Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első babát tervezők fórum

Első babát tervezők (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
435. Gliese
2015. dec. 13. 11:41
Ha olvassa még valaki ezt az elfelejtett fórumot, akkor szeretném elújságolni, hogy nálunk is érkezik a gólya :)
434. Ageeca
2015. nov. 28. 15:46
Mi is élesben nyomjuk :)))))
433. EtelkaPóni (válaszként erre: 427. - Adrycy)
2015. nov. 2. 18:52
Borzasztóan gratulálok,a legjobbakat nektek, minden menjen a lehető legsimábban!!!!!!!!!!!
2015. nov. 2. 10:25
Sok sikert mindenkinek!!
2015. nov. 2. 10:02
Sziasztok. Ismét írok ide Nektek, korábban (július-augusztus) már fórumoztam itt, csak akkor jött egy nem vár esemény az életünkbe és elzárkóztam mindentől. A történetem dióhéjban annyi, hogy júluisban a nászútunkon kezdtünk próbálkozni s elsőre össze is jött a baba, augusztusban mentem dokihoz ahol csak üres petezsákot talált, egy hétre rá mennem kellett megint ahol aztán jött a hidehzuhany....még mindig üres petezsák, ugyhogy aug 19-én missed ab műtétem volt. :( azóta már zöld utat kaptunk hogy újból próbálkozhatunk és nagyon reménykedek. Jövő hétre nem várom! És remélem nekem is és Nektek is mihamarabb sikerül és mindenkinél minden oké lesz! Kitartás mindenkinek :)
430. adrycy
2015. okt. 28. 17:41

Köszönöm szépen lányok !!!! egyzserűen nem birok észhez térni a boldogságtól !!! a párom nemsokára hazajön vettem egy kis cipőt és mellé a pozitiv teszt.határtalanul boldog vagyok és szívbők kívánom lényok minnél hamarabb éljétek át ! soha életemben nem voltam ilyen boldog !!!

kitartást és áldott állapotot lányok !

429. Gliese (válaszként erre: 427. - Adrycy)
2015. okt. 28. 13:46
Gratulálok! Nagyon jó lehet most neked :)
428. Szeplakisz (válaszként erre: 427. - Adrycy)
2015. okt. 28. 13:22
Szia! Szívből gratulálok! :) <3 <3 Nagyon szép időszak elé nézel, élvezd minden percét! :) :)
427. adrycy
2015. okt. 28. 12:36
URISTENNNN POZÍTÍÍÍVVVVVVVV !!!! 2 NAP KÉSÉSSEL TESZTELTEM CLAR BLUE TESZTEL ÉPP HOGY BELEMÁRTOTTAM POZÍTÍVVVV TÉRGYRE ROGYTAM ÉS HÁLÁT ADTAM A JO ISTENNEK !! ITT VAN MÁR VELEM ÉLETEM SZERELME !!!!!!
426. Ageeca (válaszként erre: 425. - Adrycy)
2015. okt. 21. 22:21

Igazad van nem kell a csalódás :)

En gyermeki izgalommal várom hogy apa bolintson, de januártól egy perccel se korabban nem bólint :(

Nagyon nehéz, es sokszor ugy erzem hogy az idot húzza...

Var ránk egy kocsi átírás Novemberben ees egy műszaki januárban.. Es igy akar alkotni.... Meg gyűjteni es felre tenni...



Csak Nehogy mire bólint, addigra én adjam be a kulcsot :(

425. adrycy
2015. okt. 21. 14:06

Ageeca: Nem tesztelek addig míg nem jön el az a nap hogy késik......:D nagyon nehéz megállni de ha netán negativ nem akarok azon kattogni hogy jaj biztos tul hamar csináltam :D:D

de nagyon de nagyon nehéz megállni :D

Viktoria : Szia nagyon jol tetted beléptél te is ide és tényleg nagyon jo megosztani egymással érzelmeinket és az izgalmas napjainkat miközben várjuk az áldást :D Mikorra nem várod majd ? Nagyon szurkolok sikerüljön !!!! Mesélj mindenképp bármi történik :D:D:D::D SZURKOLOK NEKED IS PUSZI LÁNYOK.

2015. okt. 19. 11:39

Sziasztok! csatlakoznék én is. Örülök hogy találtam egy fórumot, ahol én is új dolgokat tudhatok meg, jó megosztani az örömöt, aggódást. várakozást.

Mi szeptemberre terveztük, hogy belekezdünk a babaprojektbe, de úgy alakult, hogy június óta már a természetre bízzuk a baba érkezését :)

Márciusban egy nőgyógyászati probléma miatt abba is hagytam a gyógyszert 9 év után (méhszájseb), kétszer normálisan, várt időben megjött, június óta beállt 33 naposra ciklusom, de csak 1-1,5 napig tart. Orvosom szerint örüljek, nincs semmi gond. Ez az 5. "próbálkozós" hónap, eddig nem görcsöltem rá, de már jó lenne, ha jönne...Ebben a hónapban figyeltem először tudatosan a peteérést, 14. napom éreztem a tüneteket,remélem ebben a hónapban sikeresek voltunk/leszünk:) Mindenkinek gratula, akinek már összejött és kitartást és türelmet, aki még várja!

423. Ageeca (válaszként erre: 422. - Adrycy)
2015. okt. 18. 14:55
Izgiiiiiii teszt?
422. adrycy
2015. okt. 17. 19:07

Ageeca akkor az nagyon szupi ha te is erzed !! :) Tok szupi es kivanom hamarosan te is anyuka legy :)

Nekem ma egett belulrol a cicim tobbszor is par percig eleg fura volt bar sehol nem olvastam tunetkent.meg leesett a vercukrom gyengeseg kapott el de ettem egy csokit jobb lett. Probalok nem tuneteket bebeszelni de ez igy volt ma ez 100% bar ez a belulrol mell eges fura :) az aktus utan 11 nappal vagyok.

421. Ageeca
2015. okt. 17. 09:44
1x kíváncsiságból vettünk a dm ben ovu tesztet, 5 db volt a dobozban, es 2 napig marha eros volt a masodik csik is.... De akkor is nagyon fájt, es onnantól tudom h az bizony ovu fájdalom
420. Ageeca
2015. okt. 17. 09:39

Sziasztok :)


Vitamint szedek es januárban mi is ra állunk :)

Ovut én is megérzem de eléggé gorcsolok olyankor :(

419. adrycy
2015. okt. 16. 13:41

Hmm igen elég fura és érdekes.

De remélem minden rendben lesz velünk és hamarosan anyucik leszünk :)

418. Gliese (válaszként erre: 417. - Adrycy)
2015. okt. 16. 13:14
Ez érdekes. Az emberi test annyi meglepetést tud okozni. Akinek azt mondják meddő, az sorra terhes lesz, akinek azt mondják semmi baja, annak meg nem sikerül. Fura dolgok.
417. adrycy
2015. okt. 16. 12:55

Akkor szerencsésebbek vagyunk valamivel mert sajnos sok nő nem érzi vagy nincs tünete olyankor.

Képzeld van egy olyan ismerősöm akinek a teszt kise mutatta csak 4. hónapban a babát.:) De persze elment orvoshoz és kiderült 7 hetes terhes :) utána is hiába tesztelgetett negativ volt :D 4 honap után lett pozitív :D

416. adrycy
2015. okt. 16. 12:52

szerintem korán teszteltél mindenképp csinálj még:)szorítok !


Jaj értem akkor te is második hónap után vontál be egy kis segítséget :)

415. Gliese (válaszként erre: 412. - Adrycy)
2015. okt. 16. 12:21
Amúgy én is érzem, de az ovu teszt előtt nem tudtam hogy azt érzem olyankor.
414. Gliese (válaszként erre: 412. - Adrycy)
2015. okt. 16. 12:20
5. hónapja próbálkozunk.
413. Gliese
2015. okt. 16. 12:17
Én vasárnapra nem várom, de tegnap csináltam tesztet és negatív.
412. adrycy
2015. okt. 16. 11:59

UMM NAGYON SZORÍTOK :) Mikorra nem várod? tüneteid vannak ?

ha jól értelmezem 3. honapja próbálkoztok.

Én is gondolkozom használok ilyen Ovus tesztet. Jókat olvastam rola. Bár én ugy gondolom érzem a peteérést bő vizes nyák hasgörcsök puffadás. Elötte végig probálkozunk meg utána is 2 naponta

Tiszta izgatott vagyok ugy gondolom ez is csodálatos időszak az életünkben és várjuk a csodánkat :)

411. Gliese (válaszként erre: 410. - Adrycy)
2015. okt. 16. 11:53
Én a három utóbbi ciklusban használtam ovu tesztet. Az elsőnél nem kaptam értékelhető eredeményt, a másodiknál nagyon szépen megmutatta (onnan tudom, hogy pont 14 napra rá jött meg), a harmadik is mutatott pozitívat, majd most fog kiderülni, hogy valós volt-e.
410. adrycy
2015. okt. 16. 11:05

SZEPLAKISZ: KÖSZÖNÖM SZÉPEN ÉS ISTEN ÉLTESSE A KISFIAD. :)és biztos vagyok benne a második kicsid már kislány lesz :)

GLIESE: NEM baj ha most nem sikerült én is az első probálkozásnál már azt hittem na most rögtön sikerül de hát igazán elkell csípnünk a jó időpontot megfoganhasson a drágánk. Köszönöm a szurkolásod és én ugy vagyok nem görcsölök rá mert ahogy olvastam az csak rosszabb :D bár nagyon nehéz megállni ne figyeljelm magam :D :D

A KÍNAI fogantatás naptár azt jelzi ha decemberig megfogan minden honapban kislányt ir :D Remélem sikeres leszek az éven :D és TE IS !!!! NAGYON SZURKOLOK MINDENKINEK AKI ÉPP SZERETNE KISBABÁT. :d

RITUS : NAGYON SZURKOLOK NEKED IS !!!!MINNÉL HAMARABB MEGFOGANJON A KIS CSODÁD ! ELSŐ HÓNAPOTOK?? TI IS FIGYELITEK AZÉRT KÖZÉP IDŐBEN LEGYETEK EGYÜTT? VALAKI HASZNÁL OVU TESZTET? BÁR ÉN ÉRZEM A PETEÉRÉSEM DE REMÉLEM JOKOR ÉRZEM ÉS JOKOR PROBÁLKOZUNK :d:d

JOL VAGYTOK ?? NEKEM 10 NAP VAN MÉG A NEM VÁRTIG DE ADDIG IS 2 NAPONTA EGYÜTT VAGYUNK.

IRJATOK SOK PUSZI CSAJOK

409. girl62
2015. okt. 13. 17:42
Sziasztok! Ha van valakinek Clostylbegyt tablettája (bontatlan doboz), akkor megvenném! Írj privit! Köszi.
2015. okt. 12. 17:34

Sziasztok. Mi is mostanában vágunk bele a babaprojectbe a párommal. Már nagyon izgulok. :)

Remélem minél hamarabb sikerül. További szép estét és megy a drukk mindenkinek :)

407. Szeplakisz (válaszként erre: 405. - Gliese)
2015. okt. 12. 13:22
Nálunk bejött a kínai... :)
406. Gliese
2015. okt. 12. 13:07
Többiekkel mi újság?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook