Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Érvek, hogy miért menjünk edzeni, és miért jó a sport, mozgás. fórum

Érvek, hogy miért menjünk edzeni, és miért jó a sport, mozgás. (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 19. 20:59
Lehet nehéz elkezdeni edzeni, de mikor befejezed annál jobb érzés, és kedvet kapsz az újrakezdéshez, mert megint azt a jó érzést akarod a végén érezni:) Lehet ez így bonyolult, de ki kell próbálni, és rájössz;)
2010. ápr. 19. 17:15

Neked kellene tudnod..

Én futok, szinte napi szinten, nyújtok, hulahoppozok lazításként, súlyzózom, sétálok rengeteget, hasizmozom.. mikor mi.Mert JÓ ÉRZÉS. Élvezem. És amikor nem élvezném, nem csinálom. Úgy nem lenne az igazi. Ezt csak teljes bedobással lehet csinálni, vagy sehogy... Egészséges , az tény. De inkább lelkileg :)

2010. ápr. 19. 16:58

En szemely szerint 7 eves korom ota uzok valmilyen sportot szinte napi redszeresseggel. Az, hogy testileg es egeszsegileg milyen elonyei vannak, azt indenki nagyon jol tudja. Ha jo alakot akarsz, akkor sportolassal lehet azt elerni, illetve kesobb is megtartani.

De az evek soran en arra is rajottem, hogy ezek mellett meg ad egy pluszt az embernek. Megpedig kitartast, allokepesseget es kuzdeni akarast. Ezek a dolgok meg remekul jonnek az ember mindennapi eleteben, amikor valami baj van, vagy bizonyitani kell, stb. En ezt nem egyszer tapasztalom es tudom, hogy sok sikeremet a sportnak koszonhetem! En ezzel biztatnalak!

2010. ápr. 19. 16:51
Rengeteg betegséget megelőzöl azzal, ha rendszeresen tornázol, mozogsz valamit. Persze nem elhanyagolható az sem, hogy mindemellett csinosabb, szebb leszel és sokkal-sokkal több energiád lesz mindenre, nem lesz olyan fárasztó a munka és sokkal több önbizalmad lesz.
4. 78b7883de8 (válaszként erre: 1. - Hellglory)
2010. ápr. 19. 16:47
Hogy ne izomszövetet bonts, hanem zsírt égess mondjuk. Emellett jó érzés is :-)
2010. ápr. 19. 16:40

Kedves első hozzászóló bizonyos határon belül kell a mozgás a testnek és annyi, ami kellemes felüdülést

és jóközérzetet okoz. Ezt is ésszerűen és megfontoltan. Üdv.Ágnes

2. Ametiszt19 (válaszként erre: 1. - Hellglory)
2010. ápr. 19. 16:40

Sokan azt hiszik, hogy a mozgás fárasztó dolog, de ha mozgok, mindig több energiám lesz, felpezsdülök, jól érzem magam a bőrömben -és ez másoknak is feltűnik ám. Sok barátot is lehet szerezni, ha az ember kilép otthonról, vagy elkezd egy mozgásformát csinálni, és van miről beszélgetni. Segít abban, hogy a napi hülyeségeket elfelejtsem, és csak magammal foglalkozzam egy picit, hogy az legyek, aki lenni akarok, mert képes vagyok rá. AZ ember veleszületett joga a fizikai tökéletesség.

Jobb ma egy fél óra bicajozás, mint 10 év múlva egy bypass műtét, vagy agyvérzés. Nekem mindig erőt adott egy kedves házaspár, akik a mai napig együtt járnak kondizni, és vagy 30 évet letagadhatnának simán! Hihetetlenek. És mosolyognak. És szeretik önmagukat....ej, de nagyon fellengzős lett. SZóval csak, csináld,ami jól esik, tudván, hogy ezzel milyen jót teszel önmagadnak :)

2010. ápr. 19. 16:28
jó magam, fogyókúrázok. És tisztában vagyok vele milyen nagy részét teszi ki a mozgás a siker elérésében, karcsusodásilag. Gyakran kap el a lustaság, a nicsn kedvem érzés de mégis iygekszem hűnek lenni az elveimhez. De sokat segitene oyalnkor egy egy bátoritó érv, így egyben,, egyhelyen. Miért is jó, miért is van ennek az egésznek értelmeee???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook