Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Életre lettünk ítélve! fórum

Életre lettünk ítélve! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életre lettünk ítélve!

1 2
27. Cand Ida (válaszként erre: 18. - Minerva223)
2010. aug. 20. 23:32
Az egészség még odébb van...de úton vagyok, jó úton....bár több, mint 4 éve folyamatosan oxigénpalackon vagyok. A nagy fiam cukorbeteg sajnos, így a cukorról elég sokat tudok. Nem adtam fel a harcot, hogy meggyógyítsam. Emiatt is élnem kell :) Ha van kérdésed, nyugodtan írj a cukorral kapcsolatban is. Jó egészséget!
26. minerva223 (válaszként erre: 25. - Orosierzso)
2010. aug. 20. 23:01

Nagyon sajnálom de veletek örülök annak, hogy a fiatok felépült. Az első percben mindenkit letaglóz ha a családjában felüti a fejét a betegség,de nem szabad elfogadni. Küzdeni kell és

hinni a gyógyulásban.

25. orosierzso (válaszként erre: 1. - Minerva223)
2010. aug. 20. 22:55
Tudom hogy csodák vannak.3gyerekünk van és 7évvel ezelőtt az akkor 18éves fíunk elkapott egy vírust.Az orvosok nem ismerték fel ezt a betegséget és már lemondtak róla,megmondták nekünk is,sírtunk,ordítottunk a fjdalomtól.Alkut ajánlottunk a JÓ ISTENNEK mindenünket vegyen el csak ŐT hagyja meg.Elfogadta.MINDENÜNKET szinte elvesztettünk ,de ő megmaradt.Az orvosok azt mondták csoda történt.BÍZNI KELL ÉS ACSODÁK MEGTÖRTÉNNEK.
2010. aug. 20. 22:42
Úgy látom agykontrollt is tanultál. Természetesen nem nevetlek ki, a laboros gyógyítások igenis működnek, ha eleget csinálod. Viszont az önszorgalomból tanult Reikit jó volna megtámogatni egy kis hivatalossal is. Mégiscsak nagyobb volna a hatásfok
23. minerva223 (válaszként erre: 21. - Csillagpaszuj)
2010. aug. 20. 22:07

Nem tanultam hivatalosan csak magánszorgalomból. Minden nap küldöm a manócskát és tisztítom a párom csakráit. Ezenkívűl (ne nevess ki) gondolatban viszem a "laboromba" és bekenem a hasát gyógyító zöld fénnyel amit Rafaeltől a gyógyítótól kérek az univerzum energiáival együtt.

Nem tudom használ-e nálam bevált.Sajnos Ő nem hisz a spirizuális dolgokban,de nekem szükségem van rá, hogy mindent megtehessek érte ahogyan annak idején magamért is!

22. csillagpaszuj (válaszként erre: 20. - Minerva223)
2010. aug. 20. 22:05
Igen,a reiki az ismertebb, a ** csak pár évtizede jutott el hozzánk. Nálunk már az egész család "nadizik" és nagyon sok jó tapasztalatunk van.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
21. csillagpaszuj (válaszként erre: 19. - Csillagpaszuj)
2010. aug. 20. 21:59
Most olvastam, hogy Reikizel. Nagyon örülök, mert, mert hasonló az hatásuk.
20. minerva223 (válaszként erre: 19. - Csillagpaszuj)
2010. aug. 20. 21:47

Szia Kedves Csillagpaszuj!


Bár annak idején a saját betegségem kezelése érdekében elindultam a misztikus vonalon én is de a prananandiról még nem hallottam. Utána fogok nézni a neten és hálasan köszönöm, hogy felhívtad a figyelmem rá.

19. csillagpaszuj (válaszként erre: 1. - Minerva223)
2010. aug. 20. 21:29

Kedves Minerva!

Elolvastam a cikkedet, és úgy gondolom, hogy én is hozzá kell szóljak... Pár dolgon átestem már én is, nem épp ilyen kemény dolgokon, mint ti. Nekem egy féloldali hangszálbénulásom volt, és az orvosok nem adtak esélyt a gyógyulásra. Ekkor más, alternatív gyógymódokat kezdtem keresni. Találtam egy ** Mestert, aki egy hónap alatt meghozta a hangom. Biztos vagyok benne, hogy a környéketeken is lenne egy Mester, aki az orvosi kezelés mellett segíteni tudna.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
18. minerva223 (válaszként erre: 16. - Cand Ida)
2010. aug. 20. 20:48

Köszönöm nagyon kedves vagy:-)

Ma már teljesen egészséges vagy?

Majd ha kis időm lesz átolvasom a cukros fórumot is ahová írtál mert most csak belenéztem:-)

17. minerva223 (válaszként erre: 15. - 2104cc91e8)
2010. aug. 20. 20:38

Édes Iluskám ez így van. Sajnos most kicsit lelkiismeret furdalásom van mert a családom háttérbe szorul kicsit érzelmileg is a sok szaladgálás és ügyintézés miatt. Szerencsére sokan nagyon sok segítséget adtak akár az orvosi akár érzelmi lelki vonalon.Köztük Te is!

Ez abszolút nem természetes,mert a mai világra inkább a közöny a jellemző.Ezt sosem értettem.

Valahogy én is mint Te, úgy lettem kódolva,hogy ne menjek el szótlanul egy szenvedő embertársam mellett.A gyerekeimet is így neveltem.Nagyon jól esik az a szeretet amit nap mint nap kapok Tőletek itt a Hoxán. Néha már úgy érzem a csapból is mi folyunk és szégyenlem,hogy ennyire megterhellek Benneteket a bajaimmal.

Sosem fogom tudni igazán megköszönni,de mint írtam,biztos vagyok benne,hogy jóságotok, emberségetek elnyeri jutalmát. Nagyon szeretlek benneteket!!!!♥♥

16. Cand Ida (válaszként erre: 12. - Minerva223)
2010. aug. 20. 18:44

Igazság szerint én mindent, ami jött kipróbáltam. A homeopátia nagyon sokat segített, azt folyamatosan szedtem és persze a gyógynövények is...hiszen élek. Abban a helyzetben voltam, amikor az orvosok azt mondták, hogy ők is csak kisérletezni tudnak rajtam, mivel esélyem nincs, de olyan kemény szerekkel, amit nem éltem volna túl. Így nem mentem bele.

Igen, tudom, hogy lecke volt, tanulnivalóm volt belőle és valószínűleg megtettem, hiszem gyógyulok. Én is köszönöm a bíztató szavakat és kívánom, hogy ahogyan te, a férjed is találjon minél előbb rá az útra, hogy egészségesen, boldogan folytathassátok együtt a közös utat.

2010. aug. 20. 18:44

Édes Angyalom!

Hozzátenném, hogy az innen felétek áradó szeretet is nagyon sokat segíthet és biztosan sok erőt ad drága Családod szeretete!!

Mi hiszünk (azt hiszem mások nevében is mondhatom) a szeretet erejében és a kitartás, gyógyulni akarás meg Bennetek van, ezért sikerülni fog, mert sikerülnie kell!!!

Isten áldjon és segítsen Téged és drága Férjedet♥♥

14. egypt (válaszként erre: 10. - Minerva223)
2010. aug. 20. 18:36

Köszönöm én is!:)

Minden jót, gondolni fogok rátok!!!♥

13. minerva223 (válaszként erre: 11. - Cilumiluci)
2010. aug. 20. 18:27
Köszönöm szépen magam és a párom nevében is.
12. minerva223 (válaszként erre: 6. - Cand Ida)
2010. aug. 20. 18:26

Kedves Cand Ida.

Nem igazán vagyok híve a táplálék kiegészítőknek,mert egyrészt drágák,más részt nincsenek kellőképpen kikísérletezve. De a hit bennük biztosan segít.Nagy a gyanúm,hogy Te is inkább homeopátiás gyógynövény alapú szereket próbáltál ki.

Kedves szavaidból érzem te is egy nagy "túlélő" vagy. Csak mi tudjuk mennyi energia elkeseredés,hit és agymunka kell ahoz,hogy átvészeljük a nehéz időszakokat. Bármi volt is a betegséged valamiért kaptad. Valamiért amit meg kellett tanulnod,és te megtanultad a leckét:-)

További hosszú boldog tünetmentes életet kívánok és köszönöm a bíztatást:-)

2010. aug. 20. 18:19
Kívánok sok erőt,hitet és gyógyulást.Ne feledd a felhők fölött mindig kék az ég:)
10. minerva223 (válaszként erre: 5. - Egypt)
2010. aug. 20. 18:16

Köszönöm szépen Évikém!

Nagyon helyes kis családod van:-)

9. minerva223 (válaszként erre: 4. - 69331cc16f)
2010. aug. 20. 18:14

Jankám a csoda egy olyan állapot megélése amely csak azoknak adatik meg akik hisznek benne.

Itt is köszönöm neked és testvérednek a főorvos úrnak is a gyors segítséget!

Pussz♥

8. minerva223 (válaszként erre: 3. - Katus3)
2010. aug. 20. 18:12

Köszönöm szépen a jókívánságokat kedves Katus.

Így ismeretlenül is nagy ölelés:-)

7. minerva223 (válaszként erre: 2. - 9ac093e955)
2010. aug. 20. 18:10
Köszönöm Ritusom:-)♥
2010. aug. 20. 18:05
Nagyon sok erőt és hitet kívánok magatokban és igenis van csoda és minden lehetséges, ha az ember akarja, hisz benne és vannak tervei. Mert nem az orvosilag diagnosztizált állapot a lényeges, hanem a hit a gyógyulásban, ami bennetek van...hogy képesek vagytok rá! Én nem rákból gyógyulok, de egy olyan betegségből, amit 6 éve húzok és esélyem sem volt, hogy túléljem...de nem adtam fel. 3,5évnyi vegetálás után ismét kezdek ember lenni és senki sem látja rajtam, hogy micsoda utat tettem meg...pedig néha én sem hittem, hogy megélem a másnapot! Rengeteg csodaszert kipróbáltam, ha azok nem is, de a hit, hogy hátha ez majd segít vagy az...mindig erőt adott! Nektek is kívánom, hogy a legkilátástalanabb helyzetben se veszítsétek a hiteteket! Nekem a mindennapos meditáció nagyon sokat segített.
2010. aug. 20. 17:45
Sok-sok erőt és kitartást kívánok!!!
2010. aug. 20. 16:18

Soha ne feledd: a CSODA BENNED van:))

És akiben ott a csoda, az csodákra képes:))

2010. aug. 20. 16:17
Kedves Edit! Férjednek is mielőbbi gyógyulást kívánok és sok erőt,kitartást mindkettőtöknek!
2010. aug. 20. 16:13

Drága Editkém!


Örülök,hogy megosztottad velem ezt a cikket.

Biztosan sok-sok embernek tanulságos lesz.

Továbbra is szorítok Drága Bajuszosodnak!


Puszika

2010. aug. 20. 16:08
Nem szabad hagyjuk, hogy elsüllyedjünk bajainkban, problémáinkban. Le kell ráznunk magunkról a terhet, ki kell nyitnunk a szemünket, hogy megtaláljuk a kivezető utat. Mert a megoldás ott van az orrunk előtt. Nincsenek véletlenek(!), de csodák léteznek!

Ugrás a teljes írásra: Életre lettünk ítélve!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook