Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Erős citromsárga / neonsárga vizelet. fórum

Erős citromsárga / neonsárga vizelet. (beszélgetős fórum)


2022. júl. 29. 05:34
Vagynem iszol eleget vagy b vitamin szedese okozza.
9. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 19. 14:39

Nem tudom mi lehet az oka, valószínűleg ugyanarról van szó, a B -vitamin túladagolása.

Lehet Covid is még nem tisztázottak a pontos tünetei.

Ha sötétedik a vizelet, akkor folyadékbevitel kell.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Pteri)
2021. nov. 18. 19:30
De időközben ma páromnak a covid tesztje is + lett, bár, amint említetted korábban, vizelettel nem függ össze.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Pteri)
2021. nov. 18. 19:29
Amit szinte minden reggel, paprika, uborka. Egyebet nem.
6. pteri (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 17. 19:49
Valami zöldség, amit mindketten ettetek előtte nap?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Pteri)
2021. nov. 17. 18:59
Ez megnyugtató, akkor nem hiszem, hogy ennek lenne a mellékhatása. Nem szedtünk semmi egyéb gyógyszert vagy vitamint. Ezért is tartom furcsának az egészet.
4. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 17. 18:10
Más gyógyszert v.multivitamint se szedtetek? Laborban dolgozom, látok covidos pisit, de ugyanolyan, mint más betegeké...
2021. nov. 17. 11:05
Ebben csak az a bibi, hogy nem szedtünk azt sem 😏
2021. nov. 17. 10:13
Nekem magas C vitamin bevitelnél volt ilyen.
2021. nov. 17. 09:58
Sziasztok! Három nappal ezelőtt a párommal mindkettőnknél szinte egyszerre jelentkezett erős, szinte citromsárga vizelet. Interneten azt olvastam, hogy ártalmatlan, B vitamin túlzott mennyiségű bevitele okozhatja, viszont nem szedünk vitaminokat, és az étrenden sem változtattunk, amiben esetleg sok lenne a B vitamin. Ezt megelőző napokban a családban lett egy covidos beteg, nincs kizárva, hogy mi is elkaptuk, emiatt itthon is maradtunk mindenesetre. Lehetséges, hogy a covidnak lenne ez a tünete? Tapasztalt valaki hasonlót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook