Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Érdemes ilyet venni egy H2O Mop X5 gőztisztítót? fórum

Érdemes ilyet venni egy H2O Mop X5 gőztisztítót? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
42. hamyka
2012. ápr. 6. 22:49

Sziasztok!!


Ismét nagy tanakodásban vagyok!!!


Ismeritek a H2O Mop X5 -gőztisztító készüléket??


érdemes ilyet venni?? vagy ha nem érdemes akkor milyet vegyünk??


nekem ezekre a problémákra kell megoldás ime:


tehát: tudjam használni kisebb/nagyobb szönyegeken is ill linoleumon és betonon is, ill tudjam használni ablak pucolásra/ajtok takaritására/ágynemü huzat/takarok-párnák takaritására/ágy takaritására/ ruhák felfrisitésére/butorok tisztán tartására/ fal felfrisitése/takaritása/pok hálora is/hütöszekrény kitakaritására



irjatok és üdv: hamyka

41. Zelinke (válaszként erre: 40. - Ikocsis78)
2012. febr. 27. 09:25

Igazán nincs mit:)

Pont erre jártam:)

40. ikocsis78 (válaszként erre: 39. - Zelinke)
2012. febr. 26. 18:26
Köszi az infókat, villámgyors vagy! :)
39. Zelinke (válaszként erre: 38. - Ikocsis78)
2012. febr. 26. 17:11

Szia!

Nem kell várni semeddig, egyből lehet újratölteni.

Elméletileg előtte áramtalanítani kell a készüléket, de én nem szoktam:P

Mondjuk ha csak felmosom a lakást, semmi mást nem csinálok vele, akkor nem is szoktam újratölteni, mert elég egy tartály víz is hozzá.

2012. febr. 26. 16:55

Sziasztok!


Én is szeretnék egy ilyet, de a férjemnek van egy olyan kérdése vásárlás előtt, hogy mennyi idő múlva lehet a víztartályt újra megtölteni? Kell hűlni hagyni valameddig vagy simán mehet bele a víz? Valaki tudna segíteni ebben? Előre is köszönöm!

37. szszokolik (válaszként erre: 36. - Szemoke)
2012. febr. 15. 21:00

Sziasztok!


Nekem is szükségem lenne használati utasításra, nem akar gözölni.


Előre is köszönöm!

2012. febr. 8. 11:13
Szia Guggolóteve! Kuldtem egy hasznalati utasitast, rem szukseget veszed. Nem akarlak elkeseriteni, de az enyem is is kezdte, mint a tied. Visszakuldtem es varom a valaszukat, h kicserelik-e vagy esetleg megjavitjak. Tulajdonkeppen zarlatos lett, kiverte a biztositekot a lakasbol.:-( Hosszabb hasznalat utan nezd meg, h az On/Off gombnal jelennnek-e meg pici vizcseppek, m az enyemen jelentek meg es ez okozta a zarlatot.
2012. febr. 4. 10:45

szia nekem nincs

Russzul nem lehet összeszerelni,szerintem!

Nekem most nemrég csinált ilyet és vége van neki:(((

Pedig karácsony körül vettem

34. guggolóteve (válaszként erre: 33. - Bea0124)
2012. febr. 3. 16:22
Szia Bea! Még nem kaptam meg Zelinkétől a magyar nyelvű használati utasítást, ezért egyenlőre félreraktam a gépet, hátha az az oka annak, amit tapasztaltam, hogy nem megfelelően szereltem össze a gépet. Esetleg Neked nincs meg a magyar nyelvű utasítás? Köszönettel: Andi
2012. febr. 1. 12:02
ha felmelegszik az nem jó akkor valami baja van a gépnek!
32. guggolóteve (válaszként erre: 31. - Zelinke)
2012. febr. 1. 10:21
Szia Zelinke! Légy szíves küldjed meg nekem is a magyar nyelvű használati utasítást, mert nekem sem volt bent a dobozban. Én a Teleshoptól rendeltem a készüléket. Most próbáltam ki a fürdőszobában, eddig semmi pozitív véleményem nincs. A kezemet jól szétégette a gőz, csöpög a víz a készülékből és ezen kívül a készülék is felmelegszik, ami nem egy kellemes érzés ahogy dolgozik vele az ember. Az e-mail címem andrea.who.0624@gmail.com. Előre is köszönöm, üdv. A.
31. Zelinke (válaszként erre: 30. - Szemoke)
2012. jan. 24. 11:22

Szia!


Na kiderült mi volt a probléma a géppel?


Egyébként az enyém is kínai gyártmány. De igazából ez már a mai világban szerintem nem feltétlenül mérvadó...szinte mindent a ferde szeműek csinálnak:):I


Mondjuk jobban örülnék neki, ha német gyártmány lenne:) Szerintem az a legmegbízhatóbb:)

De sajna nem az..


Remélem sikerül megjavíttatni a tiédet és tudod használni továbbra is!

2012. jan. 18. 14:18

Szia Zelinke!! Nagyon koszonom, h elkuldted az e-mail cimemre. En egy mas oldalon rendeltem meg, ami meg olcsobb is mind a T@S-on, s talan azert nem kuldtek magyar hasznalati utasitast. Azt szeretnem megkerdezni, h a tied milyen gyartmany, m az enyem kinai s mar tonkre is ment,vlmi erintkezesi hibaja van azt hiszem:-((( Holnap kuldom vissza.

Az angyal hozta s az ordog viszi is...:-(

2012. jan. 10. 14:59

Eddig 6 embernek küldtem el a használati utasítást magyarul...:D:D És még van akitől várom az e-mail címét:)


Ti amúgy hol vettétek, hogy nem kaptatok hozzá??


Félre ne értsetek, nagyon szívesen elküldöm bárkinek, nem tart semeddig...csak érdekel, hogy hol vettétek anélkül?

Használtan?


Ha valakinek kell még akkor írja meg az e-mail címét:)

2011. dec. 27. 14:32
Ja, koszi elore is, h elkuldod:-)
2011. dec. 27. 14:31

Koszonom Zelinke a valaszod, ma kiprobaltam a csempen az 1-es fokozattal, de rengeteg vizet engedett a kozoles mellett, most is azt varom, h szaradjon:-(

Az e-mail cimem: emoke1984@yahoo.com

2011. dec. 27. 14:29
Én is a hármason használom parkettán,nekem nem vizes,de oda kell figyelni hogy hogy van beállítva mert a 4-esen vizet is nyom!!
25. Zelinke (válaszként erre: 23. - Szemoke)
2011. dec. 26. 20:01
Ja és ha megadod az e-mail címed, neked is elküldöm a magyar használati utasítást!:)
2011. dec. 26. 20:00

Sziasztok!


Hú kaptam egy csomó privit a magyar nyelvű használati utasítás miatt:):)

Ígérem mindenkinek elküldöm még a napokban!!


szemoke!


A parkettán szerintem nem használd 3-ason, mert felpúposodhat, én csak 1-esen használom, vagy max kettesen. A kattogás pedig normális! Olyan hangja van!

2011. dec. 25. 11:38

Sziasztok. Eloszor is Boldog Karacsonyt Mindenkinek. A tegnap hozott az angyal egy x5-ot. Ma ki is probaltam, mert a kivancsisag nagyon hajtott. De a tapasztalataim sirankoztatoak.:-(((

A parketten a 3-ast hasznaltam, de nemcsak gozol, hanem folyik is a viz rendesen, meg van vlmi furi folyamatos kattogo hangja, a tietek milyen, csendben dolgozik? Na meg a masik, h csak angol hasznalati utasitasa van:-(

Kerlek benneteket, irjatok le a tapasztalataitokat, mert en nagyon elvagyok keseredve:-(

22. margai (válaszként erre: 18. - Zelinke)
2011. dec. 24. 17:02

Sziasztok!


Én ma kaptam egy x5-öt, de sajnos csak angol használati van hozzá. Ha esetleg megtennéd nekem Zelinke, hogy elküldöd a magyar használati utasítást nagyon megköszönném. Az email címem margaimoni@freemail.hu. Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánok és jó takarítást a gőztisztítóval! :)

2011. dec. 19. 18:51

SEGITSÉG! én össze sem tudom szerelni, postán rendeltem külföldről és csak angol nyelvű használati utmutató van hozzá. H2o mop x5

zelinke ha tudnál segiteni nagyon hálás lennék4

20. Bea0124 (válaszként erre: 19. - Zelinke)
2011. dec. 17. 09:48

Hát igen,ezek szerint te is azt érezted amit én!!De nekem a felmosó része fontos és azzal megvagyok elégedve!!

Lehet hülyén hangzik,de azért örülök hogy nem csak én éreztem azt hogy....Hát igen,bele kell jönni:))

2011. dec. 16. 12:48

Szia!


Hát megmondom őszintén, egy kicsit vegyes érzéseim vannak még:)


A felmosáshoz szerintem szuper! Nekem ahhoz nagyon bejött:) A szőnyegnél is, bár a foltokat nem szedte ki amit szerettem volna, de hát már régi foltok...


Tükörnél próbáltam, igazából ahhoz is jó volt, csak ezek a huzatok eléggé szöszöltek nekem az első használatnál, de szerintem csak azért meg még újak, így hogy már kimostam őket, szerintem legközelebb jók lesznek.


A portörlős része nem igazán jött be, lehet csak én bénáztam, de nekem csak össze-vissza keni a port...


A fújós része a fürdőben elég jó volt, bár kicsit többet vártam tőle.


Azért bele kell jönni a használatába, visszaküldeni nem fogom:)

Lehet 2-3 hét múlva már sokkal elégedettebb leszek, ha rájövök mit-hol-hogyan kell használni, hogy hatékony legyen:)

2011. dec. 14. 07:30

:)

Remélem bejön majd a többi része is!


Az enyém tegnap este érkezett meg:)

Ma ki is próbálom:)

Most kivételesen alig várom, hogy takarítsak:D:D


Nekem van hozzá magyar használati utasítás, ha gondolod bescannelem és elküldöm e-mailben!

2011. dec. 12. 12:12

Szia én nem onnan rendeltem!Hétfőn adták fel és szerdán már itt is volt!

A felmosás végett vettem,tökéletes egyszerűen lehet vele felmosni,és a szőnyeget is átgőzöltem,este hazajött a párom elkezdtünk róla beszélni és Ő kérdezte hogy a szőnyeget is átgőzölted nem?

Úgyhogy látványos!A többi kiegészítővel nem vagyok teljes mértékbe kielégülve,de majd meglátjuk lehet később változni fog!Meg kell tanulni használni!!!!

16. Zelinke (válaszként erre: 14. - Bea0124)
2011. dec. 12. 10:29

Na kipróbáltad már?

Meg vagy vele elégedve?


Amúgy mennyi idő alatt szállították ki?

15. Zelinke (válaszként erre: 14. - Bea0124)
2011. dec. 7. 21:56

:S:S


Írd meg mindenképp, hogy milyen!!


Bár már mindegy....mert az enyém is úton van, de legalább van rá 2 hét pénz visszafizetési garancia!!:)

2011. dec. 7. 13:24

Én nekem ma jött meg!Magyar használati utasítás nélkül:(

kipróbáltam,de majd holnap lesz a nagy napja!Most vegyes érzéseim vannak

2011. dec. 6. 21:37

Hát én tegnap megrendeltem! :)


Remélem ideér hamar:)

Már nagyon kíváncsi vagyok rá! :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook