Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első csók fórum

Első csók (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
695. Fiatal nő (válaszként erre: 693. - Bea1996)
2012. aug. 18. 13:58
Ha így van, akkor meg úgy kell fogalmazni, hogy nem általánosítva. Mert amit írtál, az általánosítás volt és nem az, hogy konkrétan neked volt ez az élményed. Ennyi. De ne offoljuk szét a témát, mert ez a topik nem erről szól...
694. bea1996
2012. aug. 17. 13:44
mellesleg a fogszabályzü nem zava semmiben ...don't worry
693. bea1996 (válaszként erre: 690. - Fiatal nő)
2012. aug. 17. 13:43
hát... én a saját tapasztalataimat írtam le ... ha valakineknem fáj majd leírja azis ...
2012. febr. 14. 14:10
a szex vajomi?
2012. febr. 14. 14:09
Valaki tud segíteni? Van egy barátom és még nem csókolóztunk. De már nagyon szeretne ő is meg én is. Csak eddig nem volt meg a megfelelő alkalom és én meg megkaptam az éjjel nappali fogszabályzómat. És azt szeretném tudni hogy valaki tudna-e segíteni abban hogy hogyan legyen kellemes a csók a fogszabályzó bezavarása nélkül???
690. Fiatal nő (válaszként erre: 689. - Bea1996)
2011. dec. 5. 11:11
"Az első szex az elején fáj." --> ez is baromság, ha már itt tartunk... Nem feltétlenül...
689. bea1996
2011. nov. 28. 19:28
ez igaz tényleg a gyakorlat teszi a mestert, de én mondom nektek ez a csak az első csók elkezdése nehéz a többi jön ösztönből dolog óriási baromság. Annak idején amikor a barátom először megakart csókolni már egy hónaposak voltunk úgy gondolta, hogy majd én kezdeményezek, de én meg úgy gondoltam, hogy neeem majd ő fog.. aztán végül csak ő kezdte a dolgot egy kis házibuliban voltunk kint a kertben mindenki táncolt, csak mi nem ültünk a hintaágyon és néztük a csillagokat egy nyári éjjel aztán egyszer mikor nem is arra figyeltem hogy ő mit csinált megcsókolt vagyis csak szeretett volna, de leblokkoltam és elkaptam a fejem óriási égés volt, még mindíg úgy tarom pedig már 4 hónapja a dolognak :D a második még váratott magára 2 hetet az a csók szintén béna volt, de legalább már csóknak lehetett hívni. Aztán lassanként belejöttem a dolgokba azóta a barátom szerint legalábbis, óriási csókmesterré nőttem ki magam mellette . Szóval csajok nem kell félni ettől kicsit furcsa így gondolni, azelőtt én is elvetettem az ilyen gondolkodásmódot, de igaz ami igaz ez olyan mint az első szex az elején fáj, aztán ha túlesel rajta akkor már csak élvezni kell aztán kitudja lehet hogy óriási szexőrült csaj leszel :D Fel a fejjel tanulj a hibámból ...csak magabiztosan és higgadtan akkor csak jól sülhetnek al a dolgok NEMKELL FÉLNI NEM FOG FÁJNI ;) na csók
2011. nov. 18. 03:26
nem volt nagy elmeny/tapasztalat hianya,"gyakorlat teszi a mestert"-igaz magyar kozmondas.
687. izmike
2011. júl. 22. 17:37
Hiszek abban h az első csók határozza meg a kapcsolatot, ha érzékien csókol a kapcsolatotok is olyan lesz, ha szenvedélyes akkor olyan, ha nyögve nyelős akkor olyan. Már az első pillanatban eldől minden csak figyelni kell a jelekre!
2011. júl. 21. 23:01

Sziasztok!


Nekem az lenne a problémám, hogy ugye ez az eső, és hát szeretem a fiút, meg már több mint fél éve találkozgatunk, meg ilyenek, de eddig még nem adta jelét, hogy ő szeretné, de én szeretném, csak nem tudom, hogy én kezdjem, vagy várjam meg, míg ő elkezdi? Holnap találkozunk, és ha nem is holnap, de minél hamarabb szeretném, de nem tudom, hogy hogy kezdjek hozzá, vagy várjak még, vagy pedig megvárjam, amíg ő elkezdi. Mit csináljak?

2011. júl. 6. 00:30

az első csók nagyon váratlanul ért, nem volt rossz, csak nem voltam felkészülve és nem tudtam mit is kell most csinálni,15 éves voltam, a fiú szintén 15 volt de jóval tapasztaltabb...

Aztán eltelt jó pár év amíg nem találkoztunk, mindkettőnk életében voltak mások... de most együtt várjuk az első kisbabánkat...

dátum: 2003 május 9 vagy 10

2011. júl. 5. 23:01
Az első csókom izgi volt és jó :) 2 hete ismertük egymást, de csak suliban találkozgattunk meg suli után egy kicsit. Azt hiszem épp egy suli szünet következett és mondtam hogy jöjjön le hozzánk. Szüleimet elküldtem itthonról de testvérem itthon volt. Egész nap mászkáltunk meg együtt voltunk. Későre járt már nagyon amikor tesóm kérdezte hogy akkor itt alszik vagy mi lesz...Persze rögtön beleegyeztem. Tesóm már elment aludni amikor mi még itt szöszmötöltünk a szobámban. Kifogytunk a beszélnivalóból amikor egyszer csak megszólalt: -Hagytál már rúzsfoltot valakin? Mondtam, hogy nem és akkor elkezdett felém hajolni és csak közelebb és közelebb... :)
2011. júl. 5. 22:30
Sziasztok! Én nagyon szertek egy fiút és én is tetszem neki. És én szeretném már megcsókolni de ő még nem áll készen rá és ne tudom mit tegyek....Én nem szeretnék várakozni...Kérlek segítsetek....:(
2011. máj. 16. 21:35
Senki sem tud nekem válaszolni ? :/
2011. máj. 16. 21:31

SZiasztok.Ha lehet,Minél tobben válaszoljatok,kérlek!Én az igazat megvallva nem nagyon hiszek az ilyen oldalakban,bocsi ha valakit megbántottam vagy valami,nem ez a lényeg. Ez az utolsó lehetoségem,mert itt sokan válaszolhattok.Itt most nem az "elso csókról"szeretnék információt kapni,mert errol már azért tudok valamit.Még nem volt meg,csak tudom hogy van ..:P De nem vagyok ego.Szoval a lényegre térnék.Nagyon,nagyon tetszik egy fiú,akinek én is tetszem.Jártunk 2 hetet,és nemtudom ki bekavart,és furcsa módon mérgesen szakitott velem.Nem a legszebb srác,de szivmelengeto aza cuki kis aranyos mosolya,és annyira kedves!!!Áhhw :$ Valaki nagyon bekavarhatott,mert nem veszi a telefont,osszes esemesre ennyit ir vissza : "... !":/ Sot,még Facebookrol is letiltott!!!Egyszeruen nem tudom mi tortént vele.Ez jol esik hogy itt kionthetem szivemet.Szoval,nemtudom mit tegyek hogy visszakapjam .Ha ugy mint járni nem is, de a barátomnak !!!

Konyorgom,biztosan van olyan aki most ebben a pillanatban olvassa a levelemet.Akár egy rossz tipp is segíthet.Mindenki írjon.Ha egy mondatot is , oké ! Kérlek szépen ez nekem nagyon fontos,senkivel sem tudom elkepzelni a csókot sem a járást mint vele !! Írjatok már most fél ora es megyek le..Énis válaszolok BÁRMIRE!!! :/:/ (:D)

Utóirat : Koszike,Tóth Enci :P 13 ;)

680. _Enci-13_ (válaszként erre: 678. - B.betty86)
2011. máj. 16. 21:20
Juuj,ti biztosan nagyon cukik lehettetek,bárcsak nekem is ien jól menne :/:/
2011. máj. 4. 13:52
Arra gondoltok amitől úgy bizsereg mindened és forr a véred?! Na igen,ki emlékszik már rá?!Vagy mégis...
2011. máj. 3. 13:22

Az első csók??? Hmmm 14 voltam az tuti és nyár volt, a napra sajna nem emlékszem. Már járunk a sráccal 1-2 hónapja. Csak kézfogás semmi egyéb.

Elmentünk sétalni majd leutunk egy hídra...beszélgettünk ...és egyszer csak jött az a mélyen a szemébe nézünk egymásnak rész...majd a kezét a nyakamhoz rakta lassan odahúzott magához. És szájoncsókolt ...majd kevertünk. Hát lebegtem az biztos! Szupi volt majdnem beleestünk az árokba. :D Ennyi

2011. ápr. 26. 14:45

Az első csókom. Hát az nagyon de nagyon jó volt!! 6. osztályos voltam, és osztálykiránduláson történt meg, akkor (vagyis általános iskolában) nagyon szerelmes voltam egy fiúba. Üvegeztünk, persze hogy benne voltam, ha Ő is. Volt szájra puszi, nyakra... Később odajött hozzám, átkarolt és lesmárolt!!! Hát én repdestem az örömtől...Életem első csókja, életem első szerelmével, felejthetetlen.

A mostani Barátommal az első csók is jó volt. Valentin nap volt,egy papírt kellett odaadnom anyukámnak, és feljött.a szobámban ültünk az ágyon, a homlokunk összeért, megkérdezte h megcsókolhat-e. :) Édes, meleg, jó érzés volt.

676. 06718ca650 (válaszként erre: 675. - Dominós)
2011. ápr. 12. 14:35
:)
675. dominós (válaszként erre: 673. - Aston22)
2011. ápr. 12. 12:48
haha...melyik is vagy Te valójában? a fiú, vagy a lány? esetleg az erkélyről kukkoltál? vagy csak jó a fantáziád? :-)))))))))))
674. 29a039729e (válaszként erre: 673. - Aston22)
2010. nov. 1. 10:39
:D ez bizti nagyon jó lehetett. Én is kb így jártam csak nem hozott virágot :D
673. Aston22
2010. okt. 30. 20:30

Első csók?


Hmm...még most is előttem van. Nagyon szerelmes voltam egy lányba. Úgy éreztem Ő is belém. Úgy döntöttem, a következő találkozón megcsókolom, vagy valahogy jelét adom a szerelmemről. Találkoztunk, és kicsit mint ha idegesek lettünk volna. Érezhető volt, hogy valami bimbódzik közöttünk. Nem mertem sehogy sem megtenni. Nem vagyok szégyellős, és bátor fiú vagyok, de akkor inamba szállt a bátorság. Mondhatnám, hogy "nem volt rá alkalom" De megtanultam már azóta, hogy nem is lesz soha alkalom rá, ha nem teremtek! Hazakísértem, de a búcsúzáskor nem volt elég bátorságom. Csalódottan mentem haza. Gyáva vagy...Gyáva... Otthon ütöttem a fejem, hogy lehettem ilyen...Gondoltam egyet. Visszamegyek! Visszamegyek én!!! Szedtem egy nagy csokor orgonát, és aranyesőt az utcáról. Elindultam. Dobogott a szívem, majd kiugrott a helyéről. Elérkeztem a lakásuk elé. Felhívtam, és mondtam, hogy "gyere le egy kicsit". Leültem a padra, és vártam. Nincs menekvés...Ha meglátja a virágokat, onnan már nem menekülhetek. Amíg vártam rá, egyre több ember kezdett el figyelni a szemben lévő lakásból. Az erkélyen gyűltek az emberek, nyugdíjasok, és nézték a fiút a padon kezében a nagy csokorral. Egyszer csak megjelent a lány. Elkezdett mosolyogni, amikor meglátta a virágokat. Elálltam, és odaadtam neki. "ezt Neked hoztam" Megköszönte, majd megszólaltam. "meg amiatt jöttem, hogy elmondjam Neked, ez a másfél hónap elég volt arra, hogy elérd nálam azt az érzést, hogy nagyon szeretném ha a barátnőm lennél".


Csak nézett zavarodottan, mosolyogva, pirulva, irulva. Meg se tudott szólalni. Megöleltem, majd pedig ránéztem, és megcsókoltam. Abban a pillanatban hatalmas boldogság, megkönnyebbülés, öröm, és fáradtság futott rajtam végig. A számon keresztül, ajkaim segítségével olyan forróságot adhattam át neki, ami egyenesen a szívemből jött. Ajkaink elengedték egymást. Hatalmas sóhaj hagyta el mindkettőnket. Olyan kábultak lettünk, hogy nem tudott felmenni a lépcsőn. Mosolyogtunk csak. A kilincset nem tudta megfogni, annyira el volt varázsolva. Én meg csak álltam ott, és néztem a lányt, akit mostantól a barátnőmnek hívhatok.


Életem első szerelmes csókja volt. Neki is.


Örökké emlékezni fogok rá.

2010. okt. 30. 18:35
igazad van nagyon.és rájöttem hogy télleg magamon segíthetek csak.:D éss mostanában nagyon boldog vagyok átnézek ezen a pasin mindenki azt mondja hogy nem érdemel meg és rájöttem így van hiszen én is vagyok valaki, és nagyon is van értelmem az életben :) nemfogom feladni..és ha valaki ugyanilyen próblémában szenved akkor csak annyit hogy ne add fel :)) és Köszönöm ♥
2010. okt. 20. 22:55
13 éves voltam, alig emlékszem, de asszem túl nyálasnak találtam
670. 06718ca650 (válaszként erre: 669. - Tökmag<3)
2010. okt. 20. 20:42
szívesen, de én csak szerettem volna 95-ben születni :)))) menni fog a változás ha akarod, de ki változtasson meg ha nem saját magad, ugyan már. :)
2010. okt. 20. 15:21

köszi arita95 Szeretnék változtatni xd csak egyedül nemmegy :S de azértköszönömm azeggyüttérzésedet .:)

Am pénteken lehet lesz egy találkozom egy pasival..:\ és hát leakar smárolni..:O de én még sohaa..:S

2010. okt. 19. 12:49
jé, tényleg offoltunk, bocsi. on: először 11 éve csókolóztam és azóta is csak ugyanazzal a fiúval vagyok hajlandó. :) igazi beleremegős, elszédülős volt. hmmm. :)
2010. okt. 19. 08:06

Tökmag, NE OFFOLJ...



Kereső !!!!!!!

2010. okt. 18. 21:01
huhh de régen csókolóztam,de nem is nagyon szeretek
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook