Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Életmódváltás, diéta, mozgás: Hoxa tagok példájára fórum

Életmódváltás, diéta, mozgás: Hoxa tagok példájára (beszélgetős fórum)


1 2 3
31. 129ec81188 (válaszként erre: 30. - Geridina)
2009. szept. 2. 09:23
Gondoltam minek itt is ott is...
2009. szept. 2. 09:21
Lányok, mindenki átjött a másik új fórumra?:)))
29. Cyntia
2009. szept. 1. 11:15

A tegnapi napon eléggé kínlódtam.

Mert ugye a hypothalamusomban lévő nucleus dorsomedialisom és a n. ventrolateralisom egyfolytában ingerületben volt.. Remélem hamar hozzászoknak a helyzethez :D!

28. Christine1979 (válaszként erre: 27. - Cyntia)
2009. aug. 31. 14:25
Persze, mert szénhidrát... De itt ha megnézed, 750kalóriát viszel be csak naponta, és a mennyiség is kicsi, két krumpli ebédnél, kettő vacsoránál. És mozogni is kell mellette. :) De amúgy szerintem ez helyettesíthető egyes kódú kajákkal is, ha vki beleun a krumpliba három nap után. :)
27. Cyntia (válaszként erre: 17. - Christine1979)
2009. aug. 31. 14:24

Köszi.

Ez olyan érdekes: más meg a burgonyát tiltja a diétánál..

26. Christine1979 (válaszként erre: 25. - Geridina)
2009. aug. 31. 14:16
Igen, én is szeretem. Én sokszor eszem úgy, hogy összekeverek túrót, tejfölt, fűszereket, és rákenem puffasztott búzára... Vagy édességként szőlőcukorral, citrommal, tejföllel. :)
25. geridina (válaszként erre: 24. - Christine1979)
2009. aug. 31. 14:14

Én nagyon szeretem a zabkorpás muffint. Azt lehet variálni sokféleképpen. Van hogy kókuszreszeléket rakok bele, vagy gyümölcsöt nyomok bele.

Szeretem a túrós cuccokat is, és az ugye 1-es a tejföllel együtt. Ilyen kocsonyás túrós cuccot is szoktam csinálni, nagyon finom és laktató.

24. Christine1979 (válaszként erre: 23. - Geridina)
2009. aug. 31. 14:04
Én inkább túró rudi mániás vagyok, meg nagyon szeretem a kekszeket is... A túró rudit megtartottam, reggel a kávé mellé muszáj!! :) Viszont vettem zabkekszet, müzliszeleteket, meg ha nagyon édességkívánatom van, felszeletelek almát, megszórom fahéjjal, és azt rágcsálom..vagy nyers sárgarépát. :)
23. geridina (válaszként erre: 22. - Christine1979)
2009. aug. 31. 13:58

Én is nagy nasizós vagyok, natúr búzapelyhet szoktam. Igaz, úgy tudom nem 1-es, de súlytartásnál már jó.

Én például télen a kiviszezonban kilószámra eszem a kivit a BK alatt. Beülök, nézem a nagy berényiéket és eszem a kivit:)

22. Christine1979 (válaszként erre: 21. - Geridina)
2009. aug. 31. 13:52

Igen, elég nehéz azt megállni, hogy a hagyományos "hat után ne egyél"-elvet kövessem én is, pont ezért néztem utána az egyes kódnak, amit elvileg 22 óráig lehet enni. :)

Én most próbálom azt is betartani, hogy többször keveset egyek, mert eddig csak reggeliztem, meg három körül ebédeltem, és annyi... és hát sokszor volt az, hogy nasizgattam este... és attól meg felszaladtak a kg-ok, meg még plusszban keveset is mozogtam (mert sajnos itthon vagyok most).


Amúgy tojást is lehet enni, az egyes kód szerint :)

21. geridina (válaszként erre: 16. - Christine1979)
2009. aug. 31. 13:49

Így van.

De érdekes, mikor 3 éve norbiztam, simán sokat ettem este is zabkorpából. Most meg odavannak a hívői, hogy azért nem úgy van az.

Én ha éhes vagyok este 10-kor képes vagyok 4 tojásból rántottát enni. Mégsem hízom vissza.

Az 1-es kajákat eszem csak az elején 1-2 hónapig szigorúan, de abból este is nyugodtan. Én sohasem bírom ki, hogy csak lefekvés előtt 2 órával egyek.

20. Christine1979 (válaszként erre: 19. - 129ec81188)
2009. aug. 31. 13:30

:D Igen, ilyen ismerősöm nekem is van, hogy fogyózik, de a diétásból tonnaszámra eszik, pedig attól is hízni fog egy bizonyos mennyiség után...


Nem jó ez a fanatizmus szerintem, mert ide vezethet.


A kajái meg...Az a röhej, hogy pl az Update-es lisztből egy kg ezer ft, és múlt héten nyilatkozta, hogy a teljes kiörlésű liszt sem egészséges... hmmm... :) Vannak érdekes dolgai amúgy.

Mondjuk, a kódjai jók. Sok embert ismerek, akik azzal fogytak, hogy csak 1-est ettek,- de nem Update márkájúakat, hanem ami akadt.

19. 129ec81188 (válaszként erre: 18. - Christine1979)
2009. aug. 31. 13:26
Igen, én tudom, és te is...de vannak olyan fanatikus Norbi rajongók, akik ezt nem képesek felfogni...egyik ismerősöm, csak hízik, s mondja, pedig norbizik...mikor közlöm vele, hogy a norbirudiból sem ehetsz meg 5 db-t, megsértődik...pedig ezt csinálja...(szegény Norbi, ha ezt látná, sírva fakadna, hogy egyesek hogy tudják így elrontani a diétáját...)
18. Christine1979 (válaszként erre: 13. - 129ec81188)
2009. aug. 31. 13:14

Hát igen, ez csak reklámfogás... Az az érdekes, hogy azt nyilatkozza sokszor, hogy ehetsz-ihatsz bmit, bmikor, ha tornázol mellette.. Másnap meg már az Update-es kajákat szajkózza...érdekes figura amúgy.

Amúgy mikor nyílt a gyorsétterme, azt bezáratták, mert zsírral csinálták a kajákat, meg ilyenek :D úgyhogy elég cink rá nézve...


Megnéztem már én is a forgalmazót, gyártót a termékein, és pl ilyenek vannak, hogy C..bona, meg Da..one, úgyhogy tök mindegy, azt veszed-e meg, mert az még olcsóbb is, hiszen ő csak a nevét adja hozzá, és ezért lesz drága...

17. Christine1979 (válaszként erre: 9. - Cyntia)
2009. aug. 31. 13:12

[link]


Ez a burgonyás diéta. :)


Én úgy csinálom, hogy nem főzőcskézek délben és este, hanem a két variáns közül kiválasztom a jobban tetszőt, és azt főzöm meg ebédre úgy, hogy vacsira is maradjon. Ma pl a túrós-tejfölös héjában főtt krumplit választottam. :)


Nem csak krumplit lehet enni (olyat nem is csinálnék), van mellette gyümölcs, z.ség, joghurt.

Sőt...nekem a napi bűnözésem a reggeli kv mellett a túró rudi :D


Az ingyentornák címe pedig:

[link]

16. Christine1979 (válaszként erre: 8. - Geridina)
2009. aug. 31. 13:10

Áh, én sem bírom hallgatni, muszáj levennem a hangot róla :)

Én sem veszem a kajáit, mert azok marha drágák... a kódokat nézem én is, az kifizetődőbb :))

15. 129ec81188 (válaszként erre: 14. - Geridina)
2009. aug. 31. 12:50
Ja, persze, ezt elfelejtettem...nálunk a bevásárlóközpontban most nyílt egy Norbi-pékség...csak messziről szagoltam oda...igazából nem is vagyok rá kiváncsi...
14. geridina (válaszként erre: 13. - 129ec81188)
2009. aug. 31. 12:45
Szerintem anyagi okai voltak.
13. 129ec81188 (válaszként erre: 11. - Geridina)
2009. aug. 31. 12:44
Na igen...nem is tudtam, hogy ő maga is átkódolta a saját ételeit...miért? Hisz tényleg eredetileg is beváltak...
2009. aug. 31. 12:43

Lányok találtam egy jó kis zabpelyhes receptet:

rántott zabpehely szelet

Hozzávalók a szelethez:

- 1 cs. (30 dkg) zabpehely,

- 4-5 nagy gerezd fokhagyma,- ízlés szerint fűszerek

- 1 ek. só.


A zabpelyhet a fokhagymával, a fűszerekkel, valamint pici sóval kétszeres mennyiségű vízben megfőzzük. Ha már nehéz kavargatni, és a zabpehely láthatóan kiengedett magából egyfajta ragacsos anyagot, akkor készen is van.Még forrón egy magasabb falú tálcára, vagy egy könnyen tisztítható, sima felületre öntjük, és kanállal 1 cm vastagságúra simítjuk. Amikor kihűlt és megkeményedett, 2 x 4 cm-es szeletekre felvágjuk. A szeleteket bepanírozzuk. A lisztből só és víz segítségével egy hamis palacsintatésztát készítünk, belemártjuk az összeállt szeleteket, majd zsemlemorzsába forgatjuk, és olajjal kikent tepsiben aranybarnára sütjük.


Szerintem jó lehet.

11. geridina (válaszként erre: 10. - 129ec81188)
2009. aug. 31. 12:38

Így igaz. Teljesen mindegy milyen virsli, ugyanis nekem az első könyve az etalon. Annak idején is azzal fogytam, most is azzal sikerült, és abban 1-es a virsli, a parizer. Amiket azóta átkódolt, nem is veszem figyelembe, mert ha egyszer már bevált, akkor most is beválik:)

A rudija finom, de nem ér 70 Ft-ot. A pudinja pedig ugyanaz mint a CBA-s, csak kétszer annyiba kerül.

10. 129ec81188 (válaszként erre: 8. - Geridina)
2009. aug. 31. 12:27
Nem tom szabad-e ilyet mondani, de ha már kimondtam mindegy...sz.tem mindegy, hogy sima virsli, vagy Norbivirsli, sima túrórudi, vagy Norbitórórudi...nincs nagy különbség...estleg annyi, hogy az édesítőszer miatt...de azt is találsz nem norbist...nekem ő akkor volt legszimpibb, mikor a norbi militari torna után az üzletközpontban végigjárva felsorolja a kódokat...akkor született a lánya...akkor még nem voltak norbis kaják...az volt az "igazi" Norbi!
9. Cyntia (válaszként erre: 7. - Christine1979)
2009. aug. 31. 12:23

Majd lehet elkérem az oldal címét :D!

Én drukkolok Neked! Biztosan sikerülni fog.. De ez a burgonyás diéta azt jelenti, hogy burgonyát eszel 1 hétig?

8. geridina (válaszként erre: 5. - Christine1979)
2009. aug. 31. 12:07

Köszönöm.

Igen, vele, viszont én nem vagyok olyan szinten norbi-fanatikus, hogy veszem a méregdrága kajáit. Én csak a kódokat tartom be, nincs pénzem a termékei megvételére. Ezen kívül én az aerobzónáját csinálom, Rékát nem bírom hallgatni:)

7. Christine1979 (válaszként erre: 6. - Cyntia)
2009. aug. 31. 11:54

Én találtam egy oldalt, ilyen ingyen videók vannak, van közte többfajta is, azért én is szoktam váltogatni :) mert Rubintnál inkább has és comb gyakorlatok vannak csak. (amúgy hang nélkül csinálom, mert nem bírom a hangját :D ).

Amúgy a monotonitást én sem bírom, mert szerintem pont attól fárad bele az ember a fogyókúrába. Én kíváncsi leszek erre a burgonyás diétára, áll. fél kg/nap, amit le lehet adni vele, ha betartják (és egy Hoxás tag nagyon dícséri :) ). Az egyes kódú update-ben meg annyi minden van, hogy van miből válogatni, szerencsére :)

6. Cyntia (válaszként erre: 3. - Christine1979)
2009. aug. 31. 11:52

De jó lenne, ha 65 lennék :D!

Tornából én mindenevő vagyok. Naponta változtatom, az összes fittnesgurura tornázok. :D!

5. Christine1979 (válaszként erre: 2. - Geridina)
2009. aug. 31. 11:51

Szija,


néztem a képeid, elismerésem a fogyást illetően!!! :)

Norbi update-el fogytál ennyit? :O :)

4. Cyntia (válaszként erre: 2. - Geridina)
2009. aug. 31. 11:50

Ez most az én fórumom :D!

Én nem vagyok Norbi hű, Ő is benne van, de keverem a dolgokat, mégpedig azért, mert nem tűröm jól a monotonítást..

3. Christine1979 (válaszként erre: 1. - Cyntia)
2009. aug. 31. 11:49

Szija,



én már két hete vagyok így, és én is egy Hoxás tag sikerén felbuzdulva teszem. :)

Hozzáteszem, van miből leadnom, és az állóképességem is nulla, tehát muszáj a diéta és mozgás is.:)

Én ma kezdtem bele a burgonyás diétába, egy hetes, valamint Norbi Update egyes kódját nézem, és főleg azokat eszem, tornázni pedig Rubint Rékára mozgom, ami szerintem nagyon jó, mert fogyaszt, és alakot formál.

Én 65kg vagyok, és ha 58-55-re lemenne, az nagyon-nagyon jó lenne :)

2. geridina (válaszként erre: 1. - Cyntia)
2009. aug. 31. 11:46
Szia. Sok fórum van erre vonatkozóan. Te melyik diétát csinálod? Én norbi-hű vagyok:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook