Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyetemen mennyi idő alatt fogadnak el egy képzési szerződést? fórum

Egyetemen mennyi idő alatt fogadnak el egy képzési szerződést? (tudásbázis kérdés)


4. Csillagszem38 (válaszként erre: 2. - Kacsahercegno)
2023. aug. 22. 10:54
előbb vehet fel tárgyakat, ha az OMHV kérdőivet kitölti. Volt már itt ő, és több egyetemen is van hasonló gyakorlat.
2023. aug. 22. 10:53
ezt már kérdezted, nem értem miért nem az intézménytől érdeklődsz
2023. aug. 22. 07:47
Ha személyesen viszed be, kérdezd meg az ügyintézőtől, akinek odaadod, hogy mikorra várható. De hogy jön ide az OMHV?
2023. aug. 22. 01:16
Sajnos, vagy nem sajnos, elfogytak az állami féléveim, 2. szakomat végzem, az első osztatlan volt, amit elvégeztem természetesen. Megjött a határozat, hogy átraktak fizetősre, amit kinyomtattam, a dékánnal most csütörtökön tudom aláíratni, plusz, akkor tudom elvinni a központi irodába is. Viszont jövő csütörtökön indul a tárgyfelvétel, ami OMHV-hez kötött, nem szívesen csúsznék le a jó helyekről, bár ez egyéni szocproblem. Átmegy addigra vajon? Tudom, jósolni senki nem tud. :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook