Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egyszerre hány fogat lehet betömetni? fórum

Egyszerre hány fogat lehet betömetni? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 9. 18:22
Nekem is azonos oldalon tömtek kettőt. Nemrég volt egy csúnya fogínygyulladásom és az ínyem alatt kezdtett romlani mindkét metszőfogam. fog. Félek, mert nem tudom ott be lehet-e tömni, vagy húzás lesz a vége..
2009. szept. 9. 18:14
Kinek mivel tömtek??
2009. szept. 9. 17:32
Nekem (sok eve) meg az iskolai fogaszati szuresen 4 fogat tomott egyszerre a doki. Azt hittem sosem fejezi be, raadasul nem volt tobb tennivalo (persze ez is sok), visszahivhatott volna...
2009. szept. 9. 17:20
kettőt
6. Cepheus (válaszként erre: 3. - Ágika30)
2009. szept. 9. 13:22
Meg fogják csinálni, pont azért, mert egymás mellett vannak. Teljesen ellentétes két helyre nem szívesen adnak érzéstelenítőt, mert elharapod a nyelved vagy nyelési nehézségek adódhatnak, de ugyanazon az oldalon nem gond.
5. 021a029148 (válaszként erre: 3. - Ágika30)
2009. szept. 9. 12:21

Nekem is csináltak már többet egyszerre. Ha két egymás melletti, akkor nincs semmi gond, nyugodtan lehet.

Viszont egyszer jártam úgy, hogy 3-at tömött egyszerre, 2 egymás mellettit, meg egy másikat (mind egy oldalon volt és elég mélyek is voltak), és az elég megterhelő volt, még utána is, mert eléggé megviselte az állkapocscsontot is.

De a Te esetedben semmi gond nem lesz.

4. mevi
2009. szept. 9. 11:53
Nekem csináltak már hármat is egyszerre. 2 tömés+ 1 húzás. Mondjuk nekem sürgős volt.
2009. szept. 9. 11:40
Két fogat szeretnék,egymás mellettiek nem tudom,hogy lehetne-e egyszerre a kettőt. Irtózom az injekciótól,ezért lenne jobb letudni a kettőt egyszerre! :)
2009. szept. 9. 11:28
Szerintem csak egyet csinálnak meg, max. kettőt ha nagyon indokolt, orvosa válogatja.
2009. szept. 9. 11:22
Egyszerre hány fogat lehet betömetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook