Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ér anyajegy eltávolítása lézerrel fórum

Ér anyajegy eltávolítása lézerrel (beszélgetős fórum)


4. Veronika27 (válaszként erre: 3. - 04d410066e)
2012. okt. 3. 21:16
Az anyajegy nem egyenlő az éranyajeggyel!
2012. okt. 3. 19:24

Nekem vettek le anyajegyet, mert félő volt, hogy gond van vele. Ilyenkor szikével veszik ki, mert lézer után nem lehet szövettant csinálni, hogy nincs-e rák, csak szikés műtét után.

Tapasztalat:

sima szikés műtét sima sebész által borzalom, gigantikus heg maradt utána

Sima szikés műtét plasztikai sebész után: fantasztikus, alig maradt helye, gyönyörűen begyógyult, és szinte nem is fájt, természetesen itt kaptam érzéstelenítést.

Nekem is van az arcomon egy akármi, de a plasztikai sebésszel annyira meg voltam elégedve anno 10 éve, hogy biztos, megint plasztikai sebészt keresnék a feladatra, és nem lézerrel szedetném le. Amúgy anno nekem TB-re szedte le a rosszindulatú gyanús anyajegyemet a plasztikai sebész is, nem tudom, van-e még ilyenre lehetőség, de utána akarok járni. Ha nincs, megyek magán.

2. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Norciiiii)
2012. okt. 3. 16:22

Nekem is volt éranyajegyem, pontosabban pókangiómám (egy központi érből póklábszerűen elágazó pici erek), a szemem alatt. Nekem szemorvos vette le, nem kellett fizetnem érte, de ez már 15 évvel ezelőtt volt. Nekem egyetlen kezelés volt, kb. fél cm-en, nem kaptam érzéstelenítőt, ki lehetett bírni, besebesedett, majd úgy egy hét múlva leesett a seb és szépen elhalványodott.

Szerintem életkor nincs meghatározva, bármikor eltávolítható.

Kozmetikában nem csinálják meg, bőrgyógyászt vagy kozmetológust keress fel.

2012. okt. 3. 16:02
Van egy ér anyajegyem,az arcomon,már kicsi korom óta.Különösebben nem zavar,mert azt mondják,hogy"jól áll." De én szeretném tudni,esetleg valakinek a tapasztalatait,aki már átesett ilyen lézeres kezelésen!Előszöris az érdekelne,hogy hány éves kortól tüntethető el?Illetve hogy,mennyi kezelés kell?És,hogy fájdalom mentes-e?És mennyibe kerül?Bőrgyógyászaton,vagy esetleg egy sima kozmetikába is megcisnálják-e?Az éranyajegyem elég kis felületen találhatő.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook