Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Én nagyon örülök a minimálbér emelésnek, nekünk nagyon... fórum

Én nagyon örülök a minimálbér emelésnek, nekünk nagyon... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. Ágio8405 (válaszként erre: 15. - Nancy Ann)
nov. 4. 23:10
Azért messze nem mindnekinek van saját ingatlan….
15. Nancy Ann (válaszként erre: 9. - 55Judit)
nov. 4. 16:21
Ebben igazad van, de a nyugdíjas nem nevel gyereket, nem jár dolgozni, tehát jóval kisebb ruhatárral is beéri, nem kell lakásra gyűjtenie, lakáshotelt vagy albérletet fizetnie, mint egy életkezdő fiatalnak.Amivel több a ktg-e,az az egészségügy, de azt meg egy normális országban nem zsebből kéne fizetni magán eü szolgáltatóknak, hanem az aktív éveiben befizetett TB-ből kellene emberhez méltó szolgáltatáshoz jutni.
14. cilabogyó (válaszként erre: 11. - 55Judit)
nov. 4. 15:18
Apósom nyugdíjas lett 2001-ben, mikor bezárt a bánya. A földalatti munka miatt neki elég jó nyugdíja lett. Mindig több emelést is kapott ezáltal, így ő nem panaszkodik. Anyósom 55 évesen ment el nyugdíjba, nagyon kevés nyugdíjjal, hát az övé még mindig kevés, pedig 30 éve nyugdíjas.
13. 55Judit (válaszként erre: 12. - Unom)
nov. 4. 14:50
Az biztos!😀
12. unom (válaszként erre: 11. - 55Judit)
nov. 4. 14:44

Nem minden fizetés emelkedik automatikusan a minimálbérrel együtt.

Lenne felháborodás, ha a nyugdíjaknál is csak a legalacsonyabbapkat emelnék.

11. 55Judit (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
nov. 4. 14:40

A viszonylag jó nyugdíjat kapó szüleidnek a 6% szép, akinek átlag alatti a nyugdíja, annak siralmas.

Akinek jó a nyugdíja, évek óta szépnek találhatja az emeléseket, igazad van. Ha a fizetéseket is annyi százalékkal emelnék mint a nyugdíjakat, lenne felháborodás.

10. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - 55Judit)
nov. 4. 12:48
A nyugdíjat is emelik megint nem? Ráadásul az utóbbi években is emelték szépen, bár tudom nem egyenlő az elosztás, mert aki eleve keveset kap annak az emelés sem sok. Az én szüleimnek viszonylag jó nyugdijja van (legalábbis magyar viszonylatban) nekik az emelés is szép összeg volt tavaly is.
nov. 4. 09:53
Legyen az hogy valóban emelik azzal a 15 %-al legalább! De eszükbe juthatna az is, hogy a nyugdíjat is annyival kéne emelni, mert a nyugdíjas is onnan eszik ahonnan a dolgozó.
8. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 4. 09:32
Nyugtával a napot! A közlésnek van kijelentő és feltételes módban való közlése. Emelkedhet...úgy mint a: félhavi nyugdíj lesz.
nov. 4. 05:11
Ezt használják ki.
6. Myra
nov. 3. 23:43
Hát nem csak azt kellene emelni.
nov. 3. 21:18
Emelik? Akkor én lehet hogy a Calypso Rádiót hallgattam!
4. tien (válaszként erre: 3. - Timycat)
nov. 3. 20:47

"...még idén emelkedik a minimálbér."


A következő poszt:


",...még idén emelkedHET a minimálbér."


Szerinted tudják mit akarnak?😲

nov. 3. 18:46
Én nem örülök, na nem rosszindulatból vagy bármi, csak akkor lenne jó világ ha a minimálbért nem kellene emelgetni sehova de mégis elég lenne egy normális élethez. Akkorát nem tudnak emelni ami jelen helyzetben elég lenne, de legalább öngerjesztő a folyamat 😕
nov. 3. 18:27
Azt kívánom, hogy minél előbb tudj jóval többnek is örülni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook