Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elváltan, három gyerekkel újra párt találni fórum

Elváltan, három gyerekkel újra párt találni (beszélgetős fórum)


1 2 3
56. f.frezia (válaszként erre: 55. - Sanyinak)
2017. nov. 6. 20:22

Szerintem olyan nincs, hogy egy kapcsolat egy életen át tökéletes legyen.

De el kell dönteni, mi a fontos.

Kinek ez, kinek az..


A gyerekek többnyire az anyával maradnak válás után. Nem tudom egy ffi hogy dolgozza fel esetleg azt, hogy a gyerekeit más neveli, más ül le velük tanulni, más játszik velük, míg ő csak egy kéthetes hétvégi apuka.

És továbbmegyek.. ha összekerül egy gyermekes anyukával, hogyan tud úgy más gyerekére nézni, más gyerekével játszani, nézni ahogy fejlődik, kinyílik, hogy közben a saját gyereke után ne vágyódjon napi szinten, hogy az ő életéből csak morzsákat kapjon és folyamatosan érezze a hiányát.

Ez sehogysem normális.. közben meg egyre gyakoribb.

55. sanyinak (válaszként erre: 53. - Gribedli***)
2017. nov. 6. 20:04

Ez elég szomorúan hangzik. Így viszont talán érdemes lenne újabb gyerekeket vállalniuk, hogy a szülői kötelesség közös céljai összetartsák a kapcsolatukat...

És azok a gyerekek, akik ezt látják otthon, később erőfeszítések helyett még könnyebben szállnak majd ki egy nem teljesen tökéletes kapcsolatból.

2017. nov. 6. 11:58
Persze megtortenhet, hogy talalkozik egy olyan ferfival, akinek mondjuk nem lehet gyermeke es orommel vallalja be a arom kicsit. Csak ki kell varni. Az elet kiszamithatatlan.
2017. nov. 6. 11:24

Amikor nagyobbak a gyerekek, olyankor már szinte semmi különbség ebben mert a közös programokat sem zavarják és önellátóbbak szóval az anyukának jóval több szabadideje van, a pasikat meg nem zavarja, hogy neki több gyereke van, hiszen ugyanúgy el lehet menni egy hétvégére, egy nyaralásra, mintha nem lenne jó nőnek gyereke.


Persze ez az itteni szitura nem érvényes még, mert a fórumindító azt írja, hogy a legnagyobb gyereke 5 éves, így nyilván egy pasinak, akivel komolyabban is összejönne, sokat kellene lennie azzal a 3 gyerekkel is, ha az anya nem tudja kire hagyni. Ezért csak ebben az esetben lehet nagyobb akadály 3 munt egy, de a gyerekek nagyon gyorsan nőnek.


Sőt, gondolom, ezért is van az, hogy én sok 3 gyerekest ismerek, aki ugyanúgy megtalálta a társát, mert a többségnél a házasságok addigra hűlnek ki, mire már a gyerekek olyan nagyok. Amikor nagyobbak a gyerekek, akkor van az, hogy a házastársak újra több időt együtt tölthetnek kettesben (nyaralás kettesben, stb. Nem a szokásos programokra gondolok, amit gyerekek mellett is lehet kettesben), és akkor derül ki, hogy hát igen, a nagy rohanásban nem vették észre, hogy már nincs mit mondaniuk egymásnak.


Szóval a környezetemben erre van több példa, hogy nagyobbak a gyerekek, válàs és új pasi. Nem gondolom, hogy kevesebbet randiznak azok, akiknek több gyerekük van, nem úgy vettem észre, addigra már kiegyenlítôdik.

52. zsanci79 (válaszként erre: 47. - Sanyinak)
2017. nov. 6. 11:13
És nyilván a férfi hozzáállása is a gyerekhez.
51. zsanci79 (válaszként erre: 48. - F.frezia)
2017. nov. 6. 11:11

Így van. 3 gyerekkel azért elég nagy hendikeppel lehet indulni.

Egy gyerek még nem akadály szerintem, főleg, ha tisztába van vele az ember, hogy ha 35 környékén és felette keresgél, akkor nagy eséllyel már van gyereke van valamelyik félnek. Vagyis több ilyet fog találni. Szerintem!

50. sanyinak (válaszként erre: 49. - 1c2bf7d42c)
2017. nov. 6. 05:56
Én másét nem.
49. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 47. - Sanyinak)
2017. nov. 6. 03:37

Jo harmincasnak tippellek.

Te bevallalnal 3 kicsi gyereket?

48. f.frezia (válaszként erre: 47. - Sanyinak)
2017. nov. 6. 02:58

Ez így van. De 3 gyerek rengeteg időt elvesz. Kevesebb szabadidő jut a férfira. Több pénzbe kerül. Még akkor is, ha külön kassza van.

Iszonyú nehéz kettesben töltött időt összehozni.

Persze mindez semmit nem jelent, ha normális férfival kerül össze, aki nem csak dugni meg szórakozni szeretne.

Azért valljuk be, szerintem gyerektől függetenül se könnyű manapság megtalálni az igazit.

47. sanyinak (válaszként erre: 45. - F.frezia)
2017. nov. 5. 20:23
Nyilván a gyerekek személyisége, jól neveltsége is számít.
46. f.frezia (válaszként erre: 44. - Sanyinak)
2017. nov. 5. 19:34

Mint a cseregarancia.

Kipróbálom, ha jó maradhat még, ha nem, kicserélem..

45. f.frezia (válaszként erre: 42. - Zsanci79)
2017. nov. 5. 19:30
Lehet találni, persze.. de azért valljuk be, hogy nem mindegy, hogy 1, 2 vagy 3 gyermek tartozik az anyukához.
44. sanyinak (válaszként erre: 42. - Zsanci79)
2017. nov. 5. 14:56

Régen nem volt ennyi mozaik család. Ha így halad tovább a társadalom, nemsokára csak átmeneti életközösségek lesznek.


Olvastam valahol, hogy már kitaláltak olyat is, hogy ne élethosszra, hanem adott időtartamra kössenek házasságot, ami csak egy közös megújítással folytatódna, egyébként automatikusan megszűnne a lejáratot követően.

43. jozsi.38 (válaszként erre: 39. - 8cc24eb355)
2017. nov. 5. 13:22
Nem irigyellek!
42. zsanci79 (válaszként erre: 40. - Sanyinak)
2017. nov. 5. 12:37

Hadd ne irjam le itt az elettortenetunket, jo?


A lenyeg, hogy lehet talalni egyedulallo szulokent is. Rengeteg mozaik csalad van. Sajnos.

41. sanyinak (válaszként erre: 38. - Epervirág)
2017. nov. 5. 12:19

Akkor ő nem párt talált magának, hanem csak egy felet :)

Igazi prímszám lehet az ilyen pasi! ;)

40. sanyinak (válaszként erre: 34. - Zsanci79)
2017. nov. 5. 12:17

És nem is akar?


Hogyhogy nem kelt el korábban, ha ő ilyen tökéletes?

39. 8cc24eb355 (válaszként erre: 25. - Jozsi.38)
2017. nov. 5. 12:06

Az én férjem a tipikus plusz egy fő....


Ezért írtam,ha elválnék soha többet!!

2017. nov. 5. 12:01
Szia!Nem valószinű,hogy örökre egyedül maradsz,de 3 gyerekkel párt nagyon nehéz.Ismertem egy nőt a játszotérről neki is 3 gyereke van talált párt igaz a férfinek felesége van akivel együtt él.Mondjuk én soha nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba.
37. f.frezia (válaszként erre: 35. - Dórika 88)
2017. nov. 5. 11:04

Szerintem olyat találsz simán :)

Remélem hamar túlleszel az exeden!

2017. nov. 5. 10:51
Hasonlóképpen
35. Dórika 88 (válaszként erre: 29. - F.frezia)
2017. nov. 5. 10:51
Igen hasonló képpen gondoltam én is ! Van is nincs is
34. zsanci79 (válaszként erre: 19. - Sanyinak)
2017. nov. 5. 10:24

Neki nincs.

De nem egy idezojeles emberke, nagyon is valodi apa es lovag is.

33. ab61752c45 (válaszként erre: 32. - Forrest2010)
2017. nov. 5. 10:02
és parancsolóm?
32. forrest2010 (válaszként erre: 28. - Joco47)
2017. nov. 5. 09:51
na ne !!!! az uram !!! régi lejárt lemez :( mitől lenne uram a férjem ?! / úrnőmnek se ! hercegnőnek se hívja senki az oldalbordáját :(
31. A.Vackor (válaszként erre: 24. - Dórika 88)
2017. nov. 5. 09:46

Én ismerek nőket, akik 3 gyerekkel új párt találtak.

Nem lehetetlen.

30. f.frezia (válaszként erre: 24. - Dórika 88)
2017. nov. 5. 09:04
Szerintem olyam valakit keress, akivel ki tudsz kapcsolódni. Eljárni beszélgetni, táncolni, moziba, bárhova. Kell a kikapcsolódás és szórakozás.. 3 gyerek mellett meg főleg.
29. f.frezia (válaszként erre: 27. - Gribedli***)
2017. nov. 5. 09:01

Csak itt hívom így, sehol máshol 😁


Egyébként ezért írtam lejjebb.. ha egyedül maradnék, nem kellene pár. Csak barát, akivel apás hétvégéken el lehetne járni meg szexelni és kb.ennyi. Senkire se akasztanám a gyerekeim.. nem akarnám hogy alkalmazkodjon, elfogadjon, megváltozzon.. mert ez mind vele járna. És én se alkalmazkodnék senkihez, ragaszkodnék a kialakult életemhez.

Mondom ezt úgy, hogy nem voltam még ilyen helyzetben.

28. joco47 (válaszként erre: 27. - Gribedli***)
2017. nov. 5. 08:14

...nekem nagyon tetszik az uram megszólítás...és

igen,a pasi is hívhatja úrnőmnek a párját...bár a hercegnő jobban imponál...:):):)

27. gribedli*** (válaszként erre: 23. - F.frezia)
2017. nov. 5. 07:33

Igen, normáliséknál ez így megy, mi is együtt csinálunk mindent és munkamegosztás van. De a fórumindító helyzete más, mert a te vagy az én gyerekeim az apjukkal vannak, és egy apa megteszi ezeket mert a gyereket ő is akarta, az övé is. Viszont amikor valaki ott van 3 gyerekkel, akkor nem biztos, hogy a pasi ezt szeretné csinálni, hogy más férfi 3 gyerekére még pakolgasson.


Persze, van ilyen is, mert ha szeretsz valakit, elfogadod a gyerekeit akkor is, ha nem a tieid, de szerintem ritka, nem is azt mondom, hogy ritka-ritka, hanem ki kell várni. Gyakoribb az a a felállás, hogy a pasi is elvált, neki is vannak és így igen, bővült családban már mindenki úgy èrzi, hogy jobban tesz a közösért mert tudja hogy a másik is tesz az ő gyerekeièrt.


Amúgy miért hívod uramnak? Ő úrnőmnek hív téged?:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook