Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ért valaki a linux ubuntuhoz? fórum

Ért valaki a linux ubuntuhoz? (beszélgetős fórum)


6. Derya (válaszként erre: 2. - D995f34111)
2011. nov. 17. 10:40

vírus nem valószínű, Linuxra nem nagyon vannak vírusok, mert értelmetlen lenne rá írni.

inkább az lehet, hogy valaki a gépet nem szabályosan állította le és emmiatt sérülés keletkezett.

2011. nov. 16. 19:20

Köszönöm a válaszokat!


De egy operációs rendszer nem tud megjavítani egy meghajtót...és ha hibás, akkor gondolom mindig hibás marad, egy linux javítás nem hárítja el...

Még valaki azt mondta nekem, hogy a linux maga sérült meg/valamit én belekontárkodtam, és javította magát.

2011. nov. 16. 19:15
Nekünk az van sok éve. Én ugyan analfabéta vagyok hozzá, de a párom itt azt dünnyögi hátulról, hogy valszínű a meghajtó a hibás, mert a Linuxot úgy adják ki hogy viszonylag biztonságos, nem igazán vannak rá vírusok...
2011. nov. 16. 19:15
Tudtommal a Linux nem szokott vírusos lenni, mert olyan kacifántosan pakolják el az ilyen fontos alap mappákat, fájlokat (nem vagyok egy gépzseni, nekem így magyarázták :D), hogy gyakorlatilag annak az esélye, hogy vírust szedj össze, egyenlő a nullával. Ezért nem kell rá vírusirtót se telepíteni.
2011. nov. 16. 19:12

Tegnap vásároltam egy gépet, és ma reggel az ubuntu nem akart elindulni, angolul írta ki, hogy a lemezmeghajtón hibát talált... felajánlotta a javítást, én elfogadtam. 2 perc se kellett kijavította, újraindult, és azóta minden tökéletes...


Ez csak vírus volt? Én úgy hiszem igen, mert más hibát egy operációs rendszer nem tudna megoldani... De volt aki azt mondta, hogy sérült lehet a meghajtó.

2011. nov. 16. 19:10
Ért valaki a linux ubuntuhoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook