Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elbocsátás terhesség ideje alatt fórum

Elbocsátás terhesség ideje alatt (beszélgetős fórum)


23. moonlight13 (válaszként erre: 22. - Dorci1984)
2016. febr. 16. 22:20
Ha nem vagy próbaidős, akkor nem.
2016. febr. 16. 16:14

Sziasztok!


5. hónapos terhes vagyok. Ezt tudván, a főnököm kirúghat a teljesítményemre hivatkozva a vállalattól?


Előre is köszi a válaszotokat!

2015. jan. 4. 19:56

Sziasztok!


Köszönöm a sok választ és jó tanácsot :)

Már nem próbaidős vagyok, határozatlan szerződésem van, tehát amiket írtatok, az mind érvényes rám, elvileg :)


Az lenne a legjobb, ha senkit nem küldenének el márciusban, de hát ezt előre nem tudni még :(


Igazából engem az sem zavar, ha nem ide jönnék vissza dolgozni, mert annyira nem szeretem, de ugye a pénz.. Szóval azt se bánom, ha esetleg balhéval mennék el gyedre innen, csak tudjak elmenni.

2015. jan. 4. 13:59
Akár a kirúgás után is köteles visszaállítani a munkaviszonyodat, ha tudod bizonyítani a kiskönyvvel, hogy a kirúgás pillanatában már terhes voltál, csak nem tudtál róla. Amúgy meg csak nyomos indokkal, fegyelmivel küldhet el. Kivéve a próbaidőt, mert akkor bármikor...
19. moonlight13 (válaszként erre: 1. - KicsiPöttöm)
2015. jan. 4. 13:27
Amint megvan a papírod a terhességről, és bejelented, nem rúghatnak ki.
18. juju (válaszként erre: 17. - Forrest2010)
2015. jan. 4. 08:50

Ha 9-es kóddal megyek el táppénzre,és odateszem elé a kiskönyvet és a táppénzes papírt,nem tud elküldeni. Max bepróbálkozik,hogy módosítsuk a munka szerződést.Itt kell keménynek lenned,és közölni,hogy nem írod alá.

Más kérdés,hogyha gyed/gyes után visszamennél ide dolgozni,akkor köteles visszavenni 30 napra,de utána biztos hogy elküldene!úgyhogy akkor éri meg "keménykedni",ha gyes után majd új munkahelyet akarsz keresni.

2015. jan. 4. 08:41
...ebbe az a szörnyű , h így is elküldhet , mert lehet , h valahol ő is gondolkodna h , vajon miért nem ír alá ?! Valahol ez nagyon meredek , legyen is több gyerek ! + ne is érje hátrány se a dolgozót , se a munkaadót !
16. juju (válaszként erre: 15. - Kicsimano81)
2015. jan. 4. 08:27

Köszi,ezt jó tudni! Valószínű,hogy nem tudhatják,mert ősszel,amikor új dolgozókat vettek fel,ez volt a kikötés,hogy ne akarjon mostanában szülni,mert ők bizony nem fognak 3 évnyi szabadságot kifizetni.

Egyébként valahol a munkáltatót is meg lehet érteni. De nyilván az ember a saját érdekeit tartja szem előtt,nem a másikét.Úgyhogy akármekkora bunkó leszek a szemükben,biztos hogy nem írok majd semmit alá,ami engem hátrányosan érint.

15. Kicsimano81 (válaszként erre: 13. - Juju)
2015. jan. 4. 08:09
A szabadság már nem jár 3 évre, hanem csak a szülést követő fél évre, így ha csak ennyi a főnököd félelme, nyugtasd meg ez ügyben! :)
14. Cessi
2015. jan. 4. 07:57

Dokitól kapsz igazolást, hogy terhes vagy. Azzal elmész a védőnőhöz, aki kiállítja a kiskönyved. Amíg ez nincs meg, semmi sincs a kezedben.

Még jobb, ha megvárod a 90 napot, mert utána jogosult leszel az adókedvezményre. Ezt leadod a munkahelyeden, és onnantól nem mondhatják, hogy nem tudtak róla.

Semmit nem vagy köteles aláírni, és ne is tedd.

És amíg nincs meg a kiskönyved, vagy az igazolásod, senkinek, érted, senkinek se szólj arról, hogy babát szeretnél, vagy terhes vagy, mert addig kirúghatnak.

Szeptemberben szültem :)

13. juju
2015. jan. 4. 07:26

Nekem azt javasolták,hogy a 12.hétig húzzam valahogy,addig ne mondjam el,mert még bármi lehet.Utána meg 9-es kóddal menjek táppénzre,és ha ez megtörtént,úgy jelentsem be a főnökömnek. És akkor már nem tud mit csinálni,védett vagy.Persze rávehet olyanra,hogy a munkaszerződésedet átírja határozatlanról határozott idejűre,úgy kalkulálva,hogy mire ki vagy írva,már ne legyen munkaviszonyod. Nálunk erre mennek a főnökék,mert nem akarnak 3 éves szabit kifizetni a gyes lejárta után.

Én ősszel terhes voltam,de elvetéltem 7 hetesen,úgyhogy dolgozom azóta is.De ha újra összejön a baba,akkor ez a terv,hogy a 12.héttől táppénz.Elvileg 12 hetesen már amúgy is tájékoztatnod kell a munkáltatót a terhességről.

2015. jan. 4. 00:05

Ha próbaidõ alatt leszel még addig, megteheti. Nem köteles megindokolni semmit. Bármit mondhat. A terhesség tényét legalább 5-6 hetesen állapítja meg bizonyíték értékûen a doki az ultrahanggal. Elõtte sajna az ultrahang sajna nem mutatja ki.


Ezekre figyelj kérlek!

11. KicsiPöttöm (válaszként erre: 10. - Cucicsillag)
2015. jan. 3. 23:39

Igen, július 1-től nőgyógyász által kiadott igazolással már a terhesség első napjától véd a törvény, elvileg.

Előtte csak a terhesség 90. napjától volt védett a kismama.

2015. jan. 3. 23:36

En ezt sem tudtam, hgy 2014-ben ez valtozott... Ooooo...

Drukkolok nektek, mert azert nem mindegy a love.sem...

9. KicsiPöttöm (válaszként erre: 8. - Misteeq01)
2015. jan. 3. 23:24
Természetesen nem tudják, hogy mik a terveink ezzel kapcsolatban :) Mindig azt mondtam, ha szóba jött, hogy 2-3 év múlva...
8. Misteeq01 (válaszként erre: 7. - KicsiPöttöm)
2015. jan. 3. 23:20
Hát a munkahelyeden ne hangoztasd hogy babát akarsz mert akkor még azelőtt kirúgnak mielőtt teherbe esnél.
7. KicsiPöttöm (válaszként erre: 6. - Misteeq01)
2015. jan. 3. 23:09
Köszi, ez azért biztató :) Bár úgy néz ki, még nem vagyok terhes, de igazából remélem, hogy márciusra az leszek... :) Mert ha nem, akkor kirúgnak simán :D
2015. jan. 3. 23:07
Nem küldhetnek el. Teljesen mindegy táppénzen vagy e vagy sem. Nincs kiskapu. Nem tudnak mit kezdeni. Én amikor bejelentettem a főnökömnek megkérdezte hogy akkor most felmondok? Mondom nem miért tenném, megyek táppénzre. Jajj de akkor ő addig amíg nem szülök meg nem tud a helyemre ideiglenesen felvenni senkit mert táppénz alatt még az aktív állományba tartozok. Majd ha megszülök akkor leszek passzív állományban. Hát mondtam neki hogy ez engem nem érdekel. 4 hetem van még a szülés időpontjáig és még megvan a munkaviszonyom.
5. KicsiPöttöm (válaszként erre: 4. - Hannababa13)
2015. jan. 3. 22:40
Akkor ez nem nyert :D
2015. jan. 3. 22:39

táppénz ideje alatt is elküldhetnek.


sajnos.

3. KicsiPöttöm (válaszként erre: 2. - Sirga)
2015. jan. 3. 22:34

És ez mikor volt?


Én azt tervezem, hogy ha ilyen helyzetbe kerülnék, semmit nem írok alá, hanem abban a pillanatban kiíratom magam táppénzre :D

2015. jan. 3. 22:33
Engem terhesség alatt küldtek el - illetve ügyes volt a főnök: aláíratta a papírt, hogy közös megegyezéssel szűnt meg a munkaviszonyom. Munkaügyi bíróságra vittem az ügyet, és simán megnyertem.
2015. jan. 3. 22:29

Sziasztok!


A férjemmel tervezzük, hogy gyermeket vállalunk. De közben kiderült, hogy a vasárnapi zárva tartás miatt valószínűleg el fognak küldeni egy pár embert a cégünktől. 2014 júliustól ugyan érvényben van az a törvény, hogy a kismama már a terhesség első napjától védve van, de mint tudjuk, vannak kiskapuk...

Érdeklődnék, hogy esetleg járt-e valaki így, hogy kirúgták miután terhes lett? Megtámadható-e a cég ilyen estben? Illetve ha azt írja a kilépő papírra, hogy megszűnt a munkaköröm, akkor így jogosan küld el?


Válaszokat előre is kösznöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook