Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első babánk villámgyors születése fórum

Első babánk villámgyors születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Első babánk villámgyors születése

1 2
2012. júl. 4. 13:53

Gratulálok, tényleg nagyon szép kisbaba!

Megkérdezhetem hol szültél? Mert nálunk sem gázt, sem egyéb fájdalomcsillapítót nem adtak a szülés alatt, végig oxitocint kaptam, ami ugye csak erősíti a fájásokat. De a toló fájások ahhoz a fájdalomhoz képest valóban semmik sem voltak. A varrásnál sem kaptam semmiféle fájdalomcsillapítót... Ilyen gázról meg nem is hallottam. (Pedig 1,5 éve szültem... és hamarosan ismét fogok. :))

16. be749d73f9 (válaszként erre: 15. - Muslinca1)
2012. júl. 4. 12:43
Én a burokrep. után kaptam, amikor nagyon bedurvult a dolog.....és hát töredékét éreztem az azelőtti fájás erősségének! A varrásnál eszembe sem jutott, h kérjem.... :(((( Köszi a tippet, majd legközelebb!!
15. muslinca1 (válaszként erre: 1. - Be749d73f9)
2012. júl. 4. 12:33

Gratulálok! Nekem hosszabb volt, de a tolófájások tényleg nem voltak vészesek.

Viszont én varrásnál kaptam a gázt, és valami csuda jó volt :). Aki teheti, csak kérjen :D.

Úgy elbódított (azt mondták csak azt szívjam a levegőből külön ne), hogy szuperul éreztem magam varrás közben...

14. be749d73f9 (válaszként erre: 12. - Golfáramlat)
2012. júl. 4. 12:33

Akkor ő győzött!!!!

Én nem mondtam, h az én szülésem volt a világon a legrövidebb, arra próbáltam a címben célozni, h ahhoz képest, hogy első babánk volt, meg hogy sokan mennyit szenvednek, mire megszületik a kis kincsük, ahhoz képest nekünk könnyű dolgunk volt!!

13. golfáramlat (válaszként erre: 12. - Golfáramlat)
2012. júl. 4. 12:07

Folyt: nem császárral, simán!


A doki megvizsgálta, és közölte, hogy mindjárt itt a baba! És lőn....

12. golfáramlat (válaszként erre: 11. - Be749d73f9)
2012. júl. 4. 12:06
Unokahúgom 20 perc alatt szült meg.
11. be749d73f9 (válaszként erre: 9. - F799cac10e)
2012. júl. 4. 11:47

Egy nap alatt???? Nem! Az 1.fájástól a baba megszületéséig össz-vissz 6,5 óra telt el.

A neheze pedig mindössze fél óra volt....

10. be749d73f9 (válaszként erre: 8. - Kyra1978)
2012. júl. 4. 11:42

Nálunk is már nemsoká 2 éves lesz a kis öcsi... :))

Tervezem, h az ő születését is megírom!

Jó egészséget nektek!!! És könnyű, gyors szülést, gondolom most már gátvédelemmel!!! :)

2012. júl. 4. 11:02
mért egy nap alatt megszületett?
2012. júl. 4. 10:51
Gratulálok a gyönyörű kislányodhoz! :) Sajna én is pont ugyanígy jártam, ami a gátvarrást illeti, két injekció ellenére is. Nálunk már úton van a kistesó, és igazából ez az egyetlen, amit nem szívesen élnék át újra. :S Várom a történeted folytatását! :)
7. be749d73f9 (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2012. júl. 4. 10:08

Akkor ti még nálunk is gyorsabbak voltatok! :) Örülök, hogy csupa szép emléked maradt!

Bár voltak kellemetlenségek, nekem is alapvetően pozitív ez a szülésélményem! :)

6. be749d73f9 (válaszként erre: 2. - Bekacomb)
2012. júl. 4. 10:06
Köszönjük szépen a jókívánságokat! :)
5. be749d73f9 (válaszként erre: 4. - F930558318)
2012. júl. 4. 10:04
Örülök, h jól szórakozol, de miről is beszélsz????????
4. f930558318 (válaszként erre: 2. - Bekacomb)
2012. júl. 4. 10:02
Köszönjük szépen!! :)
2012. júl. 4. 09:38

Gratulálok a kislányhoz, sok erőt, jó egészséget kívánok nektek.


Az én első szülésemet talán valóban villámgyorsnak lehet mondani. Anno, 35 évvel ez előtt még nem volt 3D felvétel, meg sok egyéb, csak szív ultrahang. 30-ra voltam kiírva, így nem is gondoltam 25-én, péntek délután, estén, hogy éjszaka megszületik a fiam. Este 9-kor még süteményt ettem, na ennek meg is lett az eredménye. 23 órakor úgy éreztem, ki kell mennem vécére, de akkor már véres váladék jött, ami arra utalt, hogy szülni fogok. Vártam még egy kicsit, amíg beigazolódott sejtésem, és a rendszeres fájások. Mentőt hívtunk, és fél 1-re már kórházban voltam. Több anyuka is vajúdott, de megelőztem őket. Fájásaim nem voltak elviselhetetlenek, csak a burokrepesztés volt kellemetlen. Szerencsére gyorsan beért az orvosom, és a szülőágyra fektettek. Persze itt láttam viszont az esti süteményemet. De mivel fájásaim sűrűek voltak, így magamban le kellett tisztáznom, most hányok v. szülök. Nem volt kétség, 1-2 nyomás és fél 3-ra megszületett a fiam. Mindenkinek hasonló szülést kívánok. Semmi rossz élményem nem volt vele kapcsolatban, ami nem természetes lenne.

2012. júl. 4. 09:23
Álomszép kislány, illetve azóta már nagylány. Gratulálok a hozzáállásodhoz és a gyönyörű bébihez is, sok-sok szépet és jót kívánok nektek! :-)
2012. júl. 4. 09:08
Az egész várandósságom alatt végig tudatosan készültem a szülésre!
Csak pozitívan gondoltam rá: könnyű lesz, már ugye amennyire egy szülés könnyű lehet, gyors lesz, nem lesz semmi gond!
Mondjuk, az igazság az, ha a genetikát is figyelembe vesszük, anyu után erre megvolt minden esélyem/esélyünk...

Ugrás a teljes írásra: Első babánk villámgyors születése
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook