Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elfújta a szél ... fórum

Elfújta a szél ... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8
136. 60d7865544 (válaszként erre: 134. - Guruljka)
2019. júl. 29. 14:12
Én ugy tudom,hogy az állami támogatást,a munkaadó kapja.Vagy ez más?
135. Icuska538 (válaszként erre: 133. - Guruljka)
2019. júl. 29. 13:41
Kinek cimezted ? Ha rám gondolsz ? Rosszul teszed..én nem vagyok ellenséges. De velem se legyen más sem ugyanolyan jogú tagjai vagyunk mindannyian a hoxanak és azon belül bármely fórumnak...
2019. júl. 29. 13:32

Váltsunk témát:

A polgármesternek köszönhetően, mivel a fiam közmunkás volt több, mint egy éven át, és mivel saját keresés eredményeképp talált munkát, fogunk kapni állami támogatást is, aminek nagyon örülök. Most kérdeztem meg pontosan, mi minden igazolást kell vinni, és 30 napunk van a kérelmet a foglalkoztatási osztályon (lánynevén Munkaügyi Hivatal) beadni. Még azt is elküldik mailben, csak ki kell nyomtatni és kitölteni.

2019. júl. 29. 13:28

Kérlek, ne légy ellenséges, én még csak az okát sem tudom, én miért kapok néha az itt említett személytől üzeneteket, hogy hagyjam békén.

A nevét nem tudom említeni, mert már elvesztettem a fonalat.

Már nem tudom, hova ne szóljak hozzá. Tegnap nyitott egy fórumot, az első hsz.-e egy általános üdvölzés volt, a második már az, hogy "Guruljka hagyj békén", pedig meg se nyikkantam.


A vita okát és eredetét nem ismerem Napsugár és Soknevű között, de semmiképpen nem tartom jónak, ha mindenütt ez a vita zajlana.

132. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 131. - Icuska538)
2019. júl. 29. 13:21
Igen... egyetértek.
2019. júl. 29. 12:42

Nem értem ,nem érthetem...mostanában mi folyik úgy összeségeben a hoxán. Vita ellenségeskedés belépés kilépés szúrkálódás amit csak az nem ért aki ,aki nem akar. Van egy egy aránylag összeszokott csapat ha más hozzászól....elkerülik....ők egymással jól elbeszélgetnek ..idegen ritkan beszélhet bele. Nem igy volt ez anno

.

2019. júl. 29. 12:34
Helyes a hozzaszólásod!
2019. júl. 29. 12:17

Kedves egészségedre. Elfelejtettem mondani, hogy a hűtőben van tejszín is, akinek kell. Jó munkát kívánok, és ebéd után jó pihenést.

Majd kíváncsiak leszünk a fiad beszámolójára, hogyan telt az első nap.

128. arany52
2019. júl. 29. 11:53

Biztos remekül megállja helyét fiaed az új helyen.

Mi is éjjel 3.15-kor kelünk. Lányom is korán kezd.

2019. júl. 29. 11:50

Jöttem egy kis tejeskávéra.

A fiamnak ez az első munkanapja az új helyen, gondolok rá.

Izgultunk - és mivel reggeles műszakban kezd, nagyon korán, fél négykor kel. Én a szokott elalvós filmekre most nem aludtam el, csak miután rendben elindult a munkába. Utána aludtam egy kicsit, majd este álmos leszek.

Van telefonálós elintézni valóm is, és munkám is, a kávé után belefogok.

126. cika58 (válaszként erre: 125. - Napsugár8)
2019. júl. 29. 11:41
Úgy látom, hogy ad munkát az adminnak:((
125. Napsugár8 (válaszként erre: 124. - 60d7865544)
2019. júl. 29. 11:35

Persze. Ott van a tálaló szekrényben, ha csak a kora reggeli vendégem össze nem törte haragjában az összeset. Mert hogy bejegyzéseket, és az ő válaszát már töröltette, az látom.

Remélem azért a szekrényt nem törte össze. :))

124. 60d7865544 (válaszként erre: 123. - Napsugár8)
2019. júl. 29. 11:21
De találok még tiszta csészét?
2019. júl. 29. 08:32

Szegény kis szobácska, milyen elhagyatott lett!

No akkor kiszellőztetek, meglocsolom a virágokat. Ez az elmúlt 10 nap gondozás nélkül, egy kicsit megviselte őket (is).


Főzök kávét, teát, hoztam egy kis sütit, talán valaki erre jár, betér ide egy kicsit megpihenni. Ha éppen nem is vagyok itt, csak szolgáld ki magad bátran.

A koszos csészét rakd a mosogatóba, engedj bele vizet! :))

122. Guruljka (válaszként erre: 105. - 12d083b51b)
2019. júl. 18. 00:56

Hát már azt is lehet olvasni a neten, hogy a fejkörzés ártalmas.


Szerencsére találtam gyógytornász jegyezeteket.


"Nyakhajlítás hátra, fejkörzés, nem javasolt Hit: árt a csigolyáknak.

S. dr.: Valóban nem szabadízületről beszélünk a gerincízületeinél. De az összetett mozgás utánozza a szabadízület mozgásterjedelmét. Ez nagyon összetett mozgás. Egy mértékkel elvégzett gyakorlat, ami nem az extrém irányba megy el, az jótékony. Kilazítja a gerinc körüli izmokat. És lehetőséget teremt arra is, hogy további gyakorlatokat is végezzünk. A körzés tulajdonképpen egy olyan összetett mozgás, ahol kapcsolódnak a különböző síkú mozgások, amelyek egy bizonyos terjedelemben összeadódnak. Nem lát a doktor Úr veszélyt abban, hogy körzést végezzünk?

J. dr.: A normális mozgástartományon belül maradó mozgás nem probléma. Alapvetés.


Amire meg vagyunk teremtve, az nem lehet gond. Ha fáj valami a gyereknek, mert annyira feszül, azt nem fogja csinálni. Nem mondhatjuk majd azt a gyereknek, hogy ne nézz fel a repülőre! Fel fog nézni. Nyilván nem extrém ismétlésszámot használunk az iskola testnevelésben sem, ami túlterheléshez vezethetne. És a gyerek nem fogja megcsinálni, ha nem komfortos az már számára.


G.I.: Az iskolapadban a gyerekek, amikor írnak, és felnéznek, figyelnek a tanárra, a fejük, szinte maximális mértékben hátrahajlított helyzetben van. Órákon keresztül. Akkor miért is ne lehetne hátrahajtani a fejet testnevelés órán?!


Konklúzió: Ésszerű keretek közt végezhető."


Szóval majd tekergetem a fejemet.

2019. júl. 16. 06:31
Szép jó reggelt mindenkinek, aki erre jár.
2019. júl. 15. 11:54

Öt órát át zavarták egymást egyik sarokból a másikba... totál belefáradtam a szurkolásba. Ők is tisztességgel kicsinálták egymást is, önmagukat is.

Mindkettő megérdemelte volna a trófeát, de ugye abból csak 1-et osztanak évente.

Most Djokovic vitte haza.

2019. júl. 14. 14:54
Ha minden igaz, perceken belül kezdődik a férfiak küzdelme. Bízom benne, hogy semmi zavaró körülmény nem lesz, se eső, se szél, csak egy igazi harcos összecsapást fogunk látni.
2019. júl. 14. 08:11
Úgy néz ki, az a bizonyos fórum mégiscsak élni fog tovább. Örülök neki, hogy az anyuka ennyire erős. Sokan példát vehetnek, vehetnének róla. Bízom benne, hogy ezek után már más lesz a hangulata, az olvasó tábora, a közönsége, a közössége.
2019. júl. 14. 08:08

Szóval Szerena tegnap nem ült a trónra. Halep nyerte 2019-ben a Wimbledoni tornát.

Szerena is elkezdheti tanulni a sportszerűséget, hogyan is kell gratulálni a nálánál jobbaknak!

2019. júl. 13. 15:40

Serena elveszítette az első szettet, helyesebben Halep elvette tőle!!!

Serena Williams jelenleg tombol, saját magát hergeli, és még a légyre is haragszik, amelyik őrá száll és nem a másikra.

2019. júl. 13. 15:13

Serena Williams - Simona Halep Wimbledon, női döntő 2019. Indul.

Nem mernék tippelni a győztesre. Halepnek most nagyon megy, volt már korábban ő is világbajnok.

De hosszú évek óta Williams-testvérek úgy uralják a női mezőnyt, mint a férfiaknál a három legnagyobb. Csak hát Serena nem régen jött vissza GYES-ről. Nézem, még egy kicsinyke túlsúly látszik rajta. :))

2019. júl. 13. 14:32
Leszakadt az ég: dörgött, villámlott és már esett is az eső. Olyan sötét lett, nem látni semmit. Szerencsére szélvihar és jég nélkül megúsztuk. Eddig.
2019. júl. 13. 06:37

Reggeli ébresztő:

Hajnal 5-kor már 2 csaj az erkélyről anyázta egymást. Hallgattam, hallgattuk egy db-ig, míg egy harmadik valamelyik erkélyről úgy "tisztességgel helyre nem pakolta őket". Erre már a hétalvó is felébredt. Utána csend lett, lehetett (volna) tovább aludni.

Nekem nem sikerült. Inkább felkeltem.

2019. júl. 13. 06:35
Nem, a végén csak nem esett. Kitisztult az ég, de ma reggelre már ismét csak borult. Egy kis csendes májusi eső az jól jönne a földekre. Vihar és jégeső köszönjük, nem kérünk belőle.
2019. júl. 12. 14:22
Szépen, csendben beborult. Olyan sötét lett, akár villanyt is kapcsolhatnék. Lehet, hogy esni is fog?
2019. júl. 12. 07:11
Új nap indul. Remélem ez jobb és szebb lesz, mint a tegnapi és szél úrfinak nem lesz sok dolga.
2019. júl. 11. 18:18
Reméljük, hogy tisztul már a kép, és nem csak rámondja. Pedig erre a nagy igazságra rájöhetett volna magától is.
108. 12d083b51b (válaszként erre: 107. - 12d083b51b)
2019. júl. 11. 15:25

Utána néztem:

Psycho volt a film címe

Alfred Hitchcock rendező

107. 12d083b51b (válaszként erre: 106. - Forrest2010)
2019. júl. 11. 15:22

Örülök neki, hogy tetszik.

Nem is igazán tudom, hogyan jött elő belőlem ennyi hülyeség.

Ezeket még a középisk.-ban gyüjtögettük, gyártottuk, mint lehetséges "horror-filmek címei".

Akkoriban ment Hitskoch (hogyan is kell írni???) Madarak c. filmje, + volt neki egy másik is. Talán Psziché vagy mi volt. Igazi hátborzongató alkotások. Ezek mintájára kezdtük el gyűjtögetni a leendő filmek címeit. :))

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook