Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyre több a problémám! fórum

Egyre több a problémám! (beszélgetős fórum)


2021. szept. 15. 18:28
Mindenkinek.
2021. szept. 15. 18:18
Minden nap ajándék. A családod összetart, segítitek egymást ahogy tudjátok. És ez nagyon jó!
2021. szept. 15. 13:45

Kitartást!


Részvétem a férjed miatt.

Természetes, hogy nem vagy még jól, és nem érzed azt, hogy minden tökéletes az életedben, de hidd el, nem olyan borzasztó ez, fel a fejjel.

A lányod megy hozzád, tudtok telefonálni, megműtik és jobban lesz, te is szépen felépülsz majd, de jó, hogy most is önellátó vagy.


Ha szeretsz főzni, sztem érdemes lenne, jó, ha van mivel tevékenyen lekötni magad, az idődből is kitelik...:)

2021. szept. 15. 13:25

Köszönöm szépen, igyekszem!

A lányomat már tavaly nyáron meg kellett volna műteni, csak közbejött a covid és leálltak a műtétek.

Már szinte csak fájdalom-csillapítókon él, olyan fájdalmai vannak, de eddig kocsival járt dolgozni, most a műtétig szabin van.

2021. szept. 15. 13:21
Részvétem neked. Az életben mindig vannak hullámvölgyek, történnek sajnos rossz dolgok, balesetek és betegségek is. Fordíts kicsit a dolgok nézőpontján: hiszen egyre jobban vagy, a lányodat végre megműtik, sokan nagyon sokáig várnak erre a műtétre, szerencsére a férje ott tud majd lenni mellette a lábadozás alatt és még te is tudsz majd segíteni, ahol tudsz. Ha rossz idő lesz, majd kitalálod, hogyan, mert ötletekből úgysem fogysz ki soha, fejben még friss vagy.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2021. szept. 15. 12:28
Köszönöm szépen, nagyon jól esnek a szavaid!
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 12:27

Részvétem!

Minden rossz elmúlik egyszer!

Jó egészséget!

2021. szept. 15. 12:14

Hogy az elején kezdjem! Januárban meghalt a férjem, 52 év házasság után, amit a mai napig nem tudok feldolgozni! Van egy lányom, vőm, unokám, Ők tartják bennem a lelket, de mivel dolgoznak, csak 7 végén találkozunk, de minden este beszélünk telefonon. Mivel egyedül maradtam egy 2 szobás II. emeleti lakásban, így már nem főzök, úgy rendelem a kaját - kivéve a 7 végét, mert akkor a lányoméknál eszem, közösen főzünk.

Hogy még tetézzem a bajt, áprilisban elestem az udvaron, comb-nyak törésem lett, (sokkolta a családot!) 10 napot voltam kórházben, a lányom minden nap jött látogatni, hozott kaját is. Mivel eü-s dolgozó megengedték neki.

Szépen gyógyulok. Már 2x gyalog - könyökmankó nélkül - sétáltam át a lányomékhoz.

A nagyobb baj még csak most jön, lányomat 27-én műtik, térd-protézist kap, e miatt is tiszta ideg vagyok, kb. 5 napig lesz bent a kórházban, ha hazaengedik, a vőm 2 hétig otthon marad vele. Remélem majd át tudok menni hozzá, nem lesz annyira rossz idő, nagyon szeretnék segíteni neki!

Bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredett a mondanivalóm, de jó volt kicsit kibeszélnem magamból!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook