Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Esküvőre ajándék tippek fórum

Esküvőre ajándék tippek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. aug. 4. 18:56
Amikor a testvérem nősült 4 éve,10 ezer forintot adtunk,mert úgymond"annyit tudtunk nélkülőzni",felváltottam az egészet 2oo forintos bankókra(az sem volt kis dolog végrehajtani,már a fél város nekünk gyűjtötte a 200ftosokat),beleraktam az egészet egy fotóalbumba,becsomagoltam,amikor kinyitották,néztek bután,hogy most mi is ez,és aztán az egész lakodalmon végig rohantak vele,nagyon jót nevetett mindenki,hogy milyen jó pofa dolog volt,azóta is szivesen emlékeznek rá...na és mire ők is megszabadúltak a sok 200tól...hajaj...Szerintem nem az a lényeg,hogy mennyi,hanem,hogy hogyan tálalod.....
2008. júl. 28. 13:02

Az attól függ. Ha nincsen sok nélkülözhető pénzed akkor 20e is elég, ha Olaszba szoktál járni nyaralni, akkor illik többet (mondjuk 100e Ft-ot, ha tudod nélkülözni) Ha úgyis egy all inclusive úton gondolkodtál, akkor nézz ki egy utat és add oda az árát.. ;)


Ha jön náluk a baba vagy tervezik vagy lakást szeretnének venni, akkor csak a szereteted és a pénztárcád szab határt...

2008. júl. 28. 12:49
Oké. Mennyit szokás adni?
2008. júl. 28. 11:04
Pénzt,ő azt vesz belőle amire szüksége van.
2008. júl. 28. 10:57
Én a testvéremtől megkérdezném, mire van szükségük. Ha pénzre, elvárnám, hogy őszintén meg is mondja. Így biztos nem vennék olyasmit, amit a háta közepére kíván!
8. supin (válaszként erre: 7. - C359855ef1)
2008. júl. 28. 10:55
Tökéletesen igazad van!!!
2008. júl. 28. 10:38

Két hónapja volt a lagzink és igencsak szűkében voltunk a pénzmagnag. Minden fillér jól jött. Ha valaki nyaralást ajándékozott volna, megütött volna a guta. A kapott pénzből inkább kicsit előtörlesztettük a lakáshitelünket. De ha a szép emlék miatt aggódsz, akkor keress egy nagyon szép emléktárgyat (pl egy szép polcra rakható órát vagy díszt) gravíroztass bele egy szép idézetet és tedd mellé a nekik szánt pénzt.


Vagy egyszerűen kérdezd meg hogy mit szeretnének, esetleg puhatold ki a közeli ismerőseiktől.

2008. júl. 28. 09:56
Volt egy olyan ötletem, hogy egy szép, all inclusive hétvégét valahol nekik. Szakadjanak ki a hétköznapokból.
2008. júl. 28. 09:50
Több mint valószínű,hogy pénzt mert ha nincs megegyezés mit akar akkor a legideálisabb,sok szór elgondolkodtam már én is ezen,de nagyon jó megoldásaim is voltak vannak nem mindenkinek egyébként a nővérkémtől azóta is kapjuk az ajándékot.
2008. júl. 28. 09:49
Én is pénzt adnák
2008. júl. 28. 09:48
Tulajdonképpen ráéreztél a probléma lényegére.. nem tudom, pénzt nem ciki-e adni, ráadásul szeretném, ha valami egyedi, szép dolgot kapnának, amiről emlékeznének rám, hogy tőlem kapták, nem olvadna be a nagy pénzfolyamba. Bár lehet, hogy igazad van, annak örvendenének a legjobban...
2008. júl. 28. 09:46
Testvérnek? Pénzt. Abból van a legkevesebb olyankor, a kristálypohár pedig nem jó semmire....
2008. júl. 28. 09:43
Testvérnek esküvőre ... mit adnál?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook