel.

12. andi6020 (válaszként erre: 1. - Kilurk)
2014. nov. 2. 14:11

"Röhögtem rajtatok pont itt a HOXA.hun, hogy milyen szánalmasak egyes emberek, hogy barátokat keresnek itt."


Szép.


Új regi az az új regisztráció.

Gondolom nem 3 napja vagy a portál tagja, ha volt időd másokat kiröhögni, majd megvilágosodni, hogy ugyan abban a carban vagy.

11. 12d083b51b (válaszként erre: 7. - Kilurk)
2014. nov. 2. 13:59

Ezek szerint, ha őszintén magadba nézel:

- rosszul választottál társaságot, barátságot, szerelmet, mert nincs meg a közös érdeklődési kör

- "soha nem kaptad vissza azt a figyelmet, amit te adtál nekik" = nem azt adtad, amire őnekik szükségük van/volt. Meglehet többet adtál belőle, mint amennyit igényeltek volna, így esetleg "belőled is elegük lett"


Távolodj el tőlük, maradj egy ideig magadban, majd nézz a lelkedbe, figyelj, merre húznak az érzéseid, mit súgnak az ösztöneid, hova/merre indulj tovább?

10. 07d11172a7 (válaszként erre: 1. - Kilurk)
2014. nov. 2. 13:25
Dehogyis,sokjal xaeabb
9. d1e807c461 (válaszként erre: 7. - Kilurk)
2014. nov. 2. 13:17
én értem, miről beszélsz. :)
8. kilurk (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2014. nov. 2. 12:22
Mi az az új regi?
2014. nov. 2. 12:22

Igen a hozzáállás.Bárkivel találkozom csak a csajokról, verdákról, bulikról tud beszélni.

Egyetlen egy ember nem képes normálisan kommunikálni.De ha elkezd neki az ember egy mély komoly dologról beszélni, akkor 20 másodperc után témát vált valami hülyeségről.

Lehet azt hiszitek, hogy szánalmas vagyok, és fiatal a 24 évemmel, de ez akkor sincs rendjén.

Nem kuncsorgok barátokért, mert akkor azt írtam volna ki. Nekem már az is jó volt, hogy leírhattam ide.Megrémisztett az, hogy 2 hónap alatt mennyire változhat egy ember környezete.

Biztos van baj velem is, de akkor sem kaptam vissza senkitől soha az életben azt, amit én adtam.A negyedét sem, pedig az nem sok.

Nincs a húszon éveseknek semmi más témája csak az okos telefonok, a verdák, meg a nők?

Persze új éle, sport, és mi egyebek,de félek kevés lesz ahhoz, hogy ebből a zárt világból kilépjek.

Ezt a világot akkor is megfertőzte valami.Nincs ideje az embernek megismernie saját magát, hiszen már a plafon is villog, és meg kell felelnie 1100 dolognak 18 éves koráig.

Nem haltak ki az értelmes emberek, de eddig nem igazán futottam össze egyel sem.

Mondhattok rám bármit, de csak le akartam írni.

Köszönöm.

6. michelle.r (válaszként erre: 1. - Kilurk)
2014. nov. 2. 09:42

"Röhögtem rajtatok pont itt a HOXA.hun, hogy milyen szánalmasak egyes emberek, hogy barátokat keresnek itt.És tessék, most én estem ebbe a cipőbe és most rajtam röhögnek.Sosem hittem volna. Mint azt sem, hogy az emberek 99%-a szava hihetetlen erkölcsileg szürke, és minden mondatában van egy hazug szó."


Mondod ezt te, aki annyira őszinte, hogy egy vadonat új regivel nyávog, ahelyett, hogy felvállalná, hogy ki volt korábban.

Az élet már csak ilyen, a számlát mindig, mindenkinek benyújtja mindenért.


Egyetlen dolog van, amin csak te tudsz változtatni, az a hozzáállásod.


Egyébként te melyik vagy a felsoroltakból, az okos, a jólnevelt, vagy a vicces?


Barátokat nem szerez az ember, hanem kapcsolatok egyszer csak barátsággá lesznek. A megoldás ott van a kezedben.

2014. nov. 2. 08:41
Szánalmas embernek ki akar a barátja lenni?
4. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Kilurk)
2014. nov. 2. 07:51

Nagyon fiatal vagy még! Nem kell ennyire elkeseredni, nem kell ennyire kétségbe-esni, ha úgy látod, érzed, hogy a mostani/korábbi kapcsolatodnak vége.

Biztosan voltak benne szép időszakok is, hidd el, nemcsak a jó kapcsolathoz, a rosszhoz is 2 ember kell! Egész biztosan te magad is hozzátetted a magadét ahhoz, hogy az lett belőle, ami...


Nem, ne maradj egy rossz kapcsolatban csak azért, hogy ne légy egyedül! Az egyedül-lét arra is jó, hogy tisztázd magadban, hol-mit rontottál el, hogyan kellett volna bizonyos esetekben cselekedned, és a jövőben mit akarsz/fogsz másként csinálni...

Aztán "Rázd meg magad, mint Foxi lábtörlőt!" és nézz körbe, munkahelyen a kolléganők körében. Kezdj új tevékenységbe (pl. sportolj), és új társaság, új ismeretségek = új esély az újra-kezdéshez valaki mással, okosabban, ügyesebben, tapasztalatokkal gazdagabban!

"Az életben semmi sem állandó, csak a változás!"

Vegyük tudomásul, ha valahol, valami véget ér, ami/aki menni akar, engedjük el!

2014. nov. 2. 07:03

Szerintem senki nem röhög itt senkin, aki tényleges és komoly problémájához sorstársat vagy "csak" barátot keres.

Egyébként egyetértek Pannával, tényleg ez a kulcsmondat.

2. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Kilurk)
2014. nov. 2. 00:05

"Röhögtem rajtatok pont itt a HOXA.hun, hogy milyen szánalmasak egyes emberek, hogy barátokat keresnek itt.És tessék, most én estem ebbe a cipőbe és most rajtam röhögnek."


Szerintem itt a megoldás.

2014. nov. 1. 23:49

Itt ülök előttetek 24 évesen, mély fájó problémákkal.Hogyan írjam le úgy, hogy senkit ne húzzak le lelkileg a problémákkal.Mert én aztán nem szoktam sajnálkozni sem depressziós szövegeket írni sem mondani senkinek.

Röhögtem rajtatok pont itt a HOXA.hun, hogy milyen szánalmasak egyes emberek, hogy barátokat keresnek itt.És tessék, most én estem ebbe a cipőbe és most rajtam röhögnek.Sosem hittem volna. Mint azt sem, hogy az emberek 99%-a szava hihetetlen erkölcsileg szürke, és minden mondatában van egy hazug szó.

Mikor jön el az az illető barát, aki legalább fele annyit add vissza mint amit én adok?

Hogy lehet az, hogy annyian vannak egyedül, pedig okosak, jól neveltek, és viccesek is?

Hogyan jutottam el odáig, hogy reménykedem hátha itt találok egy olyan barátot akivel passzolunk egymáshoz? Ezek mellet főleg egy lány barátot, mert igazából egy lánnyal jobban kijövök.

3 hónap egyetlen szó nélkül egy másik emberhez?

De legyen 100 hazuggal mint egyedül?

Álljak be a sorba és jó pofizzak, hogy legyenek haverjaim?Hogy ne legyek egyedül? Adjak fel hirdetést, hogy barátot keresek? :)

Tehát ebből látszik, egy szó mennyit is ér, ha nem tudsz senkihez sem szólni.

Nem tudok most többet írni.

Megoldás?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook