Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elpukizni magam a nőgyógyászati vizsgálat közben?! fórum

Elpukizni magam a nőgyógyászati vizsgálat közben?! (beszélgetős fórum)


1 2
16. New(l) (válaszként erre: 15. - 71ddaa07fa)
2021. nov. 6. 18:50
Ne is mondd, szintén vonat (tömött), utolsó pillanatban találtam wc-t. Utána nagyon sokáig rettegtem, hogy ez újra megismétlődik, hiába úsztam meg a kalandot. Mikor bekopogsz a forgalmi irodába valami csoffadt vadnyugati állomáson, hogy odaadnák-e a toilett kulcsot, és úgy telnek a másodpercek mint ha órák lennének... 🙄🥴. Sokáig utána ha megkuttyant e belem, már tört rám a pánik.
15. 71ddaa07fa (válaszként erre: 13. - Amy88)
2021. nov. 6. 18:45

Nagyon esélyes, hogy nálad ez a dolog idegi alapon működik.

Egy időben azért szoktam le a buszozásról, mert mindig ott jött rám a szapora. Volt, hogy 45 percen keresztül szorítottam, nehogy enni ne adjak a gatyámnak. A Hatvan-Budapest távolság nem tűnik soknak, így kimondva, de mikor kettő percenként jönnek a tolófájások úgy már nem kellemes.

Amíg ezen görcsölsz ez mindig elő fog jönni nálad a vizsgálatok során, akkor is, ha nem eszel semmit. Próbálj nem ezen idegeskedni, hanem fesztelenül menni és engedni, hogy belenézzen a nőgyógyász a kaptárodba, hogy zümmög-e a méhed. :))

14. VendrinerPiroska (válaszként erre: 13. - Amy88)
2021. nov. 6. 18:44

Így igaz, és még szerencse, ha megáll a pukinál. Én múltkor tornán "produkáltam". Iszonyú kellemetlenül éreztem magam, de az oktató nagyon kedves volt, meg a többiek is. Bár hogy mit gondoltak esetleg, az más kérdés.


Különben én sem érzem, hogy puffadnék, de ha esélyes, hogy a hasamat fogják piszkálni, akkor bekapok egy Espumizánt.

13. Amy88 (válaszként erre: 11. - 71ddaa07fa)
2021. nov. 6. 18:26
Ott velejárója a vizsgálatnak ez a dolog.
12. Amy88 (válaszként erre: 11. - 71ddaa07fa)
2021. nov. 6. 18:25
Az más dolog. Szeintem egy lapon sem lehet a kettőt említeni.
11. 71ddaa07fa (válaszként erre: 10. - Amy88)
2021. nov. 6. 18:11
Mi lenne veled egy vastagbél tükrözés után, mikor az embernek a sok levegőtől, amivel a beleit felfújják úgy szól a segge, mint a cseh trombita. :)
10. Amy88 (válaszként erre: 9. - Lau_Ra)
2021. nov. 6. 18:08
Biztosan, de ez engem nem vigasztal.
2021. nov. 6. 17:50
Szerintem egy orvos látott már durvábbat is. 😃
8. Amy88 (válaszként erre: 3. - 1d334fe33f)
2021. nov. 6. 17:47
Szerintem idegi alapon van már. Nem eszem semmi puffasztot alapból sem. Mégis míg várok a vizsgálatra érzem, hogy hát tudnék pukizni, 😆.
7. Amy88 (válaszként erre: 5. - 55Judit)
2021. nov. 6. 17:46
Hát ha ki tudnám számítani... Mert van, hogy hétfőn délután hívnak, hogy kedden reggel menjünk vizsgálatra.
6. Amy88 (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2021. nov. 6. 17:45
Nem puffadok, szóval nem szednek be ezért semmit sem, de köszi 🙂.
2021. nov. 6. 17:30
Vizsgálat előtti napon olyasmit egyél, ami nem szeles. Pl. krumpli, banán.
4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Amy88)
2021. nov. 6. 17:26

Velem ugyan ilyen még nem fordult elő, de még előfordulhat. Szerintem látott a doki már cifrább dolgokat is.

Ha megtörténik kérj elnézést, de ne rágd magad!

3. 1d334fe33f (válaszként erre: 1. - Amy88)
2021. nov. 6. 17:25

Nem, soha.

3 gyereket szültem megannyi vizsgálat volt de tényleg nem.

Ne egyél semmi olyat ha tudod menned kell vizsgálatra ennyit tudok tanácsolni.

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Amy88)
2021. nov. 6. 17:24
Vegyél be vizsgálat előtt Espumizánt estleg.De tuti nem te vagy az egyetlen,,előfordulhat ,,ne aggódj:)
2021. nov. 6. 17:18
Fú szóval volt egyszer 13 éve egy ilyen esetem és azóta ettől rettegek, hogy csak ne kelljen vizsgálat közben pukiznom. És hát elég sokat vizsgálnak, mert meddőségi klinikára járunk és hát hüvelyi ultrahanggal néz mindig a doki. De nem is ez a resze a kellemetlen, hanem pl mikor lombiknál leszívás van altatásban, akkor nem tudom nyilván visszatartani ha jönne is. Plusz mikor beültetés van és a fenekem pont a doki fejével egy magasságban van, akkor is mindig ettől rettegek. És nem tudom, hogy már idegi alapon, vagy miért, de sokszor volt, hogy bizony oda kellett koncentrálnom, hogy ne pukizzak a doki arcába. És annyira kínos, de nekem ez a nagy félelmem ezekben a helyzetekben. Veletek esetleg voltak már ilyen balesetek? Vagy mondjuk évi méhnyakrákszűrés alatt nem fordult elő ilyen? Annyira égőnek érzem és feszengek miatta.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook