Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első babát várók, beszélgessünk!!! fórum

Első babát várók, beszélgessünk!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. jan. 18. 14:45

Sziasztok!

Csatlakozhatok???Mi is az első babánkat várjuk igaz mi már a végén járunk mert már a 33.hetet tapossuk!!!

Március 11.-re vagyunk kiírva és Benedek babát várjuk!!!:))

22. Heega
2012. jan. 18. 09:55

Először is gratulálok! :)

Az elongált petezsák az korai petezsákot jelent. Mérteket nem ír? Elképzelhető, hogy 2 babó lesz? :D Ugye szívhang még nincs mert még nagyon picinyke. Mikor kell visszamenned?

Mi ma megyünk a 9 hetes uh-ra! Nagyon izgulok, remélem minden rendben van a picurkával!

2012. jan. 17. 17:32
Szia! Megjöttem dokitol. Láttam a picuromat. 5 hetesek vagyunk. Jövő héten megint ultrahang, mert két petesejtet látott. Ez van a papíron: Uteriusban elongalt petezsák látható magzati elemek nélkül. Mellette kicsiny feszes petezsák látható magzati elemek nélkül. Segíts ezt értelmezni légyszíves!
20. Heega
2012. jan. 17. 13:14
Oké, várom az élménybeszámolót! :D
2012. jan. 17. 12:02
Ma azért rákérdezek, hogy mégis mi mennyibe kerülne ha őt választom. Köteles válaszolni rá. Majd mesélek mi volt dokinál :)
18. Heega
2012. jan. 17. 08:30
Ja értem, hát úgy más. Akkor kicsit zsebbenyúlós lesz..
2012. jan. 16. 17:57
Hát akkor én már meg se mondom itt mennyi a tarifa. Viszont nekem muszáj a maximális bizalom mert hallássérült vagyok és kissé más helyzet.
16. Heega
2012. jan. 16. 16:14
Végülis nem fontos egyből kiválasztanod a dokit. Nem tudom a magándokidnál mi a tarifa, de itt egy vizsgálat 7ezer, a szülésnél meg a tízszeresét kell adni, az ugye 70ezer. Na ezért nem mentem én magándokihoz. Illik adni a fogadott dokinak, de nem vár el ennyit. Sőt olyat is tudok aki semmit nem adott. Ezt ugye a magánnál nem lehet megtenni..
2012. jan. 16. 16:10
Hát nekem a nődokim magán, így elég húzós. De ahol szülni lehet nála az a kórház elég izé... amugy meg nem tudom, hogy rendel e sztk-ba. barátnőm nagyon dicséri a dokit akinél szült, nekem is ajánlotta. szóval nem tudom...
14. Heega
2012. jan. 16. 16:05
Nem magándokihoz mentem, sima sztk. A 8-9. héten vagyok, múlthét pénteken töltöttem a 8-at.
2012. jan. 16. 15:54
Te hányadik hétbe vagy?
2012. jan. 16. 15:52
Hát majd kiderül holnap...de nagyon izgulok. De ahogy belegondolok jól fejest ugrottunk :D. Én már rég elmondtam volna anyumnak, hisz sok mindent megbeszélek vele. Annak ellenére, hogy ez az én döntésem. Hát nekem nem tudom milyen uh fog csinálni. Magánba jársz?
11. Heega
2012. jan. 16. 15:47
szóval csak a petezsák látszik, bocsi csak kapkodok :D
10. Heega
2012. jan. 16. 15:46
Ha jól értem, akkor egy hete maradt ki a mensi, tehát kb az 5. héten lehetsz. Az ultrahangon a baba ilyenkor még nem látszik, a petezsák, amiben majd lesz a kis pocaklakó. Én az 5-6 hét között voltam először a dokinál és csak a petezsákot láttuk, 13 mm volt, de mindez hasi ultrahanggal. Elvileg a 6. hét végére már dobog a kicsi szíve. :)
2012. jan. 16. 15:35
Persze, hogy örül neki és terveztük. :) Igaz szinte még össze se költöztünk, de már tervbe van. De szerintem csak akkor fogja elhinni igazán ha holnap kimutatja az últrahang... mondjuk ebbe nagyon reménykedek, hogy látni fog vmit a doki és a két pozítív teszt nem kamu.
8. Heega (válaszként erre: 6. - Alexandrovna)
2012. jan. 16. 15:33
A párod örül neki? Vagy terveztétek?
2012. jan. 16. 15:33
Remélem az én szüleim is örülni fognak. Mondjuk pároméknál már 4. unoka lenne ez :)
2012. jan. 16. 15:32
Na ennek még nem néztem utána, de azt mondta párom, hogy ő majd közli velük a hírt... én mondjuk azt se tudnám, hogy kezdjek a mondókámhoz :D
5. Heega (válaszként erre: 4. - Alexandrovna)
2012. jan. 16. 15:29

Nálunk mindenki nagyon örült neki. Férjem mamája majd összetört, annyira megölelgetett. Azt mondta, nem gondolta volna, hogy ő még dédmama lesz! :D

A neten vannak ötletes dolgok hogyan lehet a lehető legemlékezetesebb a bejelentés.

2012. jan. 16. 15:27
Jó kérdés :) Mivel mi még nem vagyunk házasok, meg nem is vagyunk olyan nagyon hosszú ideje együtt...de nem az idő a lényeg hanem, hogy mennyire szeressük egymást. Hát mindenképp holnap...figyeljetek, babát várunk :)...így poénosnak hangzik,de lehet anyum először kiakad :D
3. Heega (válaszként erre: 2. - Alexandrovna)
2012. jan. 16. 15:23

Én majd szerdán megyek kövi uh-ra, már a 9. héten vagyunk.

Hogy akarod majd elmondani? Mi karácsonykor mondtuk el a szülőknek! :)

2012. jan. 16. 14:35
Na akkor most hova is írjak? :) Amugy nagyon izgulok, hogy mi lesz holnap az últrahangon. Meg főleg, hogy szülők még nem tudják :)
2012. jan. 16. 14:29
Ha Te is az első babádat várod, itt a helyed! Osszuk meg egymással észrevételeinket, tapasztalatainkat!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook