Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elocom kenőcsöt meddig lehet használni? fórum

Elocom kenőcsöt meddig lehet használni? (beszélgetős fórum)


1 2
19. barcabo (válaszként erre: 17. - Heni86)
2010. aug. 17. 11:53
esetleg valami gyümi?!?!?sokan nem csípik pl. a barackot
18. Clau26 (válaszként erre: 16. - Heni86)
2010. aug. 17. 11:50
szinte kiröhögött,hogy miért akarok én allergia e tesztet,mert pont ugyanezt mondtam neki mint te,de végül belement azt mondta szeptemberben menjek mert akkor tudják megcsinálni és 3napos lesz,remélem abból kiderül,mert unom már a fölösleges pénz kidobást..felhívom akkor a dokit és megkérdezem tőle,hogy ilyenkor mi van?kenhetem még?de szerintem megvárom akkor az allergia tesztet csak kiderül valami..egyébként ilyen hülyeséget,hogy ne mosogassak,ne takarítsak..80évesen ez elvárható de egy 26éves anyukától nem hiszem..ja és gumikesztyűben én nem tudok mosogatni..nem tudom ti hogy vagytok ezzel?
17. Heni86 (válaszként erre: 15. - Barcabo)
2010. aug. 17. 11:49
Sehol máshol nem jön ki neki csak a szája mellett néhány picike pötty. Abból gondolom, hogy talán tényleg elmúlhat mert egyre ritkább szerencsére a dolog. Pl. egész nyáron nem volt neki, most kijött tegnap de már el is múlt pedig 2x kentem be. Most próbálok én is rájönni, hogy mi okozhatja...
16. Heni86 (válaszként erre: 14. - Clau26)
2010. aug. 17. 11:44

Szteroid tartalmú ami azért csak nem tesz jót. De nem tudom pontosan milyen káros hatásai lehetnek hosszútávon. Erről tényleg a dokit kellene megkérdezni. :S

És nem lehetne esetleg kideríteni, hogy mi okozza? Már ha tényleg annyira csúnya és fáj...

15. barcabo (válaszként erre: 10. - Heni86)
2010. aug. 17. 11:41
nem akarlak elkeseríteni,nálunk sajna egyre roszabb lett az évek alatt.másfél évesen mikor kijött a bajunk azt mondták mindenhol hogy mire iskolás lesz tünetmentesíthető a dolog,(mert ezt kinőni nem lehetmcsak tünetmentessé tenni)és most megyünk suliba.-(((
14. Clau26
2010. aug. 17. 11:39
ja,hát nekem még el se múlt..hétfőn volt 1hete hogy kenem..de ugyanúgy ki van repedezve csak nem fáj annyira..én már nagyon belefáradtam az orvosokba,most voltam a 3.nál ez kb a 6.krém,most megint menjek vissza hozzá?megint dobjak ki 2000ft-ot egy újabb kenőcsért ami nem használ?eddig reménykedtem hogy jobb lesz,de most elkenődtem picit hogy azt írjátok pár nap alatt rendbe kellett volna jönnie.egyébként miért baj ha függőséget okoz?legalább addig se fáj nem?
13. homokóra (válaszként erre: 8. - Tina87)
2010. aug. 17. 11:39
én max.kétszer bekenem, és eltűnik...de ezt úgy két hetente
12. homokóra (válaszként erre: 10. - Heni86)
2010. aug. 17. 11:38
igen...gyermekkorban ez más..de én már vén vagyok-:)
11. barcabo (válaszként erre: 7. - Homokóra)
2010. aug. 17. 11:36
lehet,a lányom nagyon bőrallergiás,anno ezzel próbálgatták kezelni de csak ideig óráig volt jó.ha nem kentük észrevettem én is hogy addig vakaródzott még el nem kellett kezdeni kenni megint.na akkor kaptunk egy igaz sokkal erősebb krémet amit tényleg csak alkalomadtán szabad kenni de azonnal elmulassza és elég sokáig tünetmentesít.
10. Heni86 (válaszként erre: 5. - Homokóra)
2010. aug. 17. 11:34

Igen, sajnos ez így van. :(

Bár a kisfiam talán még kinőheti a doki szerint. Nagyon remélem...

9. barcabo (válaszként erre: 4. - Barcabo)
2010. aug. 17. 11:33
és mindenképp jó ha higításban kened fel,sima gyógyszertári kenőccsel
2010. aug. 17. 11:33
Nekem is csak pár napig kell és utánna megint hónapokra nem jön elő, úgyhogy csak pár napig, max. egy hétig használtam eddig.
7. homokóra (válaszként erre: 4. - Barcabo)
2010. aug. 17. 11:33
akkor én már függök-:)
2010. aug. 17. 11:33

Utókezelésnek esetleg próbáld ki az Elobase-t. Azzal kenheted akármeddig úgy tudom...

Nálunk néha az is elég hogy eltűntesse a foltokat mikor még épp csak halványak. Hátha szinten tartaná.

5. homokóra (válaszként erre: 3. - Heni86)
2010. aug. 17. 11:33

Igen..teljesen eltűnnek a viszkető foltok..nekem is...de aztán újra előjönnek(csoki, fűszeres ételek)

Azt mondta a bőrgyógyász, hogy ezt csak karban lehet tartani, de amíg élek, elkísér-:)

4. barcabo (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. aug. 17. 11:32
szia.2-3 napig szabad mert függőséget okoz,megszokja a bőröd és utána mindíg igényli.
2010. aug. 17. 11:30

Szia!


Én a kisfiamnak kenem vele a szája körül igaz 50%-os higításban de neki max. 3 napig kell és már el is tűnik. A doki anno azt mondta hogy egy hét alatt ha nem múlik el tűle menjünk vissza. Gondolom azért mondta mert tovább nem nagyon kéne...

Sajnos neki is visszajön váltakozó időközönként kb. 2 havonta. :( De ha időben elkezdem kenni eltűnik teljesen.

2. homokóra (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. aug. 17. 11:29
évek óta használom, pedig nem szabadna....mondják az okosok...de nekem csakis ez segít
2010. aug. 17. 11:27

Sziasztok!


Aki használta már ekcémára tudna nekem segíteni,hogy mennyi ideig szabad kenni vele a kezem,mert úgy nézz ki végre ez használ,kicsit talán javult tőle,de ha majd abba hagyom nem lesz újra rosszabb?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook