Elegem van mindenből, egy csődtömeg vagyok! - Éreztél már ilyet? szavazás
nem....
53
igen...
365
nagyon lehangolóan rossz érzés.....
83
nem ismerem az érzést....elég szerencsés vagyok...
6
jobb lenne véget vetni az egésznek....
8
Ezt a szavazást kihagyom!
14
Szavazatok száma: 515 | Kiírta: hanihani, 2007. nov. 22. 08:45
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
347 szavazat
Fair play-ezel? Szoktál számlát kérni (kapni)? (név nélkül)
334 szavazat
368 szavazat
519 szavazat
331 szavazat
320 szavazat
514 szavazat
491 szavazat
387 szavazat
425 szavazat
474 szavazat
Tudnál szerelem nélkül élni? (név nélkül)
505 szavazat
521 szavazat
372 szavazat
Szerinted mi a DC++? (név nélkül)
452 szavazat
393 szavazat
További szavazások (38.450 db)