Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elváltam, maradjak örökké szingli? fórum

Elváltam, maradjak örökké szingli? (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
2022. jan. 2. 16:05

Miből gondolod hogy nem vagyok annyira intelligens mint te?

Miért gondolnék sokat magamról?

Honnan tudod hogy mennyire fontos a férjem?

Amennyi bántást kaptam ezidő alatt,és mégis kitartottam mellette elhiheted hogy midennél fontosabb számomra.

4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 15:48

Nem mindegy, mi zavarja őket? Nem kedvelnek, na és? Gondolom van más, aki kedvel, és ennyi.

Én elmennék a férjem kedvéért (mondjuk nekem ő fontos ennyire még 28 év után is), bár én vagyok annyira intelligens, hogy egy estére ki tudjam zárni magam körül a a zavaró embereket. Nem beszélsz velük és ennyi. Gondolom a lányuk esküvőjén te leszel a legkisebb porszem a tömegben, és nem hinném hogy az esküvőt elrontanák, csak hogy veled balhézzanak, szerintem kicsit sokat gondolsz magadról....

3. 3922e0e3cc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 15:42
Ezt most hogy???? Nekem túl zavaros,pedig nem ittam semmit...
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 15:39
Én nem megyek oda, ahova nem akarok.
2022. jan. 2. 15:18

Ez csak a fórum címe,ez már több éve történt hogy kiléptem egy rettenetes házasságból.

Megismerkedtem a férjemmel,novemberben megszületett a közös kisfiúnk.

Még mindig érzem a családja részéről hogy nem szeretnek.Illetve csak a sogornőm részéről,annyira érezhető hogy nem szeret.



Nem rég meghívtak minket egy esküvőre nyárra de pont azoknak a lányának lesz akik a legjobban gyülőlnek engem.

Nem tudom elmenjek e?

Az egy vipera fészek.

Én már mondtam a férjemnek hogy nem szívesen mennék,menjen nélkülem,de ragaszkodik hozzá hogy menjek.

(Ezek a barátai)

Tudom úgy tünhet nem vagyok egy matyóhímzés de én nem tartom magam annyira rossznak.

Csupán elváltam az exférjemtől egy alkoholista,bántalmazó mellől,és eljöttem a három lányommal.

Azóta a legnagyobb már nem velünk lakik,talán ez zavarhatja őket hogy vannak gyerekeim?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook