Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elváltan, három gyerekkel újra párt találni fórum

Elváltan, három gyerekkel újra párt találni (beszélgetős fórum)


1 2 3
26. forrest2010 (válaszként erre: 24. - Dórika 88)
2017. nov. 5. 07:06
Jézusom ! ha 5 a nagy mennyi a kicsi ? :(
25. jozsi.38 (válaszként erre: 23. - F.frezia)
2017. nov. 5. 07:00
Így van, és gratulálok nozzá, hogy sikerült eg igazi társat találnod. Az én férjem is ilyen volt, partner mindenben. Csak ahol én élek, az ilyen pasi ritka mint a fehér holló, i kább a plusz egy fő a nellemző sajnos
2017. nov. 5. 06:51
Sziasztok . Köszönöm a hozzászólásokat . Egyenlőre nem szeretnék társat . Rendbe hozni az életünket együtt lenni minél többet . Ha nagyobbak lesznek ( a legidősebb 5 éves ) és megértik vagy netán nekem hiányozna valaki az életből akkor keresnek . De mégegyszer össze költözni valakivel nem hinnem hogy össze fogunk . Bár kitudja . Csak szimplán érdeklődtem mennyi esélyem lenne part találni vagy egyedül maradok örökre :)
2017. nov. 5. 06:29

Az én uram egy aranyember :) a kezdetektől fogva kivette a részét a gyerekek körüli teendőkben. Egyikünk viszi őket oviba, másikunk hozza. Ott volt szülői értekezleten, karácsonyi ünnepségen, nyílt napon.

Most itthon vagyok gyesen, tehát nem sok házimunka akad, mire hazaér, de simán odaáll mellém ha úgy adódik este 9-kor a konyhába szó nélkül ki-be pakolni a mosogatógépet vagy teregetni, hogy előbb végezzek és együtt lepihenjünk.

És igen, néha el kell neki mondani 5ször, hogy rakja már fel az új függönykarnist.. és vannak semmittevős napjai, mint ahogy nekem is. Ezzel semmi gond :) és simán hagyom meccset nézni, forma1ezeni, horgászni menni, lefoglalom addig a gyerekeket.. mint ahogy ő is lefoglalja/megvacsoráztatja/lefekteti őket, ha én szeretnék egy filmet megnézni végre.

Szerintem egy kapcsolatnak a kölcsönösségen kellene alapulnia, az odaigyelésen és a megértésen. Nem csak elvárni kell dolgokat, de megadni is..

22. jozsi.38 (válaszként erre: 21. - Forrest2010)
2017. nov. 5. 05:53
Nekem is ez a legnagyobb bajom ezzel. A levtöbb nő egyedül húzza az igát otthon, a férfi az esetek nagy többsègèben csak,plusz egy fő, akiről szintén gondoskodni kell, mint a gyerekekről. A nőké az összes házi ès ház körüli munka, plusz á gyerekek szállítása iskolába óvodába, és a velük kapcsolatos összes intézni való, meg az egyéb ügyintézni való. A pasi szinte csak van, tisztelet a kivételnek
21. forrest2010 (válaszként erre: 11. - Jozsi.38)
2017. nov. 4. 22:17
:D :D .....szerintem Te egy nagyon szerencsés emberke vagy :) én nagyon úgy látom , h a nők többsége egyedül oldja meg 100%-ban a családja körüli munkát :) / néhány pasi is képes rá , de csak néhány :( / ezt onnan szedtem , h látom az egyedül maradt pasikat is :(((((((((
20. forrest2010 (válaszként erre: 8. - A.manus)
2017. nov. 4. 22:11
.....:D mindig más mondja + helyettem jól megfogalmazva a meglátásaimat :D : " 40 felett az átlag férfi már lusta " :)))) bakker ! és ha addig is ?!!!!!
19. sanyinak (válaszként erre: 16. - Zsanci79)
2017. nov. 4. 22:01
És van saját gyereke is az új "apukának"?
2017. nov. 4. 21:42
Én úgy gondolom, ha egyedül maradnék a gyerekeimmel, nem keresnék párt, társat. Nem férne az életembe. Csak barátot keresnék. Akivel lehet randizni, beszélgetni, szexelni. Ennyi..
2017. nov. 4. 21:14
A sminkceruza es a csavarhuzo elfer egymas mellett.
16. zsanci79 (válaszként erre: 15. - Sanyinak)
2017. nov. 4. 21:01

Apja helyett apja.

Imadjak egymast. Es ez nem tulzas 😊

15. sanyinak (válaszként erre: 5. - Zsanci79)
2017. nov. 4. 20:28
És aztán sikerült "orvosolni" a problémát? Hogyan viszonyult az új lovag a gyerekekhez?
14. gribedli*** (válaszként erre: 11. - Jozsi.38)
2017. nov. 4. 20:23
Szerintem ez tök jó! Erről beszélek:) A mérce meg maradjon csak magasan, megérdemled.
13. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Dórika 88)
2017. nov. 4. 20:21

Nekem van olyan barátnőm, aki 5 évig volt egyedül 3 gyerekkel mert ő úgy gondolta, hogy neki nem fér bele az életébe épp senki. Maratoni futó, hát csak rátalált a szerelem így is, pedig nem kereste, méghozzá egy maratoni futó pasi addig futott utána, hogy össze is jöttek és már van is negyedik poronty, gyönyörű kislány:)))


Adj időt magadnak! Azzal egyetértek, akik előttem írták, hogy nagyon könnyű olyan partnert találni, akivel összejártok, de mondjuk nem feltétlen akarsz vele együtt is élni csak randizni, stb.


De nemcsak ez a barátnőm,hanem több ismerősöm is talált társat is, nem lehetetlen. Viszont szerintem arra kellene inkább koncentrálnod, hogy élj, nem arra, hogy mindenáron holtomiglan, holtodiglan kapcsolat legyen. Legyen meg a kis életed, egzisztenciád és a többi jön. Sok dolog van 3 gyerek mellett, kell neked még pluszban valaki, akire főzz moss takaríts? Vagy kell valaki, aki ezekbe besegít nem saját gyerekeire? Szerintem nem. De programok, randik, szex, erre hamar találsz normális pasit, olyat, aki becsüli benned hogy független, önálló nő vagy. Azán bármi lehet abból is, de érted mire gondolok, első az, hogy találj egy egyensùlyt, ne azt várd, hogy mástól jöjjön

12. a.manus (válaszként erre: 9. - Jozsi.38)
2017. nov. 4. 20:13
oké
2017. nov. 4. 20:11

Nos:

1. Nem én indítottam ezt a fórumot

2. Nekem egy egyenrangú fél kell társként, nem szexre, nem pótapának, és nem pénztárcának. Olyanra, aki nem szóvá teszi, hogy kupi van, hanem ő is kiveszi a részét adott esetben a házimunkából például.

3 Fenntartom magam és a gyerekeim egyedül, lassan két éve egyedül oldok meg mindent, olyat is amit férfimunkaként aposztrofálnak, nem vagyok megijedve a munkától, és 100%-ban tudom, hogy amit úgymond női munkaként van elkönyvelve azt sokkal többször kell megcsinálni, mint évi 1x az úgynevezett férfimunkákkal ellentétben.

Túl független lettem, na :)

2017. nov. 4. 20:02

Attol fugg, mire kellene a pasi.

Szexre kapsz;

3 gyermekrol gondoskodni, mar egeszen mas teszta.

9. jozsi.38 (válaszként erre: 8. - A.manus)
2017. nov. 4. 19:56

te meg miről beszélsz? Nem magyarázkodom folyamatosan, mert unom. Megoldás az adatlapon kiírva, de ahogy leszűröm, téged a szexen kívül túl sok minden nem érdekel.

Elég egyszerű lélek vagy

8. a.manus (válaszként erre: 6. - Jozsi.38)
2017. nov. 4. 19:18
Fuh, most nem vágom, akkor gyakorlatilag a jozsi38 az valami kitalált név, esetleg a volt férj belépője vagy netalán kettős személyiség? és éppen most Kati...és milyen mérce? 40 felett az átlag férfi már lusta yeti, bojler, kugli, találni egy minőségit ahhoz egy fél élet már kevés...ha szabadságot akarsz akkor egy gazdag, kómában lévő tűnik praktikusnak, szexre egy tesztoszteron bomba, megértő társnak pedig egy meleg. Tehát 3 férfi a jó megoldás.:)
2017. nov. 4. 11:12
Meselni??
2017. nov. 3. 16:32

Nem mondom hogy nem hiányzik egy társ, de perpillanat egyáltalán nincs rá időm gyerekek és munka mellett. Na meg férj eléggé magasra tette a mércét ahhoz, hogy lejjebb adjam.

Kati

5. zsanci79 (válaszként erre: 4. - 8cc24eb355)
2017. nov. 3. 12:29
Hát nem tudom, én is így gondoltam, mikor egyedül maradtam, és faca is volt, olyan 2-3 évig. Na onnantól kezdve rettentően hiányzott egy társ, egy férfi.
4. 8cc24eb355 (válaszként erre: 3. - Zsanci79)
2017. nov. 3. 12:18

Nem ismersz!

Ha egyszer ezt írtam annak oka van!

3. zsanci79 (válaszként erre: 2. - 8cc24eb355)
2017. nov. 3. 12:17
Ha-ha. Gondolod ezt így. Egy darabig működik, de egy idő után rájössz, hogy a gyerek nem pótolhat mindent.
2. 8cc24eb355 (válaszként erre: 1. - Dórika 88)
2017. nov. 3. 10:57

Találd meg a boldogságod azt kívánom!

De ha én egyszer elválnék élvezném az egyedüllétet és minden velejáróját! :D

Nem is kellene többet hapsi!

2017. nov. 3. 10:30
Van köztetek olyan aki egyedűl neveli gyermekeit és újra rá talált a szerelem ?! Meséljetek
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook