Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elegem van a magányból fórum

Elegem van a magányból (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2016. jún. 29. 15:10
Ismerek egy pár egyedülálló 30-ast, sőt, még 40-est is. Én azt mondom, inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. 10-ből 9 pár csak azért van együtt, hogy ne legyen egyedül. Ennyit erről.
34. massalhangzo (válaszként erre: 33. - Audrey80)
2016. jún. 29. 15:07
akkor van nojuk. vagy pasijuk, ha az a prioritas
2016. jún. 29. 15:03
és mi van akkor ha foglaltak?
32. plavalaguna (válaszként erre: 29. - Dominós)
2016. jún. 29. 14:56
ne haragudj, de ez nem igaz. Igaz, hogy nincsenek nőből, de bzony, ha valaki tetszik a pasiknak, és itt gyakorlatilag a mentális betegek kivtelével ez igaz, akkor tepernek a nőért. És bizony udvarolnak.
31. plavalaguna (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2016. jún. 29. 14:55
na igen. eleve a tekintetükbe van írva, hogy hülye pasik. És ki akarnak olyan nővel kezdeni, aki így áll hozzá? A nők se akarnak olyan pasit, aki úgy áll hozzá, hogy minden nő k...
30. michelle.r (válaszként erre: 26. - Plavalaguna)
2016. jún. 29. 14:42

Szerintem még igazán csinosnak sem kell lenni. Elég ha csak van benne valami, ami vonzó.


Azon nagyon csodálkozom, hogy ha a nők nagy része ilyennek gondolja a pasikat, mint amik pl. itt is le vannak írva, akkor mi a fenéért akarják őket? ;) Most komolyan, kinek kellene egy pasi, aki sörhasú, igénytelen, eszik-iszik, kaksizik, netezik, és kb. itt véget is ér az érdeklődés ;)

29. dominós (válaszként erre: 26. - Plavalaguna)
2016. jún. 29. 14:27
Szart udvarolnak! Nem udvarolnak, már nem divat. Elvannak maguknak, mint a befőtt. Nincs igényük még a szexre se. Bejön melóba, hazamegy, eszik, iszik, kakil, pisil, TV-t néz, netezik, lefekszik. Igazán csinosak azok a nők (nem rólam van szó), akikre egyáltalán fel sem figyelnek.
28. massalhangzo (válaszként erre: 24. - Cirmancs)
2016. jún. 29. 13:47

nem gondolom, hogy mindenki gyereket akar 40 felett, eppen azt gondolom, az a normalis, ha valaki csaladot, gyereket akar, az mar 40 alatt osszehozza


a tarskereses, valas untani ujrakezdes mas dolog. normalis 40 alatt 2-3 kapcsolatot felmutatni, foleg gyereket. hany olyan jo hazassagot ismersz, ami elso kapcsolatbol szuletett? nem hazassagot, jo hazassagot

27. vacsa (válaszként erre: 21. - Plavalaguna)
2016. jún. 29. 13:36
Egyetértek.
26. plavalaguna (válaszként erre: 25. - Cirmancs)
2016. jún. 29. 13:30
egy frászt riasztják el a pasikat a csinos nők. A csinos nőknek egy csomóan udvarolnak. Azoknak akik tényleg csinosak, és nem csak ezt hiszik magukról ;)
25. Cirmancs (válaszként erre: 21. - Plavalaguna)
2016. jún. 29. 12:39
A férfiakat elriasztja, ha csinos egy nő, mert akkor egyből feltételezik hogy igényei vannak, azért a kapcsolatért dolgozni kell. Direkt figyeltem ebéd közben az ablakból az elhaladókat, és konstatálni kellett a külső alapján, hogy ha nem lenne férjem, jobban járnák leszbikusként... Azért hagytam a végén aba a nézelődést, mert ha megláttam volan még egy sörhasat vagy zokni-szandál kombót, levetem magam.:) Láttam igénytelen nőt is, de a férfiak voltak túlsúlyban.
24. Cirmancs (válaszként erre: 22. - Massalhangzo)
2016. jún. 29. 12:32

És miből gondolod, hogy mindenki gyereket akar 40 felett?! :) Hátha csak társat keres?


sok olyan embert ismerek, akik 40 alatt már 2-3 házasságot, vagy kapcsolatot is felmutattak, gyerekekkel... az övék normális kapcsolat volt?

23. michelle.r (válaszként erre: 9. - Plavalaguna)
2016. jún. 29. 12:10
Deeeee :))) És azt is megfigyeltem, hogy általában azok vannak folyton egyedül, aki ezt gondolják ;) Vagy ha nem is gondolják, de fennen hirdetik.
22. massalhangzo (válaszként erre: 7. - Cirmancs)
2016. jún. 29. 12:04

nem hiszem, hogy annyival tobb no lenne, hogy elfogynak a szabad pasik. a nokre is igaz lehet, hogy 30, 40 folott ha egyedul vannak csalad nelkul, es nem talalnak senkit, annak oka van


lehet, hogy durva velemeny, de aki 40 alatt nem talalt olyan part maganak, akivel csaladot alapitott volna, az 40 felett miert akar? nem az az idealis kor elso gyerekre, csaladra se ferfinak, se nonek. es itt nem azokat ertem, akik hosszu evek ota probalkoznak gyerekkel, csak nem jott ossze eddig, hanem akik nem tudnak meg egy normalis kapcsolatot se felmutatni a 40 alatt. mitol lenne 40 felett?

21. plavalaguna (válaszként erre: 18. - Cirmancs)
2016. jún. 29. 11:47

ne terelj. annyit írtam, hogy pont ugyanannyi baj van a 30 as pasikkal, mint a 30 as nőkkel.


ez nettó hülyeség, hogy a sok szuper nő nem talál pasit... egyszerűen nemszuperek.

20. andi6020 (válaszként erre: 1. - Audrey80)
2016. jún. 29. 11:31

Nem tudom, de legalább már értem miért voltál olyan frusztrált reggel.


Fel a fejjel. Rosszabb lenne, ha nem is flörtölnének. Egy flörtből még bármi jó kisülhet :)

19. Cirmancs (válaszként erre: 15. - 6496c360f6)
2016. jún. 29. 11:29
Szerencsés aki hamar megtalálja a párját:)
18. Cirmancs (válaszként erre: 17. - Plavalaguna)
2016. jún. 29. 11:27
Miért városi, a falusi/vidéki nők szerinted igénytelenek?! És ne legyünk álszentek: számít a külső, a jólápoltság, igényesség. Nőnél és férfinál is. És nemcsak a kapcsolat előtt, hanem kapcsolatban is. Ha nem lennék férjnél akkor sem adnám az igényeimet lentebb, csak hogy elmondhassam kapcsolatban élek.
17. plavalaguna (válaszként erre: 11. - Cirmancs)
2016. jún. 29. 11:10

Hát ebből is látszik, hogy marhára nem a külsőn/külsőségeken múlik ;)

Amit írsz, és? attól kéne párja legyen a nőknek, hogy külsőre hozzák a tip top városi csajt?

16. 6496c360f6 (válaszként erre: 14. - Csikil4ny)
2016. jún. 29. 10:40
xDD Ezeket légypapírnak hívom. Csak akkor cselekednek, ha a nő lép. De valakinek meg pont ez kell. Mondjuk biztos nem nekem :D
15. 6496c360f6 (válaszként erre: 11. - Cirmancs)
2016. jún. 29. 10:38
Szerintem nem feltétlen mi tehetünk róla. A férjemmel elég korán hát érted... de a szerelem az szerelem, mind1 mikor kezdődik.
14. csikil4ny (válaszként erre: 12. - 6496c360f6)
2016. jún. 29. 10:37
Én elég empatikus vagyok, de nemrég alig tudtam elfojtani, hogy nehogy szemberöhögjek valakit, aki azt mondta: "nemzenék gyereket, de nincs nő!" Éppen akkor a teremben öt önkéntes jelentkező volt. :D Ezeknek a "férfiaknak" jót tett az elrendezett házasság, mert másképp megszűnt volna már a vérvonaluk.
2016. jún. 29. 10:34
Ha eleged van,változtass rajta.
2016. jún. 29. 10:33
Én hiszek az igaz szerelemben. Ha Isten úgy tervezte, hogy belefuss bele is fogsz a megfelelő időben. Nem hiszem, hogy vannak olyanok akik azért vannak egyedül, mert hülyék. Ismerek olyan párokat akik hát... nem jó emberek, de pont azért vannak együtt. Két rakás sz*r is megtalálta egymást. Ne keseredj el! A megfelelő időben jönni fog. De az igaz, hogy a pasik érzik az elkeseredettséget. Inkább élvezd ki amíg szingli vagy, mert aztán sokkal nehezebb lesz eljárni, több lesz a kötelezettség. Nem rossz ám szinglinek, csak belefásultál. Keress hobbit, járj el többet és ne keress kétségbeesetten, mert az nem segít :)
11. Cirmancs (válaszként erre: 9. - Plavalaguna)
2016. jún. 29. 10:32
Persze, a nők is képesek elhagyni magukat, de őszintén szólva körülöttem is sokkal több az egyedülálló ápolt 30-as 40-es nő, mint férfi. A munkahelyemen van egy egyedülálló nő, és két fiú. Negyvenes érveikben. A kolléganő ápolt, a két fiú meg... nem ápolatlan igazából, de hihetetlen szürke, anyukával élnek.:) Esküszöm az egyik olyan, ha odaáll a falhoz, beleolvad a környezetbe:) A legjobb barátnőm pedig 51 éves, 10-et simán letagadhat, mégsem talál senkit hosszú távra. Egyébként mi nők tehetünk róla, azonnal megadunk mindent a férfiaknak, hát minek strapálják magukat?!
10. csikil4ny (válaszként erre: 3. - Dominós)
2016. jún. 29. 10:24
Mert általában önérzetesek, tudják mit akarnak. Egy ilyen nővel sokkal nehezebb, mert dolgozni kell a kapcsolaton. Ehhez a feladathoz nagyon sok férfi még nem nőtt fel, mert nem ezt hozzák otthonról. Gyakorlatilag rajtunk múlik, hogy hogyan neveljük fiainkat.
9. plavalaguna (válaszként erre: 7. - Cirmancs)
2016. jún. 29. 10:20

ezt mindig érdekesnek találtam, hogy a nők aztmondják a 30+ os pasikra, hogy nem véletlen vannak egyedül, elfogytak a normális pasik.

De a 30+ os nők meg csinosak okosak meg tökvéletlen maradtak egyedül...


ebben senki se érzi az ellentmondást? ;) :)

8. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Audrey80)
2016. jún. 29. 10:09
Keress olyan tevékenységeket, amelyek mellett nem érzed magányosnak magad. A férfiak is érzik, ha egy nő magányos és menekülnek, illetve nem akarnak komoly kapcsolatot egy olyan nővel akiről úgy sejtik rájuk akaszkodnának. Aki magányos egy párkapcsolatban is az lenne, egyedül lenni nem jelenti azt, hogy magányosnak is kell lenni! Érezd jól magad a bőrödben s meglátod egészen másként viszonyulnak hozzád!
7. Cirmancs (válaszként erre: 4. - Sunshine girl)
2016. jún. 29. 10:02
Persze, de egész más a huszas éveid elején egyedül lenni, mint harmincason. Addigra már elfogynak a szabad pasik. Aki mégis szabad, annak már puttonya van (elvált, gyerekkel), vagy nem véletlenül maradt egyedül...
2016. jún. 29. 10:01
Társasági életet élsz egyáltalán?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook