Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Építkezés kontra párkapcsolat fórum

Építkezés kontra párkapcsolat (beszélgetős fórum)

19. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Kismackó2006)
2018. júl. 28. 12:41

Szerintem meg most ért oda a kapcsolatotok, ahol tudatosan "építeni" kell azt is.


Milyen sérelmeket kapsz? Te nem kívánod már vagy már nem olyan gyakran?


Az kifejezetten jót jelent, hogy ő nem szó nélkül félrelépett, az már kevésbé, hogy zsarolással akar célt érni.

18. Gabriella8606 (válaszként erre: 5. - Kismackó2006)
2018. júl. 27. 16:08

Tudom és elhiszem hogy rossz megélni !

Te (tik ) sem gondoltátok hogy ez lesz a vége a beköltözésnapjára !

Szoritok nektek hogy rendezződjenek a dolgok !

S mind a ketten ( hárman )megtaláljátok a lelkibékét s minden ugyan olyan legyen mint az épitkezés előtt !

2018. júl. 24. 14:59
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek az építő jellegű hozzászólását! Számomra nagyon hasznos volt! :)
16. PöttyösPanka (válaszként erre: 4. - Kismackó2006)
2018. júl. 24. 06:52

"Lehet elfáradt a kapcsolatunk"


Ez még nem jelenti azt, hogy külön kell válni. A kapcsolatok már csak olyanok, hogy időnként ellaposodnak, ha a benne lévők nem dolgoznak rajta. Ilyenkor kell újra elővenni a figyelmességet, romantikát, újra elcsábítani a másikat. Tudom, hogy egy stresszes időszakban nehéz, főleg ha már gyűlnek a sérelmek, de vagy ez, vagy a külön folytatás.


Nagyon nem szép dolog a másikat megcsalással fenyegetni, de ez a maga buta módján egy problémafelvetés volt a részéről. Te vagy meghallod, vagy megsértődsz, és még messzebbre taszítod. Közösen kell helyrehoznotok ezt a kapcsolatot, de neked kell elkezdened. Sok sikert!

15. Böce (válaszként erre: 1. - Kismackó2006)
2018. júl. 23. 23:58

Beszéld meg vele, beköltöztök az új házba, és elmentek pár napra pihenni.

Ne törekedj rendre, patika tisztaságra, most nem az a fontos, hanem a házasságod.


Passzold le a gyerkőcöt a nagyszülőnek (ha van) és húzzatok el ketten valahová (akár kempingezni, mert gondolom, most nincs sok pénzetek), jó lenne barátokkal, akikkel jókat lehet vidulni, víz mellé, stb. Szóval csak ti, ketten, a gyerek és a gondok otthon hagyva.

Hidd el, jót tenne mindkettőtöknek.

De akár még beköltözés előtt iss. Csak úgy, szabadon, bolondozni, nevetni pár napig.

14. Nyamitörp (válaszként erre: 11. - Cucicsillag)
2018. júl. 23. 23:54

Igen, az a baj, hogy kellene a férj is hozzá, de itt a kapcsolat felelősségét egyedül a fórumindító viseli. A pasinak kényelmesebb inkább más nőt keresni.

Ez a kihűlt a kapcsolat, olyanok vagyunk mint a testvérek, ez kamu. Egyszerűen nem fűlik a foga a helyzethez, csak ahelyett, hogy ezt bevallaná, inkább hülye kifogásokat gyárt.

Sajnos én úgy gondolom, hogy ennek a kapcsolatnak rövid időn belül vége lesz.

13. semleges (válaszként erre: 10. - Sanyinak)
2018. júl. 23. 23:48
45 évesen 11 éves gyerekkel még mit pihenjen? Főleg ha ilyen komoly problémák adódtak. Véleményem szerint most jön még a neheze.
12. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Kismackó2006)
2018. júl. 23. 23:45

En azon lennek,hgy mondjon vmit, mert egyedul hiaba akarsz barmit is. A csonakban ketten eveztek (jo esetben egy az irany)

Bazi nehez, de akkor miert kuzdottetek idaig?

11. Cucicsillag (válaszként erre: 10. - Sanyinak)
2018. júl. 23. 23:42

Az utcara kilepni is "veszelyes"

Jajj,hat az reg rossz,ha vki ugy all hozza, hgy a kozepkoruak mar ne is probalkozzanak...

A talan kicsit keso fogalma nalam az a 80 felett, de meg azt is idezojelben. Sosem keso!

Csak ahhoz mindket fel kellene.

10. sanyinak (válaszként erre: 2. - Idhikai)
2018. júl. 23. 19:51

A kapcsolatot "építeni" nem veszélyes? ;)


Az építkezéshez nagyon sok energia kell, amire az ember középkorú lesz, talán már kicsit késő belekezdeni. Már a pihenésnek lenne itt az ideje.

2018. júl. 23. 19:36

Legyél okos!

Ne leültesd és megbeszéld vele, mert az úgy is csak papolásnak hangzik a szemében, ha gondolatban már kifelé kacsintgat, és azzal csak jobban elidegeníted.

Pláne ha testvéri kapcsolatról beszél, akkor már nem nagyon látja benned a Nőt.

Pont abban a korban vagytok, mikor még szüksége lenne újra egy kis pezsgésre, izgalomra.

Legyél okos, és kapja meg tőled, ne mástól! 😉

Tedd félre a sérelmeket és csábítsd el, úgy, mint régen 😊 hajrá! :)

8. semleges (válaszként erre: 1. - Kismackó2006)
2018. júl. 23. 19:26

Nagyon rosszul hangzik. Milyen megjegyzéseket és sérelmeket kapsz? Valami megoldást muszáj találnotok.

Lehet, hogy az új, szép ház feledteti a rosszat és tudtok újra kezdeni. Fel a fejjel.

7. 7de498a99a (válaszként erre: 4. - Kismackó2006)
2018. júl. 23. 10:43
Kell valami megoldást találni, mert ha megcsal, akkor még rosszabb lesz.
6. Idhikai (válaszként erre: 4. - Kismackó2006)
2018. júl. 23. 10:43
Pedig az irányt Nektek kell meghatározni! Olyan nincs, hogy nem tudja, hogy mi legyen. Döntést kell hozni, merre építkeztek tovább. Jó ügyvédet kerestek vagy pl. párkapcsolati tanácsadót.
5. kismackó2006 (válaszként erre: 3. - Gabriella8606)
2018. júl. 23. 10:42
Nem várok csodákat, biztos nem én vagyok az egyedüli, csak nagyon rossz megélni ezt. Egész éjszaka pl. alig aludtam :(
4. kismackó2006 (válaszként erre: 2. - Idhikai)
2018. júl. 23. 10:41
Én már kérdeztem, azt mondja, nem tudja, hogy mi legyen. Nagyon előre nem léptünk, lehet, idő kell neki. Mondtam, hogy így nem tudok élni, ő pedig azt mondja, olyanok vagyunk mint pl. két testvér. Lehet elfáradt a kapcsolatunk, csak az a baj, hogy itt a ház, a lakáshitel és most reccsentünk meg :(
2018. júl. 23. 10:37

Szia!

Hát nem lennèk a te helyedbe sem!

Sajnos átérzem amin átmèsz , tapasztalat!

De a nyitot kapcsolat nem megoldás a férjed számára!

Lehetne megértőbb rengetteg a dolgod el vagy fáradva

2. Idhikai (válaszként erre: 1. - Kismackó2006)
2018. júl. 23. 10:36

Igen, az esetek nagy százalékában rámegy a házasság az építkezésre. :(

Beszéljétek meg, akarjátok-e újra kezdeni, újra építeni a kapcsolatotokat. Ha igen, akkor kis lépésekben, randevú, apró örömök, sok kedvesség, szép ruhák, esti pezsgő... stb.

2018. júl. 23. 10:29

Sziasztok!

Építkeztünk, gyakorlatilag megjártuk a poklot ami ezzel rendszerint jár, (nekünk duplán kijutott) azonban sajnos úgy néz ki, hogy a házasságunk rámegy/ráment. Sajnos sok ilyen van, tudom, de azt hittem, mi kivételek vagyunk. A párom a szex hiányát veti a szememre. Egyébként elég ingerült velem, így nem is tudok feloldódni. Ördögi kör. Ez most tetőzött, közölte, hogy akkor ő is félrelép, mint a legtöbb pasi, s bár tudom, hogy fenyeget, mégis igen rosszul esik. Tudom, nekem nem kellene a sérelmeket magammal vinnem, kaptam már ilyen megjegyzést is. Fogalmam sincs mit tegyek, nem vagyok már mai csirke - 45 éves vagyok. Van közös gyermekünk is (11 é.), aki folyamatosan érzi a feszültséget. Nemsokára költözünk az új házba, s hát ilyen fájdalommal, sérelmekkel rossz a prognózis.

Borzasztóan nyomorultul érzem magam, muszáj volt kiírnom magamból.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook