Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elegem van! fórum

Elegem van! (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - 40cc58da09)
2012. okt. 27. 11:57

Ne ezt monndd,hanem azt,hogy fusson a gyógyszertárba Canestenért,és ápolja magát,mert te is ezt teszed most.

Itt már ki fog derülni,hogy menyire tud felelős felnőttként viselkedni:cirkuszol-e,megpróbálja elmismásolni,vagy rádkenni,vagy azt mondja:oké.És találkozni akar veled még így is,és hancúrozás helyett moziba,vagy máshová menni.

12. 40cc58da09 (válaszként erre: 5. - Inta)
2012. okt. 27. 11:56
Lehet, hogy nem tud róla Ő sem, mert "csak" hordozó. De hát ez most engem nem vígaszal. :(
11. a6bc29c843 (válaszként erre: 10. - 40cc58da09)
2012. okt. 27. 11:56
és mit láttál? :O
10. 40cc58da09 (válaszként erre: 7. - 2a69f78972)
2012. okt. 27. 11:55

Biztos. Sajnos!

megnéztem tükörrel :(

9. 40cc58da09 (válaszként erre: 8. - Acuko)
2012. okt. 27. 11:55

Máskor is használtak nálam gumit azzal nem volt baj a nedvesedéssel sem.

Az előző párommal volt szex bőven a 7 hónap alatt, semmi tünetem nem volt és úgy bukott le, hogy mással volt, hogy egyből megérztem magamon.

8. acuko (válaszként erre: 6. - B81fcd1219)
2012. okt. 27. 11:49

Igen, az is lehet, hogy a gumi miatt van. Esetleg allergiás rá, vagy nem volt elég sikos és kidörcsölte és attól érzi azt az érzést..

Meg hát attól is lehet, hogy ritkán van szex. Ez is lehet az ok. nem?

7. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - 40cc58da09)
2012. okt. 27. 11:46

Én strandra is úgy járok, hogy felteszek egy Canestenes tampont, annyira kényes vagyok.


Igen, ragaszkodj az óvszerhez végig.


Bár, ha van orális szex, az sem megnyugtató egy gombás ürgével.


Biztos, hogy gomba?

Nem lehet, hogy csak a ritka szex miatt érzed utólag ezeket a tüneteket?

2012. okt. 27. 11:46
Gombás fertőzést nem csak a partnertől lehet elkapni.Akár a lelkiállapotod is befolyásolhatja,sőt az időjárás és a frontok is.Vegyél Canesten combit és cső.Ne agyalj azon,hogy a pasi mással kefélt.Lehet pusztán a te szervezeted érzékenyebb.Vagy allergiás vagy gumira.
5. inta (válaszként erre: 1. - 40cc58da09)
2012. okt. 27. 11:45

Vannak fertőzések, amik a férfiak nem vesznek észre, ehhez nem kell ápolatlannak meg figyelmetlennek sem lenni. Lehet, hogy még jóval korábban szerezte, pl egy tartós kapcsolatban, mint korábban te, de neki nem voltak tünetei, így nem is tudott róla. Most pedig továbbadta a fertőzést, amiről nem tudott.

Na, meg persze az ellenkezője is lehetséges.

4. acuko (válaszként erre: 1. - 40cc58da09)
2012. okt. 27. 11:43
Hmm. Hát ez tényleg kellemetlen. Nem volt szerencséd. Szerintem még ne találkozz vele. Várj.
2012. okt. 27. 11:43
Szerintem nem neked kellene kellemetlenül érezned magad emiatt.
2. arrival (válaszként erre: 1. - 40cc58da09)
2012. okt. 27. 11:43

Mikor meg nem ismeritek egymast, az ovszer alap. Meg jo, hogy nem szifiliszt kaptal tole.

Ha nem tetszik az illetonek, le is ut fel is ut.

2012. okt. 27. 11:40

Hogy lehet az, hogy ha nagynehezen ráveszem magam, hogy ágyba bújjak valakivel rendszeresen nőgyógyászati panaszom van.

Nagyon ritkán engedek közel valakit magamhoz. Volt egy szakításom és fél évig nem bírtam ránézni senkire. Erre most megismertem valakit jó volt szép volt, találkozgattunk. Mikor arra került a sor és tudtam, hogy nála maradok megkértem használjunk óvszert. Persze persze, de csak a felénél húzza fel.

És tessék két napra rá gombás fertőzésem van. Komolyan mondom milyen világ ez?

Ha azt akarom h legyen rajta végig akkor bizalmatlannak érzem magam és "koszosnak" hiszem, de pont ezt akartam elkerülni. Pedig egy ápolt illetőről van szó.

Az exemnél és 7 hónapig semmi baj és onnan tudtam, hogy volt más, hogy csípet, szúrt és befertőzött. ennek számomra lelki jelentősége van. Nem használok illatosított cuccokat, rendesen tisztálkodom, normál pamutbugyit hordok, tiszta vagyok és akkor bizalmat szavazok valakinek és megint így járok.

Már hívott ez a férfi aznap éjszaka után (még nem volt panaszom) találkozni akar, már meg is beszéltük, de annyira elment tőle a kedvem.

Most, hogy mondjam ezt meg neki? Nem tudok elmenni, mert fertőzést kaptam tőled.

Itt mindenki mindenkivel összefekszik? ! :((

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook