Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elolvasnék egy jó könyvet fórum

Elolvasnék egy jó könyvet (beszélgetős fórum)


1 2
19. Highlander73 (válaszként erre: 15. - Adriiiii)
2013. jan. 14. 08:39

Hmmmmm,nőies,izgalmas?

Daphne Du Maurier:A Manderley-ház asszonya.

18. Highlander73 (válaszként erre: 17. - Csurmi)
2013. jan. 14. 08:37
Gondolom ez Agatha Christie lenne? :)
17. Csurmi
2013. jan. 14. 08:33
Agatha Cristi + Nora Roberts nagyon nagyon jók.
2013. jan. 14. 08:27

Pl. G. Szabó Judit: Megérjük a pénzünket! - ifjúsági regény.

Kezdő olvasónak kiváló, mert nem túl hosszú, humoros, könnyed.

2013. jan. 14. 08:15

Pl. romantikus..de ne olyan, h az ember elbőgje magát rajta. Legyen nőies, de egybe izgalmas is. Szóljon az életről-barátságról..akármiről..

Liptai K. csak azért akarom elolvasni, mert szeretem mint színésznőt, és szerintem egy elég sok oldalú egyéniség. De elég sok embertől hallottam, h nem érdemes elolvasni, mert nagyon semmit nem ír le a könyvében.

14. Nikk_1982 (válaszként erre: 11. - 97af1cbfd7)
2013. jan. 14. 08:13

Én is ajánlanám Rejtőt kezdetnek, különösen a Piszkos Fred, a kapitány című remeket. Na az az első három sor után is már letehetetlen...


De egy jól megírt történelmi regénybe is belevághatsz, pl Robert Merle: Francia história


Vagy ha jobban eleresztenéd a fantáziádat, akkor még javaslom Diana Gabaldon: Outlander című könyvét. Vaskos, de nagyon jó

2013. jan. 14. 08:11
Vladimir Nabokov: Lolita
12. Zamila
2013. jan. 14. 08:09
Dean R. Koontz könyvei is nagyon jók,Stephen King stílus abszolút.Nagyon jók a Vavyen Fable könyvek is,főleg az elsők,a Halkirálynő trilógia.
2013. jan. 14. 08:06
Én minden kezdőnek Rejtő Jenőt ajánlom. Letehetetlenek a könyvei és remek alap, meghozza a kedvez az olvasáshoz.
10. RLindi
2013. jan. 14. 08:00

[link]


Innét is gyűjthetsz ötleteket!

Ha most kezdesz igazából olvasni akkor valami tuti jóval kezdd, ne L.Klaudiával:s

2013. jan. 14. 07:50

Hát,kérdés milyen tipusú könyvek vonzanak?Tipikus női könyvek pl.: Jane Austen:Büszkeség és balítélet,Charlotte Bronte:Jane Eyre-ezek nálam kedvencek.Nagyon jó Schäffer Erzsébet minden könyve.Nálam letehetlen volt:Bernhard Schlink:A felolvasó,Cecilia Ahern:U.I. Szeretlek,James Herriot:Az élet dicsérete.

Agatha Christie krimik a legjobbak,ha szereted.

2013. jan. 14. 07:48
Érdemes szétnézni a Molyon. Ott rengeteg könyv van rövid tartalommal és olvasói véleményekkel, idézetekkel. Én onnan táékozódom legtöbbször.
2013. jan. 14. 07:35
Fejős Éva összes könyvét tudom ajánlani, nekem személy szerint az egyik kedvenc íróm. Valamint a Szürke-trilógiát! :)
2013. jan. 14. 07:35

Én szintén Stephen King rajongó vagyok :)

Véres, izgalmas, nagyon jó :)


Ha romantikus vagy, vagy szeretsz az élet nagy szerelmi kérdéseiben elmerülni, illetve érdekel a spiritualitás, akkor ajánlom Coelho könyveit, nekem mind meg van :)


Én Liptai könyvét akkor se olvasnám, ha kötelező lenne... :/

5. access (válaszként erre: 1. - Adriiiii)
2013. jan. 14. 07:33

Szép napot :)


Nézőpont kérdése kinek mi a jó :) van akinek a krimi, van akinek a humor, van akinek a romantika, lehetne sorolni :) esetleg egy kis pontosítás segíthetne :)

2013. jan. 14. 07:33
Dél királynője, ami most megy a tévében is. Nagyon izgalmas, megtörtént eseményt dolgoz fel.
2013. jan. 14. 07:20
nálan Stephen King a befutó. bármelyik könyve...izgalmas, magával ragadó.
2013. jan. 14. 07:02
Ehhez nem ártana tudni, milyen stílust szeretsz ...
2013. jan. 14. 06:54

Eddig nem igazán szerettem olvasni, de most mégis valami rávitt, h pedig jó lenne. Kedvet kaptam hozzá. De nem tudom, h melyik könyvet lenne érdemes elolvasnom. Megvettem Helen Exley-től A nők ereje című könyvét, na de ebbe csak idézetek voltak :/. Kiakarom cserélni Liptai Klaudia Az Álomnőre.

De ezenkívül még érdekel vmi jó kis könyv. Bármi szóba jöhet, utána nézek, és ha megtetszett akkor irány a könyvesbolt:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook