Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Éretlen szerelem fórum

Éretlen szerelem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Éretlen szerelem

2009. febr. 4. 22:32
Nagyon szép, ábrándos, kicsit mosolygós kicsit könnyezős érzést keltett bennem, mert a múlt jutott az eszembe. Lehet még valahol olvasni tőled? Bocsi, új vagyok:)
11. e5a7ffa88a (válaszként erre: 10. - Ea9bff1b44)
2009. jan. 2. 13:49

Köszönöm Siti!!

Sok pusszii

10. ea9bff1b44 (válaszként erre: 9. - E5a7ffa88a)
2009. jan. 1. 22:22
Mi a baj? Tudunk neked segíteni? HA beszélni akarsz róla, szivesen meghallgatlak, akár priviben is, írj bátran!
2009. jan. 1. 20:40

Vége mindig happy and :)

csak nekem a legrosszabb..

túl éretlen vagyok lány létemre pláne elveszithetem igy a barátomat ha nem komolyodok meg annyira mint egy 16éves lányhoz méltó:S:S

2008. dec. 15. 12:18
Köszönöm, hogy elolvastátok az írást, és hogy ennyi szépet üzentetek cserébe:-)
2008. dec. 15. 12:11

Ahogy olvastam a "naplódat" végig azon drukkoltam hogy a vége szép legyen és kibékülés :)

De aztán ahogy a hozzá szólásokat id elolvastam úgy látom ha nem is Tommal de megtaláltad a boldogságod! :)

Gratulálok!Nagyon szép cikk!

2008. dec. 15. 09:45
Köszönöm ezt a történetet! Igazán megható, és azt hiszem, hűen ábrázoltad már akkor a tinilányok lobbanékony, érzékeny lelkét. Gratulálok! :)
2008. dec. 14. 20:34

Ez RÓLAM szól, csak más nevekkel és helyszinnel.

Istenem, most nekem is folyik a könnyem......31 éve, mennyi mindent kellett megtapasztalni, ahhoz, hogy ma úgy éljek, ahogy élek. Ez olyan, mintha tollba mondtam volna.Köszönöm, hogy leírtad én nem tudom így megfogalmazni, most olyan, mint ha, moziban ülnék és forog a film..........31 év hosszú film.......

Gratulálok Siti, szép munka!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. dec. 14. 19:03
Én az utolsó mondaton könnyeztem! :-)))
2008. dec. 14. 18:17
Olga egy régi szerelem, akinek felbukkanása nagyon felkavarta akkor még gyermeki lelkemet. Makacsságom, butaságom visszahajtotta hozzá Tomot, aki ma már egyedül él.
2008. dec. 14. 17:11
Nagyon megható. És kiderült, hogy ki volt az Olga egy másik szerelem vagy csak valami félreértés?
2008. dec. 14. 17:03
Pakolászás közben ráakadtam egy naplóra, amit még anyukámnak készítettem egy Anyák napjára. Saját írásaim gyűjteménye ez, a főszereplőjük is én vagyok az igaz történeteknek. Most egy tizenhat évesen megélt szerelem történetét szeretném megosztani veletek ezen a naplón keresztül. Nézzétek el, ha még néhol csiszolatlan a stílusom, de több mint húsz évvel ezelőtt vetettem papírra ezt a történetet.
Egy éretlen kiskamasz és egy kicsit gyáva "nagyfiú" pár hónapos szerelmét és szakítását.

Ugrás a teljes írásra: Éretlen szerelem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook