Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érdi csajszik! fórum

Érdi csajszik! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
128. Évus26
2010. ápr. 9. 10:16

Sziasztok Csajszik!

Rég nem írtam, mert el vagyok havazva a sok beadandótól, és még ezek az ünnepek is közbejöttek. Vidéken voltunk, de sajnos elég rossz idő volt, így nem tudtuk kihasználni szabadidős dolgokra. De annál többet ettünk, így a fogyókúrám kellős közepén. De már örülök a jó időnek,tegnap bementem Pestre és beültünk az egyik kedvenc helyünkre, a teraszra részre, nagyon szupi volt.

Kis Marcsi: bocs, hogy ezt mondom, de sorozatosan követed el a hibákat. Így sosem fogod túltenni magad rajta. Ez csak átmeneti helyzet nála, sajnos kihasznál Téged, hogy még így kötődsz hozzá. Utána megint Te fogod rosszul érezni magad. Ne táplálj hiú reményeket, mert az ember nem változik. Tudod kutyából nem lesz szalonna... :-) Fej a fejjel. Remélem az egészséged is javulni fog.

127. 58c241a362 (válaszként erre: 126. - Bd37ba754f)
2010. ápr. 6. 17:01
Szia, biztos, hogy igazad van. Valami fura van a levegőben mostanság. Itt volt Húsvétkor, és itt is aludt velem :S Nem tudtam ellen állni neki, és ez esetben nem én voltam ráálva, hanem inkább ő közeledett, kedveskedett, normális volt velem, és pár érdekes dolgot is észre vettem, sőt célzásai is voltak, de nem tudom, hova tegyem. Tényleg akkor nem volt már jó a kapcsolatunk mikor szétmentünk, hisz sokat veszekedtünk. Annak + értelme nincs, hogy ilyen kapcsolatot folytasson az ember, de azóta sok minden megváltozott, akkoriban én is hülyébb voltam. Na mind1, a lényeg, hogy probálom össze szedni magam, azon vagyok hidd el. És nagyon jól esik a tanácsaitok, köszönöm, hogy elláttok :)
126. bd37ba754f (válaszként erre: 125. - 58c241a362)
2010. ápr. 6. 13:33

viszont kívánok kellemes ünnepeket mindenkinek bocsánat haza voltunk Erdélybe és ezért nem jártam erre felé.

A gyermekeim Hunor 1 éves,Gergely 2 éves és tényleg ördög fiókák nem tehetek róla anyjuk vérét örökölték:D

Most mosok egy halom ruhát mert a nagy nehezen bírta az utazást ennek eredménye egy halom ruhán,gyerekülésen,és minden máson meglátszik:)


Marcsi hmmm megéri neked olyan után sóvárogni akinek nem kellesz? én optimistán gondolkodtam mindig ha nem kaptam megbecsülést akkor lezártam a dolgot akármilyen szupermen lehetett az ipse.Ideje lenne összekapnod magad bepasizz,keress ojant aki megbecsül és szeret mert később amikor már teljesen kikészülsz(ha már nem tartasz ebbe az állapotba) akkor nagyon fogod bánni a rá pocsékolt idődet.Tessék ismerkedni,randizni és legfőképp tovább lépni.Az önsajnálat,önmarcangolás nem vezet jóra nem csak szervezetileg és szellemileg hanem minden téren.Hidd el van még olyan férfi aki ezerszer jobb nála.

125. 58c241a362 (válaszként erre: 124. - Évus26)
2010. ápr. 4. 15:02
Szia, elsősorban Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok neked, és minden forumozó csajszinak :) Sajnos tegnap fenn volt nálam, és itt a tesoimmal is nagyon jóba van. Szóval nem tudom azt megtenni, hogy nem találkozom vele, mert ide a családom többi részéhez bármikor feljöhet. A másik, hogy volt már olyan, hogy 3 hónapig még csak nem is láttam és mégis síró görcseim vannak miatta. :(:(:( Még mindíg szeretem és talán mindent megtudnék neki bocsájtani, mert ennyire hülye vok :(
124. Évus26 (válaszként erre: 123. - 58c241a362)
2010. ápr. 2. 14:23
Arra ne is gondolj, hogy az exed kéred meg bármire is. Abból semmi jó nem sülne ki, megint magadnak okoznál fájdalmat. Meg kell állnod a saját lábadon, és feltalálni magad, hogy lássa jól megvagy nélküle is. Mindenféle kapcsolatot meg kellene szakítanod vele.2 hónap úgy, hogy nem beszélsz vele, és nem látod, csodákra képes!
123. 58c241a362 (válaszként erre: 120. - Évus26)
2010. ápr. 2. 13:43
Hát igen azt tudom, hogy bonyulult, csak sajna nincs + az a progim, így elég nehéz lesz gyakorolni :( Le tudnám tölteni, de sajnos csak a film letöltésekhez értek. Egy ember tudná ezt nekem megcsinálni, az az exem, de akkor inkább +bukok mint neki szóljak! Csak utána vagy két napig megint ki lennék borulva, míg megint vissza zökkenek megint a saját kis egyedűl élő világomba.
122. 58c241a362 (válaszként erre: 121. - Bd37ba754f)
2010. ápr. 2. 13:40
Ezt konkrétan kire értetted? Ha rám és a Évire, akkor hozzám nyugodtan jöhetsz :) Mennyi idősek a gyerkőcök?
2010. ápr. 1. 15:10
Csajok én mondanám hogy nagyon szívesen meglátogatlak benneteket de azt hiszem egyszeri alkalom lenne:D amikor meglátja valaki a két eleven babámat akiktől 1 nyugodt perc sincs mindenki elmenekül:D Csak azt látni hogy egyik gyerek erre a másik arra és közben sas szemmel lesni hogy nehogy ojanhoz érjenek amihez nem szabad:D
120. Évus26
2010. márc. 31. 18:50

Csak közben vacsit főztem, és ettünk.

A dokiknak pénz dugdosás engem is nagyon bosszant. Ezt valaki nagyon elrontotta.És az orvosokról is megvan a véleményem, aki csak akkor lát el beteget...Remélem hamarosan jobban leszel, el se tudom képzelni milyen lehet ezzel nap mint nap együtt élni.

Az excel nagyon bonyolult, csak úgy tudsz gyakorolni, ha ott ülsz előtte és csinálod. Konkrét feladatokon keresztül.

2010. márc. 31. 18:35
Jolvan még ma felnézek hátha visszatértél :) Szióka!
2010. márc. 31. 18:34
Jól eltüntél :)
2010. márc. 31. 17:38
Örülök, hogy ilyen a hozzá állásod a dolgokhoz, én is nagyon szeretem a gyerekeket, és teljesen igazad van a neveléssel kapcsolatba. Az exelbe amit nem tudok azt így nem tudom leirni, tulajdonképpen nem értettem meg és ezért nehéz, de a suliban nagyon gyorsan kell haladni és nincs idő arra, hogy elmagyarázza a tanár rendesen, ráadásul elég lekezelő. Szóval ezt gyakorolnom kéne valakivel aki elmagyarázza, érted? Igen, a betegségről meg annyit, hogy mindíg más dokihoz járok aki épp az ambulancián van a Klinikákon, és mindegyik mást mond :( Sajnos az a doki aki műtött szóba se áll velem, mert nem tudok neki pénzt adni. Arról nem is beszélve milyen drága gyógyszereket irnak ki, és sokszor majdnem, hogy az életem jelenti, hogy ki tudjam váltani a nagy fájdalmaim miatt és semmi támogatást nem kapok. Az önkormányzatba is elküldtek. Most is kölcsön kértem rá, úgy, hogy a mamám ahogy tud segít, de sajnos ők is kis nyugdijasok és még lakás hitelt is kell fizetniük. Szóval nagyon nem egyszerű az élet, főleg az, hogy az embernek legyen egy kis jó kedve, vagy optimizmusa, de bennem még mindíg él a remény, pedig már több mint tíz éve szenvedek ebbe, de nem adom fel, csak sokszor nagyon elkeseredek. Főleg így, hogy még egy társam sincs, és nagyon családom se!
116. Évus26
2010. márc. 31. 17:27
Biztos, hogy jobban leszel. Csak olyan szörnyű, hogy itt a 1. században vannak betegségek, amiket nem tudnak kezelni.
115. Évus26 (válaszként erre: 113. - 58c241a362)
2010. márc. 31. 17:26

Persze, hogy elmegyek. Mondtak is valami helyet valami Kék...akármicsoda.

Nem önbizalom kérdése a tanítás. Imádom a gyerkőcöket, de sajnos nem mindenkivel találom meg a közös hangot. Manapság nagyon rossz az összetétel, és a tanuláshoz való hozzáállás tanuló és szülő részéről is.Én inkább kedvességgel próbálnám megfogni a gyerekeket, de ha otthon nem ezt kapja, akkor nem tud mit kezdeni vele, és nincs "barátság".

Írd le mit nem tudsz az excelbe, mert pont ezt is tanítják a suliban. Hátha tudok segíteni.

2010. márc. 31. 17:23
Bár mondjuk nekem egészségileg rendbe kéne már jönnöm, de ahoz jó lenne a lelki segítség, és hát... az anyagiról nem is beszélek. Most voltam két napja dokinál, és azt mondta minél többet fognak műteni annál rosszabb lesz az állapotom. :( Ennél rosszabb?! Már most sokszor fel akarom adni, na de mind1. Most reménykedem, hogy csak valami gyulladástól fáj megint ennyire a hasam és nemsokára jobban leszek :)
113. 58c241a362 (válaszként erre: 111. - Évus26)
2010. márc. 31. 17:20
Hát igen, nekem sincs pénzem egyelőre semmire, de majd ha lesz pénzünk akkor eljössz velem? :)
112. 58c241a362 (válaszként erre: 109. - Évus26)
2010. márc. 31. 17:19
Az exelbe? hmm..Hát a lényeget. :( Egyenletek fügvények ilyesmi....neked akkor lehet önbizalmad, ha elmész suliba tanítani :) Én bizti nem mernék.
111. Évus26
2010. márc. 31. 17:18

Nekem edzőteremre nincs pénzem, pedig oda én is szívesen járnék.

Én kertes házban lakok, de a szüleim nem. Így ha hazalátogatok, megőrülök attól, hogy bent kell ülni egész nap.

2010. márc. 31. 17:16
Nem kertes házba laktok egyébként? Hú, a sulit ne is mond, jövőhéten vizsga és nem értem a táblázat kezelést :( Egyébként mikor volt még autóm én is terveztem a futást Battán, de mondjuk egyedűl nem volt kedvem se. Elmentem volna sok helyre, pl. edző terem, táncolni tanulni....csak hát egyedűl :S
109. Évus26
2010. márc. 31. 17:14

Én most az egyetemi kiegészítő képzést végzem, így taníthatok középiskolában, gimiben is. Mondjuk félek is tőle, mert nagyobb a felelősség. De így majd hátha jobban találok munkát.

Mit nem tudsz az excel ben, hátha tudok segíteni.

2010. márc. 31. 17:12

Ja és köszi a biztatást :) lehet ő nem is az a személy akire én vágyom :) Egy-két tulajdonságából ítélve.

Remélem ti jól fogjátok érezni magatokat. Nállatok van pici? Vagy csak ketten vagytok.

2010. márc. 31. 17:10
Igen jó időt mondanak a hétvégére. Te milyen sulira készülsz?
2010. márc. 31. 17:08
Valaki ért a exelhez??????
105. Évus26
2010. márc. 31. 17:08

Tegnap 3km ment le fél óra alatt. Heti kétszeri alkalmat tervezünk, hogy lejárunk, plusz én reggelente tornával kezdek.

Nekem sokat kellene készülnöm a suliba, de eléggé el vagyok havazva vele, nem nagy kedvem van ahhoz, ami kötelező. Május-júniusban 7 vizsgám lesz, mondjuk még odébb van és nem vagyok az az előre készülős típus.

A bográcsolás miatt ne edd magad, lesz még rá lehetőség bőven.

Hétvégén én utazom a szüleimhez vidékre, kis környezetváltozás. Remélem jó idő lesz, hogy ki tudjunk mozduli a négy fal közül.

2010. márc. 31. 16:59
HOgy hogy nem megy annyira a futás? Gondolom azért jó időben szoktál rendszeresen futni. Kb. mennyit tudsz időben?
103. 58c241a362 (válaszként erre: 101. - Évus26)
2010. márc. 31. 16:53
Itt vagyok és semmi jó hirrel nem tudok szolgálni. Most hétvégén + ő nem ér rá. :( Nem készülök a Húsvétra, mert hozzám amugy se jön senki + lovém sincs. És ráadásul olyan hasgörcseim vannak örülök ha vagyok. A suliba már figyelni se tudtam. Szóval csupa rossz hír. Ha van valami vidám nyugodtan ird, én nem nagyon tudok.
102. Évus26
2010. márc. 31. 16:45
Ja és a battai futópálya isteni, csak még nem megy annyira a futás, de majdcsak belejövök, és akkor leolvad pár kiló rólam.
101. Évus26
2010. márc. 31. 16:44

Én vagyok, de ha nincs kinek írnom? :-)

Jön a húsvét. Ti készültök tojásfestéssel?

Én még nem vettem a locsolóknak egy tojást sem. Pedig biztos lesznek, nem hagynák hogy hervadozzak...:-)

Kis Marcsi: Jól érzed magad? Várod a hétvégi bográcsozást, az új haverral? Nagyon drukkolok neked, csak légy laza és természetes. És várjuk a fejleményeket.

2010. márc. 31. 16:19
Jé napok óta senki ??!!!Látom le vagytok rendesen foglalva. :)
99. 58c241a362 (válaszként erre: 98. - Rosa)
2010. márc. 28. 14:03
Nem hiszik, hogy közeledni akarok, vagyis nem tudom, de tudják milyen kis szemét ő, és a baráti társasából mindenkinek van élettársa. Igen azt a srácot meg is fogom hívni, tulajdonképpen a jövőhétbe maradtunk. Remélem szép idő lesz akkor. Azzal, hogy ismerkedem még nem vesztek semmit, lehet, hogy haverok maradunk, de lehet, hogy ......Az exemmel meg nem tudok kemény lenni, mert nem vok harag tartó, és nem tudok rá haragudni :S Pedig már gyűlölnöm kéne. Valamit kitalálok!...Ja a közeledésről, hát olyan helyek ezek ahova én járok...rockerek nagyrészt, és mindenkinek van csaja.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook