Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Én és a bulímiám fórum

Én és a bulímiám (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Én és a bulímiám

1 2
2014. szept. 1. 16:24

Kivanom, hgy gyogulj ki belole teljesen es talalj egy tarsat :)

Egy volt kolleganom volt ilyen beteg, mara kismama. Sztem egy taplalkozas szakertot es egy pszihomokust keress fel, biztos tudnak segiteni :)

2014. szept. 1. 14:42

Szomorúan olvastam végig a cikked, mégis örültem, hogy elolvashattam, hogy megosztottad velünk. Talán ez az első igazi lépés a teljes gyógyulás felé.

Egyet értek az előttem szólókkal abban, hogy ha egy férfi szeret, igazán szeret, nem a kilóid miatt szeret. Nekem is volt, s talán van is testkép zavarom, bár hánytatásig szerencsére nem jutottam, a tornázás túlzásba vitele nálam is jelen volt. A problémát nem is ez okozta, hanem az, hogy én sem hittem a környezetemnek a külsőmet illetően, csak a mérleg számai érdekeltek. Aztán ma mondta a szépségkirálynőnk, hogy ő 173cm és 60 kg. Amikor ez velem történt én 69kg-osan azt gondoltam, még legalább 20kg-ot kellene leadnom, mert mindenki, aki vékony 50 kg, vagy sokkal magasabb, mint én. Pedig tudtam, hogy vastag a csontozatom, mégsem hittem el. Hát..pedig. Szóval arra akarok kilyukadni, hogy a probléma gyökere talán az, hogy magunkkal nem vagyunk kibékülve, ahogyan te is írod, kedves cikkíró, a megfelelési kényszert, úgy ahogyan van el kell felejteni!! :) Magunknak kell megfelelni, csakis magunknak. Illetve kellenek a megfelelő információk, ha már hasonlítgatni akarjuk magunkat. :) Minden jót, és jó egészséget kívánok neked!

4. bumburka (válaszként erre: 1. - Paris25)
2014. szept. 1. 14:32

Szerintem túlságosan magányos vagy.Viselkedési zavarod van.Ezt nem bántásból írom. A falás-hánytatás nem megoldás.

A két pasit,ha igazán érdekelted volna,tuti,h nem a külső alapján ítélt volna meg. meg elsősorban.

2014. szept. 1. 13:22
Kedves cikkiro, kivanom hogy megtalald azt a tarsat, aki elfogad olyannak, amilyen vagy. Hogy ne egy megfelelesi kenyszernek fogyozz, hanem mert jobban erzed magad par kiloval konnyebben. Ismetlem, par kiloval konnyebben, nem sovanyan.
2014. szept. 1. 13:15

Az a baj, hogy már a címben is a magadévá teszed, magadénak, sajátodnak vallod a betegséget.


Mintha a többi önmagában nem lenne bőven elég, még a tudatalattid is szorosan kötődik hozzá ezáltal!

2014. szept. 1. 13:08
Az alábbi cikkben arról olvashattok, hogy miként keseríti meg egy ember életét az állandó fogyókúra,megfelelési kényszer.
A cikk saját történet,bármennyire is kényes téma,úgy éreztem meg kell osszam másokkal is,beszélni kell róla,mert egyre több fiatalt érint,és bizony akár halálhoz is vezethet a torz énképünk.

Ugrás a teljes írásra: Én és a bulímiám
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook