Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » És a szex? fórum

És a szex? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
70. tuti-tui (válaszként erre: 62. - 8ee31e318f)
2009. jan. 26. 05:35

Most olvastam vissza és láttam, hogy itt nem is annyira érzelmi, hanem "súlybeli" megközelítése van a szexnek! Szerintem a nők még mindig a modelleket "majmolják" (elnézést, de ez van!), kétségbeesetten méregetik kilóikat, holott az én véleményem, hogy se modell, sem a túl duci alkat nem optimális!

A csontos, vékony alkatnak hátránya, hogy akkor az általában a mell és popsi méretére is negatívan hat ki, "valóban nincs mit fogni", míg a túlsúlyos (ezt most szó szerint értem, nem arra az 5-10 kilóra gondolok, amiért fogyóznak) már a pozitúrák lehetősége nagyon lecsökken!

A divat világába sem ártana visszahozni a kicsit teltebb nőket, lassan már "csörögnek a csontjaik" kapcsolat közben, inkább legyen néhány kilóval és sok élvezettel több, mint állandóan fogyózni és ha tudnátok, hogy mindezt teljesen fölöslegesen teszitek! Természetesen, a házasság még nem azt jelenti, hogy be lehet pótolni az összes addigi éhezést, ahogy a férfinak sem lenne szabad a sörhasra gyúrni. Annyit azonban lehet felszedni, ami még belefér a párkapcsolatba, persze, ha nem állandóan kifelé kacsingatnak és vadásznak...

69. tuti-tui (válaszként erre: 68. - Anna Kedves)
2009. jan. 26. 05:20

Ez akkor azt jelenti, hogy Ti, nők, hölgyek vagy ahogy tetszik, mindig arra is gondoltok közben, akivel vagytok, vagy a női fantázia dönti el, hogy "közben épp kivel van"?! Ezzel nem azt akarod talán mondani, hogy csak és kizárólag érzelmi alapon választjátok a partnert, a külsőt figyelembe sem veszitek; mert azt nem tudom elhinni...

Még valamit nem tudunk: amikor "kihűlt 1 kapcsolat" a nő szinte ellenszenvet érez és nem kívánja tovább a régi partnerét, míg a férfiaknál ez ritkábban fordul elő, még tartós párkapcsolatban, házasságban sem! Ez lenne akkor az "érzelmi kisülés, kiürülés" és ennyi volt? Üdv! :-)

68. Anna Kedves (válaszként erre: 67. - Tuti-tui)
2009. jan. 24. 09:09

Igen, VAN!!!!! Írtad: ha végül mindig a nő dönt(i le a férfit a lábáról). Csak Ti nem tudjátok!!! Bár most kiderült a titkunk!!!

Egy okos asszony azt mondta, "TI vagytok a fej, de Mi vagyunk a nyak"!!!! Ha dugába dől egy kapcsolat, akkor sokszor az a baj, hogy a nők többsége nagyon tudja szeretni azt is, aki nem is érdemli meg!!!

A férfiak infóvezéreltek, mi inkább érzelmi!!!!

67. tuti-tui (válaszként erre: 55. - Cinka)
2009. jan. 23. 18:08
"Vadászösztön" nők esetében is van? :-o) Azt hittem eddig, hogy a vadászás a férfiak privilégiuma, még akkor is, ha végül mindig a nő dönt(i le a férfit a lábáról :D)... :-)))
66. Anna Kedves (válaszként erre: 64. - 8ee31e318f)
2009. jan. 22. 19:53
Igen, és örülök, hogy ezt írtad!!!!!!
65. d57f965cbe (válaszként erre: 55. - Cinka)
2009. jan. 22. 11:42

én mint komoly feleség és anya,lehet hogy nagy merészség de ideirok egy idézetet amely egy kicsit az én véleményemet is tükrözi:

"...kevésbé ártatlan vágyaim is voltak:hogy egy-egy szerelmet megélhessek a beteljesülésig,annélkül hogy szörnyü lelkiismeretfurdalás akadályozna meg benne.Hogy lelkiismeret furdalás nélkül átadhassam magam a lelkesedésnek,az izgalomnak s a boldogságnak mielőtt a dőntő igen elhanzana.Hiszen minden kétséget kizáróan az volt a legszebb ami az emberrel történhet:szerelmesnek lenni,s miért volt ez csak egyetlen egyszer szabad és utána soha többé?

Ha házas vagy és szerelmes vagy valaki másba,borzasztó fájdalmat okozol, s ezt már szinte lehetetlen elviselni.

LÓ ŰZ MADARAT__Maarten't Hart

64. 8ee31e318f (válaszként erre: 63. - Anna Kedves)
2009. jan. 21. 18:50
A hab megvasarolhato. A torta NEM....
2009. jan. 21. 18:21
A szeretkezés hab a tortán!!! De mit ér a hab, torta nélkül?!
62. 8ee31e318f (válaszként erre: 9. - E71af41436)
2009. jan. 19. 19:45
voltam telt lannyal is, es karcsuval is. mindkettoben van vadito dolog ;) a telt idomok... hat azt lehet gyurni elveztem. a karcsuaknal meg sok dolgot lehet csinalni, amit a teltek nem vallalnak be. most nekem a karcsuak a nyerok, talan azert is mert hosszu ideig csak telt baratnoim voltak, beleertve a exemet is.
2008. máj. 7. 15:33
sziasztok!nálatok is van olyan,h szereted a párod,de mert nincs kedved nem szeretkeztek?ez nem gáz?
60. 53cc09e608 (válaszként erre: 1. - Ungár Sári)
2007. okt. 18. 15:13
Nem vagyok duci ,de szerintem nem is alkat kérdése !
59. LoLiNa (válaszként erre: 55. - Cinka)
2007. júl. 17. 06:40
akkor minek házasodtál? el tudom képzelni mit szólna a férjed, ha ezt meglátná.. nem élted még ki magad.. vagy hiányzik valami a házasságotokból?!
2007. júl. 10. 12:28
Egyre jobb, és 15 év után szinte mindennapos. Persze kell egy kis külső motiváció, ( flört )de szerencsére otthon is egyre jobban imádnak. Ja és a pasik igenis szeretik a gömbölyű nőket. Legalábbis nálam sorban állnak a pasik. Sokat segít az önbizalmamnak, így nyitottabb vagyok szex-ben is, ami jó a házasságomnak. Mindenkinek ezt kívánom!
57. iriszb
2007. jún. 23. 09:20
naaa...,ja még mindég...:))))))))) ott tartok ahol eddig...,de szer-tem így is marad ...sajjjna.... :))
56. iriszb
2007. máj. 30. 10:58
HOXA.....Te miről beszélsz,az milyen???????...:))
55. Cinka
2007. máj. 18. 14:30
Nekem hiányzik a flört és a kaland lehetősége! Az volt a legjobb, mikor alkalmi és kevésbé alkalmi kapcsolatokban szereztem a tapasztalatokat. A házasság ezt az izgalmat elveszi. Már ha normális házasságról beszélünk. A férjemmel is jó a szex, de a vadászösztön nem szűnt meg bennem, de most inkább csak szenvedést jelent, mert vissza kell szorítani.((
2007. máj. 18. 14:04
Teljesen egyetértek terezával!!
53. 7130b15964 (válaszként erre: 49. - Anita123)
2006. dec. 2. 00:42

Igazából ugyanazat fogalmaztad meg, mint valaki korábban, aki azt írta, hogy vékonyabban jobban érezte magát, mert magabiztosabb volt. Tulajdonképpen az elsődleges legfontosabb, hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben, mert ez máris egy problémával kevesebb és könnyebben át tudjuk adni magunkat...

Szóval nem is a duciság vagy a soványság a lényeg, hanem az, hogy mennyire kiegyensúlyozott, elégedett magával valaki. Ez meg nem súly függvénye, inkább önbizalom, értékrend, megfelelni vágyás stb.

2006. dec. 2. 00:36
Bocs Droma!Igy van jol leirva a neved.
51. 7130b15964 (válaszként erre: 11. - Courage)
2006. dec. 2. 00:35
Te, ha van két pasi, akkor minek forgatni?:)))
50. Anita123 (válaszként erre: 24. - Droma)
2006. dec. 2. 00:32
Ja,igazad van Doma! :)
49. Anita123 (válaszként erre: 33. - Paczari.edit)
2006. dec. 2. 00:28

Nekem pont az ellenkezoje igaz. :)

En akkor ezem jol magam ha egy kicsit "vaskosabb" vagyok.Van "mit fogni". :)

Erdekes..?

2006. dec. 1. 22:45
Én meg már azt sem tudom mi az!
47. Ancika
2006. dec. 1. 11:02
finooooom a férjemmel :P
2006. dec. 1. 09:41

Én mondjuk sose voltam duci.

Amikor terhes voltam, a felszedett kilók miatt is baromi jó volt a szex, sőt jobb volt, mint vékonyabban. :((

2006. nov. 8. 12:55
a férjemmel, bármikor, bárhol maga a CSÚCS!!!;)
2006. nov. 6. 10:24
imádom! szuper még mindig..sőt..egyre jobb, a párommal
43. 2ab728965c (válaszként erre: 42. - Dee)
2006. okt. 8. 14:23

Az első feltétel nálam is "állandó" személy, csak kicsit félreérthető volt a megfogalmazásom.

( Ő meg az én férjem)

42. dee
2006. okt. 8. 14:17

1 bizonyos emberrel,bárhol,bármikor jóóóóóóóó

(Ő a férjem)

2006. okt. 8. 14:15

Attól függ kivel

attól függ mikor

attól függ rá vagyok-e hangolódva.


ha mindhárom feltétel oké, abban az esetben jó a szex, nagyon jó, még így negyvenen túl is.

De ha bármi vagy bárki bezavar, akkor megette a fene.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook