Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egyszer már használt karácsonyi ablakfóliát hogyan lehet újra használhatóvá tenni? fórum

Egyszer már használt karácsonyi ablakfóliát hogyan lehet újra használhatóvá tenni? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 5. 14:25
attól függ, milyen fajta. A zselével a legegyszerűbb dolgozni, mert azt csak letörlöd. A sima fóliát én le se szoktam törölni, csak simán elcsomagolom. Van olyan, amit már 6-7éve használunk. Ha gond van vele, akkor kicsit bevizezed (mondjuk vizes ronggyal kicsit áttörlöd) és úgy vizesen teszed fel az ablakra. Azokkal van probléma, amik máshogy tapadnak, mert teljesen sík a felületük - azt sajnos egyszer feltettem, és utána soha többet. Most már cselesen vásárolok, és megnézem milyet veszek. :-)
3. b-zs (válaszként erre: 1. - Falcsy)
2012. dec. 5. 14:15
én már 3 éve használom ugyanazt az ablakfóliát a gyerekszobában. Karácsony elmúltával leveszem, szépen elcsomagolom, és december elején újra kiragasztom. Nyílván fólia függő..
2. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 1. - Falcsy)
2012. dec. 5. 14:11

Próbáld meg lemosni a hátulját egy kis mosószeres vízzel, hogy a zsír, maszat lemenjen róla és tiszta ablakfelületre próbáld meg.

Nekem bevált a zseléknél! :)

2012. dec. 5. 14:04
Egyszer már használt karácsonyi ablakfóliát hogyan lehet újra használhatóvá tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook