Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Érdemes Korfu szigetére autóval menni? Mennyibe kerülhet kb.? fórum

Érdemes Korfu szigetére autóval menni? Mennyibe kerülhet kb.? (tudásbázis kérdés)


11. Orsova (válaszként erre: 8. - MelisUK)
2010. márc. 24. 16:56
Úristen, ez borzasztó!!!
10. Orsova (válaszként erre: 7. - Reni79)
2010. márc. 24. 16:56
Találtam a neten egy útvonaltervet, és ott azt írják, hogy Igoumenitsa-ról megy a komp!
9. MelisUK (válaszként erre: 8. - MelisUK)
2010. márc. 24. 14:39

Ezt a társaságot semmiképp ne válasszátok, ezek a lopósak. Ja, és a hajót se úgy képzeljétek el, hogy ez valami luxus kéjutazás, olyan hajó, ami kocsikat szállít, az embereknek meg icike-picike kabin jut emeletes ággyal a víz szintje alatt ablak nélkül. Persze enni adnak napi 3x, ebből az ebéd és a vacsora meleg kaja, de csak olasz, mi ott utáltuk meg az olasz kajákat, állandóan azzal a savanyú paradicsomos tésztával jöttek...brrr

Persze jó időben ki lehet menni fentre a kocsi közé és akár napozni is lehet, de éjjel meg úgy kell kapaszkodni, hogy le ne gurulj az ágyról, úgy dobálta a hajót a víz. Mi Salerno-ból mentünk és 5 nap volt az út, soha többé.


[link]

2010. márc. 24. 14:34

Mi Ciprusra mentünk autóval és egyáltalán nem éri meg. Nekünk nélkülözhetetlen volt az autó, mert épp költöztünk Ciprusra (de el is jöttünk). Nem elég, hogy fizeted az üzemanyagot, az autópálya díjakat, folyamatosan vonják a kártyádról a pénzt, mert kártyával fizetsz az autópályáért, de mikor megérkeztünk kocsival, az péntek délután volt és akkor már irodisták nem dolgoztak, így hétfőn mehettünk vissza a kocsinkért, hogy megkaphassuk, importálni kellett, amiért fizetni kellett, ennek fejében max fél évig lehet a kocsi ott. Ja és amit elfelejtettem, hogy ugye a komp se két fillér, amin a legénység átkutatja a kocsiban levő dolgokat, rengeteg cuccunkat ellopták és mikor leszállva a hajóról szóvá tettük, hogy fel van forgatva az egész kocsi, akkor annyit mondtak, hogy örüljünk, hogy az üzemanyagot nem szívták le...

Ciprus is görög sziget, akár Korfu, sztem hasonló a helyzet ott is.

2010. márc. 24. 12:46

2 emberre olcsóbban jön ki a repülő,de 4-re már nem.

Ha velencéről indul a komp akkor onnan még több mint 10 óra Korfu.Ha Igumenicáról akkor csak 1 óra.

2010. márc. 24. 12:41

Hát persze, mi is szívesebben mennénk repülővel, de sajnos anyagilag nem fér bele...


Nem tudom, honnan indul a komp.

5. reni79 (válaszként erre: 3. - Orsova)
2010. márc. 24. 12:31

Úgy megéri hogy 4-en mentek 1 autóval,mert igy azért eloszlik az üzemanyagköltség.

4 személyre kb:270000.- lenne a repjegy vagy mégtöbb ha szezonban mentek.


Mi azért megyünk repülővel,mert az 1 óra 10 perces út nem 24-25 órás.

Velenceről indul a komp vagy Igumenicáról?

2010. márc. 24. 12:26
2010. márc. 24. 12:23

Moraitika-Messonghi környékére mennénk, a sziget dél-keleti részére! (ide kaptam egy utazási irodától szállás-ajánlatot, 4főre 7éjszaka, apartman:155.000Ft)


Azt olvastam, hogy kb. 1.500 km a távolság, + autópályadíj: kb. 15.000Ft,+ Kompdíj: 60 euro/autó, 15 euro/fő oda-vissza. Megéri így??!

2010. márc. 24. 12:20
Az idén mi is arra gondoltunk hogy autóval megyünk,de egy fapadossal fele annyiból kijövünk.Amugy attól függ merre mentek?Kb:160 e oda-vissza
2010. márc. 24. 12:18
Érdemes Korfu szigetére autóval menni? Mennyibe kerülhet kb.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook