Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Éndzsy fórum

Éndzsy (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
6708. szello077 (válaszként erre: 6707. - 23a2bf5860)
2011. jan. 28. 14:20
helló helló:))
2011. jan. 28. 13:37
sziasztok..)
6706. szello077
2011. jan. 28. 12:00

hali lányok:)


vagyok,leszünk....


majd beszélünk...

2011. jan. 28. 11:33

Kiabáljunk Szellinek!:D


SZELIIIIIIIIIIIIIIII!!


Már láttam az "asztrálodat"....:DDDDDDD

Kerestelek,de nem írtál be sehová!!

Remélem leszel ma!!!!!!!!!!!!:O)))))))

6704. 23a2bf5860 (válaszként erre: 6703. - Szello077)
2011. jan. 27. 22:47

hát hol voltatok eddig???egy sort se írtál..(

jöttök majd??

6703. szello077
2011. jan. 27. 17:30
na így utólag kellemes új esztendőt...
2011. jan. 5. 13:50
köszi..) szia!!.)
6701. 266abbdae5 (válaszként erre: 6699. - 23a2bf5860)
2011. jan. 5. 13:46
Amúgy szia!:O)
6700. 266abbdae5 (válaszként erre: 6699. - 23a2bf5860)
2011. jan. 5. 13:45

Írt Sms-t!

Jól vannak,nem sokára jön,csak netet váltottak,és már 3 hete lenni kellene nekik,csak valamiért mégsem...remélhetőleg nemsokára lesz!:O)

6699. 23a2bf5860 (válaszként erre: 6698. - 266abbdae5)
2011. jan. 5. 13:39
Mi???
2011. jan. 5. 13:38
Hírek Szelliről!:O))
6697. 23a2bf5860 (válaszként erre: 6696. - 23a2bf5860)
2011. jan. 1. 10:17

nem sikerült..(

BUEK lett volna..de kis dógokra nem adunk..)))))))))))))))))))))))))

2011. jan. 1. 10:16

........ .. .. ........ .. ..

........ .. .. ........ .. ..

.. .. .. .. .. .. ..

.. .. .. .. .. ..

.. .. .. .. .. .. ..

.. .. .. .. .. .. ..

.. .. .. .. ... ..

........ .. .. ........ .. ..

........ .. .. ........ ..

.. .. .. .. .. .. ..

.. .. .. .. .. ..

.. .. .. .. .. .. ..

.. .. .. .. .. ..

........ .. .. ........ .. ..

........ ........ ........ .. ..

2011. jan. 1. 09:59

Boldogságosságosságosan Huncutságosságosságosat!!!!..))))))))))))))


Földi kincset nem adhatok, küldök égi csillagtáncot, álmot, mosolyt,

simogatást. Angyaltól ne várj mást. Kedves, szép jó, világot, boldog

új évet kívánok.

2010. dec. 31. 11:55

Bort ,Búzát ,Békességet,Egészséget,Sikert,Gondtalanságot,

Áldást Reátok!!!

Szerencsés Új Évet szívemből kívánok....



Eldöcögött már az ó-év szekere,

Ez a szekér sok-sok gonddal volt tele.

Pusztuljon hát nyikorogva-zörögve,

Búját-baját felejtsük el örökre.


Asztalunkon mindig legyen friss kenyér,

Jó anyámnak mosoly legyen két szemén.

S a Jó Isten, kit félünk és imádunk,

Áldja meg két szent kezével családunk.


[link]

6693. 23a2bf5860 (válaszként erre: 6691. - T.Ili)
2010. dec. 28. 09:55
..(((
2010. dec. 28. 09:54

"Láttad már, ahogy elmúlik az éjszaka? Még a mindennapi dolgokat is csak nagyon kevesen veszik észre... Láttad már, ahogy az este közeledik? Találkoztál már az éjszakával és hallottad már a dalát? Láttál már gyönyörű napfelkeltét? Mi úgy viselkedünk, mintha vakok lennénk. Egy ilyen csodálatos világba születtünk, és mégis saját nyomorúságunk kis pocsolyájában tengetjük az életünket. Az már jó ismerősöd, így még ha valaki ki is akar rángatni onnan, te ellenállsz. Nem akarsz kikerülni a nyomorúságodból, a szenvedésedből. Pedig annyi öröm vesz körül mindenfelől... mindössze annyit kellene tenned, hogy észreveszed és részt veszel benne, nem csak kívülről figyeled!

A filozófia csak spekuláció, a zen viszont részvétel - vegyél részt az éj elmúlásában, vegyél részt az este eljövetelében, ragyogj együtt a csillagokkal, lebegj együtt a felhőkkel. Tedd a részvételt életstílusoddá, és az egész létezés egyszerre akkora öröm, olyan eksztázis lesz... Álmodni se tudnál ennél csodálatosabb világegyetemet."

6691. t.Ili (válaszként erre: 6690. - 23a2bf5860)
2010. dec. 28. 09:38

Én is nagyon megijedtem a minap.

Nagy köd,én a negyedik vagyok a sorban,mögöttem többen.

Látom,hogy egyikük megkezdi az előzést a hátam mögött.Elhagy engem is,az előttem lévőt is.

Akkor jelent meg szemből egy kivilágítatlan kisteherautó!Hú,de megijedtem! Az előzgető autó sem számított ilyenre!Alig fért be a sorba!

Na,villogtunk is a szembejövőre!

De,hogy egyszerre két barommal is találkozzunk,az már sok volt nekem is!

6690. 23a2bf5860 (válaszként erre: 6688. - T.Ili)
2010. dec. 28. 09:09

Sajnos nagy,nagyon nagy...amikor az ember közlekedik,attól a perctől kezdve nem csak a saját,hanem a többi ember életéért is felős.Én általában úgy vagyok vele,hogy menjek 10 perccel később valahová,de menjek.

Azt szoktam még értékelni,hogy az emberek a ködbe mennek bele a nagyvilágba..mikor megyünk olyan sűrű ködben,hogy a harminc is sok..mert nem látsz és mennek az isten se tudja mennyivel..én elgondolkozom olyankor,hogy ő is csak azt látja,amit én.és hogy mer???Nekem ez olyan felfoghatatlan...


vagy két hete jártam úgy,hogy két biciklista haladt olyan ködben ,hogy nem láttam egy felező csíkot sem és nem tudom,hogy vettem észre őket,de se kivilágítva éjszaka,se mellény rajtuk.Lehetetlenség volt észrevenni őket és majdnem az úttest közepén mentek..és ezek csodák,mert tudod,hogy meg kellett volna történnie és mégse...valahogy úgy gondoltam,hogy mintha lenne ott valami..és volt is ,pedig semmit az égegyadta világon nem láttam.

6689. 23a2bf5860 (válaszként erre: 6687. - 266abbdae5)
2010. dec. 28. 08:59

Tudod mit szoktam mondani???boldog ember csakis az..aki boldog akar lenni.

Amikor nem akarjuk a boldogságot,akkor mindegy milyen tényezők hatnak az emberre,teljesen mindegy,mert nem akarja az ember..de ha akarod a boldogságot,akarod a mindennapokat úgy megélni,hogy az jó legyen neked akkor mindegy mi történik..Te jól érzed magadat.

De tulajdonképp pontosan elég a saját boldogságodhoz az,hogy Te hogyan éled meg az adott helyzetet még ,ha rossz is.A rosszban is meg kell találni a jót,még ha nehéz is.

És azt már nagyon.nagyon rég megtanultam,hogy amikor egy ember maga alatt van.mindegy minek a hatása miatt ,soha,de soha nem szabad támogatni a negatív hullámait.Az ember lehet megértő,de olyankor mindíg fel kell húzni magadhoz a másikat ,hiába pont Te is azt éled meg,esetleg Te is épp azt gondolod,de módosítani kell,rá kell az embernek kényszerítenie magát,hogy igenis Te jól érzed magad,Te szebben látod a jövőt és akkor megváltozik a másik hozzáállása,mert látja ,hogy lehet ez másmilyen is..Én erről mesélhetnék...

viszont a valósággal szembe kell nézni minden esetben,a tény az mindíg tény marad.Tudod..a legszegényebb ember is borzasztó boldog tud lenni,ha szeretik és szeret valakit ..és a leggazdagabb ,palotában élő is tud a világ legboldogtalanabb embere lenni,ha nem szeretik,és nincs akit szeressen.

Szintem az egész emberi létnek az egyetlen értelme a szeretet,ez minden mozgatórugója.és elsősorban önmagunkat szeretni és elfogadni.

6688. t.Ili (válaszként erre: 6680. - 23a2bf5860)
2010. dec. 28. 08:17

Nagy az Isten állatkertje!!!!

Lényeg,hogy valaki vigyázott Rád!

6687. 266abbdae5 (válaszként erre: 6686. - 23a2bf5860)
2010. dec. 27. 21:35

Akkor jó!:O)


A legtöbb ember sajnos belesavanyodik a szürke hétköznapokba,mert nincs cél,ami vezérelje őket.

Megelégszenek azzal ami van,minden rutinná válik,nyűggé,fáradsággá,és a boldogság meg az élet elhalad szépen lassan mellettük.

Ez az általános.Néha vannak dolgok,amik feldobják őket,de ez nem boldogság...


Én azt hiszem,hogy hiába állok pozitívan az élethez,és próbálok mindent pozitívnak látni az nem elég,mert attól még ott vannak a negatív dolgok,amik nem véletlenül történnek.És ezeket hiába próbálom elsumákolni,vagy pozitív köntösbe bújtatni,attól még ott maradnak.

2010. dec. 27. 20:59

nem..a világon senkiben sem...ezeket a gondolatokat nem azért írtam Edi..)


ezt csak azért mondtam,hogy tudd az életnek van ez az oldala is...azért,mert az embernek pozitív hozzáállása van az élethez..attól dolgok még vannak és olyan dolgok amelyekre nem vagy befolyással.

az én meglátásom szerint gyalázatosak az emberek..vannak jók ,elenyésző hányadban ,de a legtöbb ember sajnos rossz,gonosz ,erkölcstelen,jellemtelen.

2010. dec. 27. 20:41

Ez így van.Egyet értek.

Csalódtál most valakiben?

6684. 23a2bf5860 (válaszként erre: 6683. - 266abbdae5)
2010. dec. 27. 20:19

még nem voltam evvel így...

...törtek be már..megfogtuk a betörőket a nővéremmel..és senki nem jött segíteni,ha tudnád mennyi férfinak mondott valami nézte és ment el otthagyván bennünket az utcán...és így elmenekültek..nem tudom meddig nem mertem egyedül maradni a házban...tudván,hoyg ott turkáltak a holmid között..tudod milyen érzés???Edi..én már nagyon sokat megéltem..és fogok is még..az élet mindíg újat hoz ,amire nem lehet felkészülni..de tudod..az emberből a védekező ösztön előjön,olyan dolgokra vagy képes,amit soha nem gondolnál.

és tudod mi a nagy magyar igazság Edi???...az ember csakis saját magára számíthat...senkire a világon.ha véletlen van valaki ,aki melletted vagyon az jó..de az életre úgy kell berendezkedni,hogy minden esetben boldogulj egymagad.ne légy soha rászorulva senkire se!!!

engem mindíg mindenki megszól azért amilyen vagyok,meg hogy milyen vagyok..hát ha nem ilyen lennék hanem valami kis hót szerencsétlenség rég felköthettem volna magamat.

6683. 266abbdae5 (válaszként erre: 6682. - 23a2bf5860)
2010. dec. 27. 20:02

Voltál már úgy,hogy azt hisszük,hogy a rossz dolgok velünk nem történhetnek meg...?

Hozzánk nem törhetnek be,nem rabolhatják el a gyermekünket,nem foghatnak pisztolyt a homlokunkhoz,mert ezek csak a tv-ben filmekben,vagy másokkal történnek meg tőlünk messze...és amikor beüt a baj,csak pislogunk,és észre vesszük,hogy Te Úristen...velünk is megtörténhet...és döbbenünk egy nagyot...

Jelek,pofonok...de valamit mutat az élet...


Hála az égnek,hogy nem lett bajod...

6682. 23a2bf5860 (válaszként erre: 6681. - 266abbdae5)
2010. dec. 27. 17:35

igen... a sokktól eltekintve nem lett bajom..de az is csak otthon jött ki rajtam..nem tudom hogyan fért be.már ott volt az autó épp csak egy pár centi volt.Edi ne tudd meg mit éreztem.. azt érzed,hogy már teljesen mindegy mi lesz..csak legyen..és mindez pillanatok alatt..(((

Anyukának is csak ma mondtam el,amikor felhívtam..

6681. 266abbdae5 (válaszként erre: 6680. - 23a2bf5860)
2010. dec. 27. 17:19

Köszi,szép volt!:O)

Ez igen,nem unatkoztál...volt süti bőven.


Vannak ilyen idióták az úttesten...és az benne a legszebb,hogy mindig az szívja meg aki normálisan közlekedett.


De akkor jól értem,hogy azt írod,hogy végülis befért,és nem lett baj?

6680. 23a2bf5860 (válaszként erre: 6679. - 266abbdae5)
2010. dec. 27. 17:14

linzert,lajcsit,zserbót,szeletest,kókuszkockát,mézes zserbót,diós-mákos kalácsot


hogy telt a karácsonyod???

Te Edi..vagyok olyan beteg majd megpusztulok..(

mostanában rám jár a rúd..tegnap majd meghaltam a szentlelken múlott,hoyg nem ütköztem frontálisan.még most se tudom mi történt,egyszerűen elkerülhetetlen volt én álltam az úttesten bevágtam a padlóféket ezen a gyönyörű havas úton.. oszt úgy voltam vele lesz ami lesz..((

egy marha beleállt egy személyautót meg két hókotrót előzni zsinórba,mikor láttam ,hoyg nem fér be koppra leálltam,de nem tudom hogy tudott besorolni,ha nem szemből jön nekem a hókotró találja telibe és akkor is nekem dobja a kocsit..egyszerűen nem tudom felfogni mi történt..(((

6679. 266abbdae5 (válaszként erre: 6678. - 23a2bf5860)
2010. dec. 27. 16:51

Nem találtam a capslockot,sötéééééééééét voooolt!:O))


Mit sütöttél karira?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook