Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El akar válni... fórum

El akar válni... (beszélgetős fórum)


1 2
27. 40163fd81d (válaszként erre: 25. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. dec. 7. 00:03

Itt nem ez a lényeg ,hanem az ,hogy kiderült belőle,hogy figyel a gyerekeire ,mert nem akkor gyújt rá ,amikor vele utaznak.

Valszeg ő használja a kocsit ,dolgozik vele ,kijár az építkezésre stb,ami szintén kiderült.

És számomra kiderült az is,hogy nem attól a ténytől felbuzdulva írta ki a fórumot a feleség,mert a szeretett ura el akar válni,hanem azért ,hogy itt is patáliát csapjon ,és bemocskolhassa,mert a férje már úgy tűnik nem vevő rá,amit ,mit már említettem nem csodálok.

:))

26. pepi2 (válaszként erre: 24. - 40163fd81d)
2010. dec. 6. 23:54

a büdös nem, de pl én hányok, ha megérzem a bagó szagót(képletesen) ugyanis, utálok olyan szobába vagy autóba bemenni, beszállni, amiből bagószag árad, ha nem épp előtte dohányoztak ott, akkor is érzem és felfodul tőle a gyomrom..

A cikkíró dolgait én pl nem nevezném mondvacsinált ürügynek, vagy szerinted mindent engedjünk meg egy pasinak, legyünk a rabszolgái? ők csesztethetnek minket minden apró ürüggyel?

25. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 20. - 40163fd81d)
2010. dec. 6. 23:50
A gyerekek egészsége nem patália kérdése. Az meg csak hab a tortán, hogy tök ciki úgy iskolába menni, hogy áporodott szagú lesz a ruhájuk a füstös kocsitól.
24. 40163fd81d (válaszként erre: 21. - Martin3)
2010. dec. 6. 23:49

"Nem akkor amikor bent ülnek, de az ülés mindent beszív. Alig tudtam kisikálni a büdös bagó szagot,"


Nem tudtam,hogy a büdös is veszélyezteti a kisgyerekek egészségét :DDD


A lényeg az lett volva,ha minden mondvacsinált ürügy miatt cseszteti,akkor ne csodálkozzon.

Persze ,ha a gyerekek születése,és a házasságkötésük után szokott rá a férje a dohányzásra,akkor nem szóltam semmit,és sűrű bocsánatkérésekkel tarkítva távozom....



:DDD

23. pepi2 (válaszként erre: 22. - Fuoco)
2010. dec. 6. 23:46
egyet értek...
22. Fuoco
2010. dec. 6. 23:42

Próbálj vele higgadtan beszélni, miután letettétek a gyerekeket aludni nyissatok egy üveg bort, és beszéljétek meg a dolgokat.


Mindenféle bántás nélkül: az írásodból azt érzem, attól félsz, hogy fogsz egyedül boldogulni, nem pedig attól, hogy elveszítheted életed párját. És ha ez így van, akkor nincs mit megmenteni!

21. martin3 (válaszként erre: 20. - 40163fd81d)
2010. dec. 6. 23:33
attól függ ki mit nevez "kis vacaknak"...ha őt zavarja a cigarettafüst, és mondjuk a gyerekei egészségét fontosabbnak tartja csak nem elítélendő kérés a párjától, hogy ne gyújtson ott rá, nem???
20. 40163fd81d (válaszként erre: 10. - Lencsi.)
2010. dec. 6. 23:26
Szerintem ,ha minden kis vacakért patáliát csapsz,akkor ne csodálkozz...
19. martin3 (válaszként erre: 12. - Lencsi.)
2010. dec. 6. 23:21

hány éves vagy? kezdj új életet minél előbb! felesleges rá pazarolni az időd, ahogy olvastalak itt mélyebb problémék vannak, bár minden házasságban vannak mélypontok, de ha te már 10éve azon vagy, hogy jobbá tedd, akkor szerintem ez elúszott hajó..10év sok idő arra, hogy csak az árral szemben ússzunk...belefárad az embe.

most hol laktok? tartásdíjat kell fizetnie, a fizetése 40%-át, ha jól tudom levonhatják, tudom nem sok, de nem tudsz valami +munkát vállalni a gyed mellett?

18. Nusika74 (válaszként erre: 4. - Lencsi.)
2010. dec. 6. 23:21
Szerintem a családok 80%-ban ez így van.Mi anyák képpesek vagyunk több dolgot kézben tartani ,míg a férfiak csak egy adott feladatra tudnak 100%-an összpontositani:)Ez mindig is így volt ,az anya dolga a "családi tűzhely őrzése",és ezek szerint Ő is végzi a dolgát, hiszen azon dolgozik hogy elkészüljön a család új otthona!Szerintem mindenek a kulcsa ,a szeretet,tolarencia és a türelem.
17. Szuszy
2010. dec. 6. 23:19
Szerintem nem az építkezés itt a baj... Ha már lelki terrorban és mindenféle vitában éltek, nincs mit mentegetni, csak rosszabb lesz. Nem hiszem hogy nem tudod majd megoldani két gyerekkel. Nem könnyű, de én azt mondom jobb most, mint amikor már tényleg idegileg lesztek kikészülve. Tapasztalat... bárcsak előbb léptem volna én is, ne vártam volna éveket, jobb lett volna. 8 éve váltam el, ismerem ezeket a "terrorokat" jobb ha most van vége, a gyerekeknek is nyugodtabb lesz az élet! Bocs, gondolom nem ezt vártad, de ez a véleményem...
16. c1e9612cd3 (válaszként erre: 13. - C1e9612cd3)
2010. dec. 6. 23:12
ezt azért jól "megaszondtam"... szóval... menjen....
15. 16594e332e (válaszként erre: 13. - C1e9612cd3)
2010. dec. 6. 23:08
ez igaz.....sajnos
14. c1e9612cd3 (válaszként erre: 12. - Lencsi.)
2010. dec. 6. 23:08
most hol laktok?
13. c1e9612cd3 (válaszként erre: 11. - Lencsi.)
2010. dec. 6. 23:08
akkor hagyd, hagy mennyen! Én is azt mondanám neki, h na, akkor váljunk! Amikor komolyra fordul a dolog, úgyis visszamegy az iylen!Ez csak annak a lelki terrornak a része, amit te is említettél.
2010. dec. 6. 23:06
Ez rettenetes. Tudom, h ezt nekem kell megoldanom, csak éppen gyeden vagyok. Ugyan miből vegyek lakást magunknak, és úgy egyáltalán még hitelt sem kaphatok. Itt vagyok a nagy semmi közepén lyukas gatyával és semmivel. Csak két manó.
11. Lencsi. (válaszként erre: 9. - Bnedora)
2010. dec. 6. 23:04
Ez nem az építkezés alatt ment tönkre. Már elötte is voltak gondok, csak ilyen hullámzás szerűen jön elő. Pont amikor minden oké.
2010. dec. 6. 23:03
Vele nem lehet megbeszélni semmit. Mindenért engem okol. Már ilyeneken is kiakadt, h megkértem h ne gyújtson rá a kocsiba, ahol még két kisgyerek is utazik. Nem akkor amikor bent ülnek, de az ülés mindent beszív. Alig tudtam kisikálni a büdös bagó szagot, egy-két nap után megint füstös volt minden és amikor rászóltam megkaptam ám a mamagét
2010. dec. 6. 23:02
Nagyon sajnállak, de sajnos nagyon sok házasság tönkrement már építkezés miatt. Beszéljetek egymással... Remélem, rendbejön minden.
2010. dec. 6. 23:01
Sajnos ez sem használ! Én már annyi mindent kipróbáltam. Közel 10 évem ment rá, h női fondorlatokon agyalgattam. Már egyszer elköltöztünk, akkor majdnem belehalt, és hazaszeretgetett. Tartott is egy ideig, aztán megint a passzív agresszió és a lelki terror...
2010. dec. 6. 23:00
Lehet hogy csak fáradtak és túl hajszoltak vagytok,és nem is gondolta komolyan.Jönnek az ünnepek ,egy kicsit próbáljatok meg együtt lenni és jól érezni magatok.És ami a lényeg megbeszélni kinek mi a problémája.Kár lenne egy szép családnak szétválni .Sok sikert kívánok !
2010. dec. 6. 22:59
amugy meg mindenkit a saját fegyverével lehet legjobban legyőzni, legközelebb ha azt mondja válni akar, mondd hogy te is aztán tedd a mindennapi dolgodat tovább menj a fürdőbe, vagy konyhába, had gondolkodjon ő is valamin:D
2010. dec. 6. 22:57
Az esküvőt hagyjuk inkább...ott is féltékenységi jelenetet csapott
2010. dec. 6. 22:56
Teljesen rám maradt minden. A fiúnk lelki életétől a matekleckén át, a karácsonyi ajándékig. Ő meg megkattant most éppen a házépítéstől. Előfordult már máskor is, h bekattant és ilyennel fenyegetőzött, de azért köszönöm szépen. Ez nem egy "ejnye-bejnye"
3. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Lencsi.)
2010. dec. 6. 22:56
nem fogadtatok meg ilyesmit hogy jobban rosszban holtomiglan holtodiglan? kérdezd meg mit gondol már erről?
2010. dec. 6. 22:54
Ez a hajtás! Árt a családnak!:(
2010. dec. 6. 22:52
Ma bejelentette a férjem, h el akar válni. Hamar kibukik, nem bírja ha rászólok vmi miatt. Azt mondja besokallt és ennyi. Építkezünk. Mindent ő csinál. Két kisgyerekünk van, sosincs itthon mindent egyedül kell megcsinálnom. Rettenetes. A lelkemet kitettem, de az sem elég. Egyre hidegebb és hidegebb lett. Egy jégcsap.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook