Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ehet már a lassan 9 hónapos babám karalábét a húslevesből? fórum

Ehet már a lassan 9 hónapos babám karalábét a húslevesből? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 24. 10:39
én tegnap adtam neki:) 2 pofira tömte :)és semmi baja nem lett tőle:)hál ég.
4. NyZy
2012. máj. 23. 21:38
Sziasztok én ma karalábé levest főztem az én fiam is 9 hónapos tettem bele már a levesbe bőségesen zöldséget is sőt neki tettem husit is de végül nem mertem neki adni belőle.Holnap adok neki de karalábét nem rakok bele.Remélem nem bántja és ízleni fog neki.Ha túléljük legközelebb teszek bele neki is .
3. d8e82b94f7 (válaszként erre: 2. - Homern)
2012. máj. 23. 11:11
rendben.köszönöm a válaszod:)
2012. máj. 23. 11:06
nem minden babát puffaszt.próbáld ki,de más puffasztót ne adj neki ezzel egyidőben,mert nem fogod tudni melyik okozta.ha fáj utána a hasa kicsit halaszd el az adását,ha nem lesz tünete adhatod nyugodtan.
2012. máj. 23. 11:05
Sziasztok.Érdeklődnék,hogy a lassan 9.hónapját betöltött kislányom ehet e már a husilevesből "kiszedett" karalábét?Máskor is szoktam neki kiszedni onnan krumplit,sárga illetve fehér répát,csirkemellet,de karalábét eddig nem mertem neki adni.Adhatok neki vagy inkább még azt ne a puffasztó "hatása" végett?Válaszotokat előre is köszönöm.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook