Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elmúltak a tünetek fórum

Elmúltak a tünetek (beszélgetős fórum)


18. ranit (válaszként erre: 17. - 5236d12e25)
2021. nov. 22. 19:43
Csak aggódok, hogy eltünt a pöttyöcske.Még egy hét az UH.
17. 5236d12e25 (válaszként erre: 15. - Ranit)
2021. nov. 22. 18:56

Nekem 3 piszok nehéz, komplikált, veszélyeztetett terhességem volt.

Igazából ne hidd, hogy az a jó/jobb mikor 17 meg 20.hétig öleled a wc csészét.

Marokszámra szeded a savlekötőt, ülve alszol az elejétől fogva, mert folyamatosan jön vissza a sav.. A magnéziumot még jobban marokszámra tömöd mert moccanni se bírsz anélkül,hogy ne görcsölne valamid.

Olyan hiperérzékeny a melled, hogy elviselni alig tudod a létezésüket, vagy olyan ólmos durva fáradtság kisér az elejétől a végéig és még szülés után is majdnem 1 évig, hogy legszívesebben téliálmot aludnál mint a medve..

Örülj, és élvezd amíg még nem teher a terhesség. 🙃

A komplikációkat inkább nem írom.

16. NomNom (válaszként erre: 15. - Ranit)
2021. nov. 22. 16:34

Hmmm mondjuk az irodában a Nespresso kávétól volt hányingerem. Azóta sem bírom meginni. 😂

Meg amikor a lift elromlott és gyalog mentem a negyedikre úgy, hogy még nem reggeliztem, szinten émelyegtem. De kb ennyi volt.

15. ranit (válaszként erre: 14. - NomNom)
2021. nov. 22. 16:32

Nekem eddig volt valamennyi "tünetem" (pl. a szerencsen dió illatától majdnem hánytam, néha émelygés, szagokat erőssebnek érzem, mell érzékenység), csak most eltűntek...talán egy kicsit a mellem még érzékeny


Durva lehetett a 12.hétig várni...meg is kattantam volna :D

14. NomNom (válaszként erre: 1. - Ranit)
2021. nov. 22. 16:30

Semmi “tünetem” nem volt, viszont 2 éjszaka is olyan görcsöm volt hogy azt hittem vége. Egy csepp vér sem jött végül.

UH-m pedig csak 12. héten volt úgyhogy gondolhatod. 🤷‍♀️

Végül teljesen komplikáció mentes terhességem volt.

2021. nov. 22. 15:43

Vegyél be magneziumit, esetleg 1 szem nospat.

Nem lesz semmi baj. Ilyenkor nekem se volt igazan tunetem. Legalabb is nem minden nap. Van amikor erzed, van amikor nem.


En a 15 hetet betoltottem. Magnezium siman meget napi 3is akar.

Nekem a doki azt mondta h nospat is kapjak be neha neha. Mert nekem is voltak gorcseim.

12. ranit (válaszként erre: 11. - Bichi)
2021. nov. 22. 15:29
Jó nem tudom, csak fura...oké még visszajöhetnek a tünetek, még csak 4 hete fogant.
11. Bichi (válaszként erre: 1. - Ranit)
2021. nov. 22. 15:16
Lennének bajok, ha egy veszekedéstől elmenne a gyerek, szóval ettől el nem tűnik semmi :)
10. ranit (válaszként erre: 9. - Bius86)
2021. nov. 22. 13:05
Köszi a tippet :)
2021. nov. 22. 12:43

Egyetértek az előttem szólóval. Nekem is jöttek mentek, és én is állandóan frászban voltam miatta, de hála az égnek semmi rosszat nem jelentett és pont ma 4 hónapos a mi kis királylányunk :)

Én azzal nyugtattam magam ebben az 1-2 hétben, hogy viszonylag sűrűn voltam hcg vérvételen. Lehet az téged is megnyugtatna ha elmennél a héten 2re, hogy lásd emelkedik az érték.

Plusz még a szívhanghallgatót tudom még ajánlani, igaz az picit később jó, de nekem kisimította az idegeimet két UH között a 12-ik héttől (akkor találtam meg először vele a picit).

2021. nov. 22. 12:01

Semmit nem jelent, a tünetek jönnek mennek, van akinek végig semmilyen tipikus terhes tünete nincs.


Igazából a nők 2 dolog miatt panaszkodnak.

Ha vannak tünetek vagy ha nincsenek 😂


Addig amíg nem vérzel nincs baj.

7. babyapocakban (válaszként erre: 6. - Ranit)
2021. nov. 22. 11:08
Hát nagy keletje lenne, úgyhogy csináld meg és nem lesz anyagi gondja még az unokáidnak se! 😁
6. ranit (válaszként erre: 4. - Babyapocakban)
2021. nov. 22. 11:04

Fogok venni egy házi UH-t :D, hogy mindig lássam.


Amúgy nem lenne rossz ötlet kifejleszteni egy ilyen applikációt.

5. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Ranit)
2021. nov. 22. 11:03
Nekem is 2napig enyhe volt,utána még éjszaka is émelyegtem😅😅szóval lehet nálad is csak 1-2nap ilyen nap amikor jobban érzed magad,aztán folytatódik az émelygés meg minden tovább
2021. nov. 22. 11:01
Próbálj megnyugodni, ez nem jelent tényleg semmit sem.
3. ranit (válaszként erre: 2. - Babyapocakban)
2021. nov. 22. 10:58

Jövő kedden :( még nagyon sokára lesz.

Bár el tudnék menni azonnal valahová...


Már 40-en túl vagyok...első terhességem...

2021. nov. 22. 10:56

Szerintem ezt most verd ki gyorsan a fejedből! A tünetek nincsenek kőbe vésve, bármelyik nap lehet bármilyen. Egy veszekedés meg nem okoz semmit sem.


Mikor mész megint orvoshoz?

2021. nov. 22. 10:51

6 hetes terhes vagyok ( azaz fogantatás 4 hete). Múlt héten voltam UH-n, ott láttak egy 2mm-s kis embriót szívcsővel és szikhólyaggal:)

De most elmúltak a tüneteim. Volt szagérzékenység, émelygés, és kis hányinger, de most semmi. A cicim is csak minimálisan érzékeny.

Vérzés nem volt, de tegnap a párommal nagyon veszekedtünk :( , akkor éreztem egy nagyon kicsi megjön érzést.


Vajon eltűnt a kis pöttyöcském? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook